0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar grip oldum burnum tıkanıyo akiyo bebegimide emziriyorum ilac kullanamıyorum. Acilde diklaron vuruldum onu bile tedirgin oldum. Paroldan başka bisey kullanamıyoruz. Ihlamurdan baska ne yapabilirim. İlac verdi doktor antibiyotik ama kullanmak istemiyorum.

6 Cevaplar

0 oy
(10,107 puan) tarafından
Augmentin kullaniyo emzirirken ve maske tak kesinlikle hic cikarma
-Reklam-
0 oy
tarafından
verdiyse antibiyotigi kullan.. cunku emzirirken kullanilan anfibiyotikler var.. aksi halde iyilesmen uzun surecek ve grcirme olasiligin artacak ayrica maske tak
0 oy
tarafından
Ben de grip olmuştum sağlık kabininden serum yaptırdım 5 saat emzirmemiştim serum iyi geldi öyle iyileştim
0 oy
(7,315 puan) tarafından
Kuzum nane limon zencefil yaşan bi kapsül bitki çayı var marketlerde satiliyo dola markası bende öyleydim doktora gidecek durumda değildim sabah akşam bu çaydan 3 kapsül sıcak suda demledim ılık halde içtim 3 4 güne toparladım ki benim oglanda ozaman hasta olcak gibiydi olmadi emiyo ya sutumden inada faydaetti heralde 
0 oy
(968 puan) tarafından
maske tak çıkarma sık sık  ellerini yıka sıvı tuket bol bol 
0 oy
(20 puan) tarafından
Maske kullanıyorum. Ama antibiyotik konusunda kararsız kaldım. Birde boğaz gargarasi vermis emziren anneler kullanmasın yazıyo neden veriyolar anlamadim
(1,135 puan) tarafından
İçine sinmiyorsa kullanma şimdilik dogal yöntemlerle düzelmeye çalış ama iyilesemezsem kullan gitsin emzirdigini belirttiysen ona göre bir antibiyotik vermiştir zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 39 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NSYhO (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 56 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalyyy (365 puan) tarafından soruldu

382,039 soru

11,437,716 cevap

35,005 kullanıcı

...