0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (781 puan) tarafından
Kızlar hep yetersiz hissediyorum 5 aylık bebek evi yapsam çocuk kalıyor çocuğa baksam ev allak bullak oluyor yemek desen yetişmiyor çünkü bebeğim gündüz asla uyumuyor en fazla 1 saat 2 saat hiç biseye yetişemiyorum akşama kadar bebeğimle oynuyorum ediyorum akşam olunca çok yoruluyorum artık halim kalmıyor gözlerimin içine bakıyor zoraki Bi şekilde oynamaya sevmeye zorluyorum kendimi ama dermanım kalmıyor vicdan azabı çekiyorum bu Sefer  gün içerisinde hiç iş yapmasam da biseylerw yetişmeye çalışıyorum sürekli çamaşır bulaşık yataklar VS çok kötü hissediyorum Bi tek ben mi böyleyim 

3 Cevaplar

0 oy
(15,887 puan) tarafından
Hepimiz öyleyiz emin ol buraya bile vakit ayiramaz oldum ben 
(781 puan) tarafından
Aynen buraya bile zor giriyorum elime telefon alsam oğlum.benden çok bakmaya çalışıyor telefon yok doğru düzgün tv açsam izlemek için ağlıyor kucağımda olduğu için izliyor ters koysam başını çevirip kaldırıp izliyor izlemesem de olmuyor nereye kadar yani gurbetteyim kimsem.yok sürekli evdeyim skliyorum zaten
-Reklam-
0 oy
(2,759 puan) tarafından
Aman sal bacım. Benim ev şuan harmanyeri bulasigimi yıkıyorum yemeğimi yapiyorum. gerisi Allah'a emanet. Olursa olur olmazsa canın saolsun. Cocugunla ilgilen sonra yat uyu. 
(781 puan) tarafından
Canım hiç halim kalmıyor ki benim oğlum 5 aylık ama 1 dk durmuyor sürekli oyun istiyor yada ağlıyor gece 12 de uyuyor benim akşam 4 5 ten sonra halim dermanım kalmıyor zorla oynuyorum bu sefer de vicdan azabı çekiyorum yeterince ilgilenemiyorum diye
(2,759 puan) tarafından
Bu çocuk senden ayrı mı yatiyor
(781 puan) tarafından
Besikte sallanarak uyuyor benimle uyumuyor
(2,759 puan) tarafından
Kuzum bu çocuğu şöyle doya doya annesiyle yatmasına izin versene. Senin tabi huzurun olmaz. O senin kokunla sicakliginla istedigi an memeye ulaşarak sana doymasi lazım. Bak seninle teması kesmezin çocuğunun olduğunu unutursun. O kadar rahat edeceksin.
(781 puan) tarafından
Emmiyor ki mama iciyor benimle de uyumuyor zaten uyku problemi var sallanarak bile uyumuyor saatler sonra uyuyor değil benimle uyumak yatakta yarım saat yanımda uzandiriyorum skliyor çok denedim kendimle uyutmaya ama yok
0 oy
tarafından
Hayatta herşeye yetisemeylz ve mükemmel olamayız anne olduğun insan olmadığın anlamına gelmiyor yorulman bunalman bitkin hissetmen çok normal hatta yetemedigini hissetmen bile ama bunlar çok normal ev işimi kalsın olduğu kadar yemek mi kahvaktiliklada karın doyuyor sadece bebeginle geçirdiğij anlar yanına kâr bir tek ona zaman ayirmazsan yetersiz hisset kendini ama bu demek degilki hic dışarıcikmayacaksin yada hep bebekle bırak babasına gez dolaş kendinede zaman ayır sende ayrı bir bireysin sadece anne  değilsin yaşamında 
(781 puan) tarafından
Keşke babası da baksa biraz da uyuyabilsem biseyler yapabilsem zoraki şeyler haricinde bakmıyor ben sabah 6 gece 12 ye kadar bebekleyim  uyursa en fazla 1 2 saat uyur yoksa gece 12 ye kadar oyun istiyor oynamasan hemen ağlıyor benim de artık akşam olunca halim kalmıyor oyun oynayacak bu sefer de vicdan yapıyorum yetemiyorum diye
tarafından
Keşke  baksa diye birşey yok öyle bı seçenek sunmayacaksin yapmayi bilen bakmayida bilecek diyeceksin  evde bir işin ucundan tutucak öyle bı calisiyorum diye birşey yok mecbur bırakınca bakamaz dediğin yapamaz dediğin şeyleri nasilda yapıyorlar şaşar kalırsın
(781 puan) tarafından
Valla demediğimi bırakmıyorum ama bakmıyor zaten gece calisiykr nöbette sürekli  öğlen 2 3 w kadar uyuyor kalkıyor kahvaltı falan 4 te cikiyor sabah 8 9 da gelip uyuyor akşam 4 5 te kalkıyor yemek VS derken zaten gece oluyor ertesi gün tekrar aynı
tarafından
Sürekli gecede çalışınca çok büyük sıkıntı çünkü iletişim bile kurmayı unutuyorlar genelde gece insan pek görmedikleri için gündüzde uyku Allah kolaylık versin zor bı durum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 176 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 269 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 689 göst.
0 oy
6 cevap 214 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde PapatyaMevsimi (135 puan) tarafından soruldu