0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün boğaz ağrısı nedeni ile hastaneye gittim ilaç verdi bu günde grip oldum emziriyorim bebeğimde olursa ayvayı yedik halsızım eşimde hasta ondan bulaştı zaten çok çabaladım ayrı bile yattık ama geneoe kaptım hastalığı acile gitsem serum filan verirlermi

5 Cevaplar

0 oy
(749 puan) tarafından
Ihlamur içebilirsin canım sadece. Ve ballı süt. Serum verirler ama bir süre emzirme derler. Ben geçen gün gittim 8 saat emzirmemen lazım dedi kabul etmedim taktırmadan geri geldim. Geçmiş olsun canım 
tarafından
Sagol canım ballı süt içiyorum ıhlamurda alıdırım bari eşime.8 saat dayanamaz benim beybi caanım zaten biberon emzik asla almıyor :(
(749 puan) tarafından
Ihlamur da iyi gelir c vitaminli şeyler tüket mandalina çıktı mesela oda iyi gelir. Nane ve limonu tüketme canım süt kalitesini düşürüyor bilgin olsun
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım tereyag ısıt ocakta ıcıne pekmez koy uc bırkac kasık bogazına ıyı gelır ballı sut salep ıhlamur gıbı sıcak seyler tuket bol bol c vıtamını tuket ve tavuk suyu corbası hafıf acılı seviyorsan cok acı da olur bogazda falan bısı bırakmıyor yakıp gecıyor valla sıfa resmen
tarafından
Sağol canım benim şu pekmez tereganını denedim birazda kara biber attım çok iyi geldi öksürüğüme
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık..ek gıda almiyosa serum da yapmiyolar valla..artık parol nane limon ıhlamur mandalina nar... Boğazına iyi bak.
tarafından
O zaman serum işini unutaçam ccnım bol bol c vitamını hadi kendimi geçtimde bebişe bulaşmaz inşallah
0 oy
tarafından
Vermiyorlar canım bende gitmiştim grip ilaciyla gargara vermişti eve gelince internetten arastirdim emzirirken kullanilmaz diyor kullanmadım 

Bi de nane kullanma sakın sütun kalitesini ve tadını degistiriyormus ben çok zor atlatmistim valla
tarafından
Hadi ya canım nani limon yapmıyım o zaman çok sagol
tarafından
Rica ederim kuzum çok geçmiş olsun dikkat et
tarafından
Bitki çayı tuketebilirsin canım özellikle zencefil limon var ondan
Bol bol meyve ye çorba ic özellikle tarhana çorbası
0 oy
tarafından
Bol mandalina tüket 

Ihlamur limonlu iç 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalyyy (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 38 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NSYhO (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 60 göst.
27 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_16 (20 puan) tarafından soruldu

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...