0 oy
666 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (491 puan) tarafından
kizlar tedavi ile hamile kaldim 

amaliyat oldum t sekli rahimden 

asilama catlama ignesi gün asırı hastaneye gidiyordum 

derken Rabbime sükürler olsunki sonunda hamile kaldim 

bu kez düsük riski agrilar sancilar haplar hep hastanedeyim derken 32 haftayi gördum bu kezde gizli sekerden süpheleniyorlar gün asiri yine hastaneye gidiyorum 

nst giriyorum sancimdan dolayi bebegim biraz iri dedi doktor 

günlerim hastanede geciyor 

eşim yakın cevrem bu durumu hep yadırgiyor kimi zamanlar bir günde 2 defa gidiyorum doktor cagiriyor cünkü ben keyfiyen yapiyorum sanki 

sanki bn cok merakliyim tek istegim bebegimi saglikla kucagima almak baska birsey deil 

onun sagligi icin devamli gidiyorum 

Rabbim biliyor 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ağzı olan konuşur boşver umursama. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimsenin dediğine bakma bizim burda da bir iki defa gittin mi hemen söylemiyorlar valla ben hamileykn gidemiyordum doğru düzgün
(491 puan) tarafından
mesela bugün gittim aclik tokluk şekeri icin kan aldilar doktora persembe geleyim dedim hayir bugun ogleden sonra gel dedi
tarafından
Mühim olan bebeğin sağlığı sen kimseyi takma
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım tabii de gideceksin tedaviyle hamile kalmışsın özel bir durumun var. Arkadaşımda 12 yıl sonra tedaviyle hamile kalabildi.ikizlere hamile. Oda sık doktora gidiyor. Kavuşacağın bebeğini düşün. Milleti boşver ne derse desin. 
(491 puan) tarafından
dogru haklisin ben keyfiyen gitmiyorum meraklida degilim gitmeye
ama insanlar yadırgıyor her zaman hastaneyemi gidilir diye
0 oy
tarafından
Cevren neyse nede esine noluyo istemiyo mu bebegi o niye laf ediyo
(491 puan) tarafından
esim cok istiyor bebegi ama bebegi rezil ettin makinalara cihazlara soka soka diyor
cocugun saglıgıyla oynuyormuşum cok üzülüyorum zan altında kaliyorum
tarafından
Peki gitmesende evde bisey olsa oyle daha mi iyi
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Boşver sen kimseyi takma doktor gel diyosa vardır bi bildiği 
(491 puan) tarafından
bnde zaten öyle yapiyorum canim ne yapayim
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Balım kimseyi kaile bile alma boş konuşan çok olur sen bebeğin ve kendin için gidiyorsun boşver milleti 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Gün içinde neden 2 kere gidiyorsun onu merak ettim
(491 puan) tarafından
bugün sabah aclik tokluk kani verdim saat dokuzda isim bitti dr. ogleden sonra mutlkaa gel sonuc cikacak dedi bende eve geldim
tekrar gitcem hastaneye saat iki gibi
0 oy
tarafından
Boşver canım millet hep bisey der zaten demeden duramazlar.. 
(491 puan) tarafından
sorma ya vala
0 oy
tarafından
Millete ne ki  ne hadlerine.Onlara yüz vermeyin size ne bebegimin benim sagligim icin gidiorum kimse keyfi gitmez hastaneye deyin.
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Evlendim hamile kaldım 2 ay sonra felan. Düşük riski var dedi hastaneden gelirdim gece acile giderdim sabah gelip sabahta kendi doktoruma giderdim. Üzerine kürtaj oldum. İkincisinde ikizdi yakın takibe aldı doktor. İki hafta demeden giderdim kanamadan ağrıdan dolayı. 22 haftalık olduklarında şiddetli kanamadan hastanede yattım tam çıktım düzeldim iki gün sonra tekrar şiddetli kanama ve ölü doğum. . Dikişlerim patladı tekrar dikiş atıldı tam düzeldim derken rahim filmi için çağırdılar onun üzerine hemen ameliyat oldum . İki sene boyunca 3  gün demeden doktora gittim. Ha eşimde sikayetciyse ben ona evlat getirebilmek için ne acılar çekiyorum diye dönüp bı baksın istemiyorsa defolsun gitsin. Sende kendi sağlığına bak kulaklarını tıka. O çocuk bı doğsun eşin iyiki gitmişsin he rgun hastaneye der bu sefer
(491 puan) tarafından
Allahim sana şafi ismi hürmetine acil sifalar versin Allah hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah
(2,575 puan) tarafından
Amin sana da inşallah canım benim sıkma canını boşver sen kendi sağlığına bak
0 oy
(6,053 puan) tarafından
ALLAH korusun bebeğine bisey olsa kimsenin umrunda olmaz sen yanar sen kahrolursun hastane o kadar matah bi yer sanki kim gitmek ister sürekli ben de tedaviyle hamile kaldım o kadar çok yasıyor mu die kalp atışı dinlemeye gittim ki kime ne kimseyi ilgilendirmez benim canım benim yavrum
(491 puan) tarafından
bnde hep gittim bebegimi hissetmiyorken kalbi atiyormu diye annelik cok baska bi duygu
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Ya yaminle elalemin ağzına dinamit koyup patlatasım geliyo:alien:

(491 puan) tarafından
sorma canm ya
herseye bi maydonozlar
dün kontrolüm vardi doktor yarin ac gel dedi bugün ac gittim ogleden sonra sonuc icin gel dedi
persembe kan takacaklar bir ünite kansizim bide onun icin gitcem elimde deil ne yapayim
(1,777 puan) tarafından
Herşeyden önemlisi sen hamileyken seni böyle strese sokmaya kimsenin hakkı yok. Hadi sana üzüntüden bisey olursa Allah korusun bebeğine bisey olursa erken doğum olursavs.bunun vebalini kim ödeyecek. Esi ne gelince yanlış yapıyor ama emin ol bebeğini kucağına alınca çektiği bütün sıkıntılara değdiğini anlayacak
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Çevreyi  anlarım  da esin neden yakınıyor ki onun da yavrusu  degilmi:angel:

(491 puan) tarafından
esimde bebegi cihazlara sokuyorsun rezil ediyorsun diyor
(12,264 puan) tarafından
Mecbur cabim.sende keyfindan yapmıyorsun  sonuçta  az kalmış  dayan kulaklarinida tika millete  karşı
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allahım nasıl şeyler düşünüyorlar ya.sen  bir can taşıyorsun farkındalar mı acaba.hic takma canım boş ver 
0 oy
tarafından
Benim yengemde senın gibi hamıle kaldı canım ama aılem hep yanında oldu bebek dogsunda dedıler abım elin işinde olmasına ragmen hep izin aldı birlikte gıttıler otobuslerde bişey olur dıye ne dıye yargılıyorlar ben bıle normal hamılee kalmama ragmen çok sık gıdıyorum doktor gun verıyor çünkü
0 oy
(451 puan) tarafından
Boyle sacmalik.olamaz ya bnm kmseyi takma sen evladin icin yapiyosun keyfiyen deil hem esindemi yargiliyo bu durumu
(491 puan) tarafından
sorma canm ya
herseye bi maydonozlar
dün kontrolüm vardi doktor yarin ac gel dedi bugün ac gittim ogleden sonra sonuc icin gel dedi
persembe kan takacaklar bir ünite kansizim bide onun icin gitcem elimde deil ne yapayim
(451 puan) tarafından
Canm ihmal etme bu hayyatta hic bisey sen ve cocugundan onemli deil
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Insallah saglikla alirsin kuccagina milleti ne takiyon sen her zaman konysacak bur sey bulyrlar
0 oy
tarafından
Boşver canım takma kafana... 
0 oy
(258 puan) tarafından
Çevreyi boşver. Sen yarın obur gün keşke diyeceğine şimdi git gelle yorul. Ama eşin bari konuşmasın öyle. Benim ki de en ufak ağrım var desem hastaneye gidelim derdi. Ben gitmezdim. Oğlumuz şimdi 16 günlük.
0 oy
(586 puan) tarafından
Köpek havlar bakar kimse taşlamaz  susar kuzum boşver 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,240 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...