0 oy
913 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızımı sütten kesiyorum dört gün oldu kestigim kestigim ilk gun kızım gece sürekli uyanıp ağladıgi için eşime sen odamızda uyu ben kızımla uyuyayım dedin kızımla birlikte uyuduk eşim ise gidiyor sabah altıda uyanıyor diye uykusuz kalmasın diye yaptım bugün eşim dedi nezman ben gelecem yanınıza sen bilirsin dedim tekrar odaya gitti uyumaya kötü birşey mi dedim bunu kendisi düşünemiyormu gelip gelmiyeceginu 

29 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Evet kötü birşey yapıyorsun bir süre sonra soğukluk giriyor araya ve kızındada beraber uyumanız alışkanlık haline gelir 
tarafından
Doğru söylüyorsun böyle daha rahat uyuyorum çünkü eşim yatağın hepsini kaplıyor
tarafından
Genede yatağına geç derim
(369 puan) tarafından
evet yanlış
çünkü çocuktur bu 1 2 gün gece tek uyancak diye bisey yoktur
çocuk odası için telsizler oluyor onlardan ala bilirsin gece uyandığında duymam diye düşünüyorsan onun çok faydası olduğunu duymuştum
(4,157 puan) tarafından
Aynn oyle  bn 6 aylik kizimi odasina gecirdim telsizle duyyordum. Gece yatak odasi cck odasi arasi mekik dokuyordum saat basi uyanip emerdi memeyi birakinca kurtulduk bu durumdsn ama yinede yst basi acilinca ortmeye uyanirdim. Suan 6 yasinda kardesi bir ay sinra yasina girecek. Ablamiz sabah okula kalkarken kardesi uyandirmasin kardes de gece emmeye klkinca ablayi uyandirmasin diye cck odasina hala geciremedim oglumu yatak odasinda park besikte yatiyor. Brn bile okadar rahatsizimki esimle sogukluk oluo gibi gelio aliskin degilim cckla ayni odasa yatmaya . Okul kapansin hemen gecircem cck odasina  eyllde okullar acilana kadat slisirlar birbirleini uyandirmamaya
(369 puan) tarafından
aynen öyle canım yani ister istemez soğukluk girer araya maalesef
-Reklam-
0 oy
(482 puan) tarafından
Belki tribe girmiştir beni yanında istemiyor gibisinden sen teklif et artık gelebilirsin yanıma diye kalbi kırılmış olabilir ya da biz kadınlar her şeyi dramatik hale getiriyoruz:))
tarafından
Canım onuda kendisi düşünsün istiyorum illa ben mi gel diyecem hiç demezsem hiç gelmeyecekmi
(482 puan) tarafından
E tabi orası öyle de bazen çekiyorlar kendilerini üslubun biraz sert olduysa onunla yatmak istemiyorsun gibi olmuş olabilir bilemiyorum en iyi kocanı sen biliyon bacım
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Canım senden beklemiş demek ki . Bence birlikte uyuyun ne olursa olsun :)
tarafından
Bende ondan bekliyorum işte
0 oy
tarafından
Kötü yapıyorsun canım. Gerekiyorsa uyansın. Onun da evladı. Çocuğu daha 60 günlükken işe başlayan anneler var. Onlar da gece uyanıyor
tarafından
Uyanınca yazık emzir diyor onun yüzünden zaten iki gün gündüz emizirmwdim gece emzirdim
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Artık alışmıştır gelsin sen niye gelme diyorsun ki
tarafından
Demedimki sen bilirsin dedim
(1,726 puan) tarafından
Yok gel seni özledim diyecektin biraz naz cilve yapmalıydı erkekler odun olduğu için anlamazlar gelmez de o sen cagirmazsan
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Evet kötü birşey yapıyorsun bir zahmet yatak ayirmayin
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Bi şeyi bırakırken bi şeye başlıyorsunuz canim yatak ayırma derim zorlanirsin elbette ama yanında uyumaya alışır sonra
0 oy
(4,274 puan) tarafından

Bence daha fazla uzatma kızın unuttuysa gece kalkar yine bakarsın eşler arasında soğukluk oluyor birlikte yatmatikca ben kavgalı bile olsam birlikte yatarimki barışana kadar soğukluk olmasin diye:angel:

tarafından
Bende öyleydim önceden ama baktım öyle değer bilinmiyor canım
(4,274 puan) tarafından
Biraz ozlesinmi diyorsun yani;)))
tarafından
Ya hayır demek istediğim biraz kendisi düşünsün hep ben mi peşinden koşacam
(4,274 puan) tarafından
Aynen orası öyle koştura bilene tabi benimki yapmadığı için peşinde koşmayı:(
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Büyük konuşmak gibi değil de en nefret ettiğim şeyler arasında. Yatak ayırmak bence kocanla yat bebişim
0 oy
(3,633 puan) tarafından
Bırak sen değil adam desin uyuyamıyorum, başka odada yatayım diye. Çok düşünmeye gelmez, ters teper. Bir gece dahi ayrı yatan eşlerin arasına bir karpuz soğuğu girermiş derler. 
tarafından
Rahatsız olduğunu fark ettiğim için öyle dedim canım ben çocuğumu sütten kesiyorum sırf rahatsız oluyor diye bana diyor emzir falan
(3,633 puan) tarafından
Senin farkettiğin şeyi adam bizzat yaşıyor. Bırak, rahatsız olan kimse o teklif etsin. Emzir dedi diye emzirecek misin? Hayır, olması gereken bu diyeceksin ve sabırla bekleyeceksiniz.
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Uykusuz kalırsa kalsın bence bu süreçte hem sana destek olmalı hem de seni yanında hissetmeli git sarıl eşine uyuyun birlikte iki 3 gün uykusuz kalınca kimseye bir şey olmaz :) 

Ben küs dahi olsam o yatağa birlikte girmezsek ölürüm uyku tutmaz beni..
0 oy
(580 puan) tarafından
Siz şimdi kıyamıyorum diyorsunuz ama ilerde aranızda uçurum olabilir. Eşlerin sürekli olarak ayrı yatması bence yanlış. 1 -2 olabilir uykuya yenik düşme durumu ama eşinizin yanına gidin.

Ben de kızları uyuttuktan sonra odama gidiyorum.

Bazen uykuya yenik düşsem de uyanınca hemen giderim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kızımdan dolayı aylarca ayrı yattık ki ben istedim böyle olmasını. Minnağımla uyumak hoşuma gidiyordu. Adam resti çekti geldi yanımızda uyuyor şimdi.Odasını ayırmaya da kıyamıyorum. Bir şey olmaz takma kafana. Ayrı yatınca soğukluk falan girmiyor. En azından biz hep aynıyız. 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Gideyim diye teklif eden sensin gel diyen de yine sen olacaksin, 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ya alllah aşkına bu kadar mesafeli misiniz ? Veya evliliginizde koordinasyonu sağlayamadınız hala. Böyle bir durumda eşiniz işe gidiyor diye ayrıcalık tanıman gayet güzel ama şuan tamam artık sen gel yanımıza diye söyle veya esin ben geliyorum diyemiyor mu Trip atacağınıza.  Trip atmak çok sıkıcı ayrıca 
0 oy
(5,341 puan) tarafından
Üç buçuk yıldr evliyim bir buçuk yıldır ayrı yatyoruz ama kızımın yatağı yoktu beşikte yatmadı hiç yanımda yatırdım mecbur dar odlugu için eşim odada uyuyro.ama.rizam yok:( 
0 oy
(531 puan) tarafından
Bence yanlış yapmışsın eşin demekki gelmek istemiş ki sana soruyor senin o şekilde cevap vermen kırıcı olmuş hem daha fazla uzatma ayrı yatmayı soğukluk olmasin
0 oy
(1,880 puan) tarafından
Bu olayı gerçekten anlamıyorum. O senin çocuğunsa onun da çocuğu. Evet çalışıyor ev bakıyor ama sen de yedi yirmi dört çocuklasın sen de yoruluyorsun sonuçta. Yatak ayırma bence.
0 oy
(628 puan) tarafından
Ben de gece defalarca uyanıp saatlerce uyumuyorum ama sabah kalkıp işe gidiyorum. Eşiniz de uyansın ne olacak ki babası sonuçta elbet o da zorluk çekecek
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Evet canım ne olursa olsun asla yatakları ayırmak doğru değil 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,321 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 197 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 129 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

379,213 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...