0 oy
671 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
Kızlar esımın  yakın arkası evleniyor eşimi cagırms dugune eşimde demiş duruma gore bakarım hanı iş guc olmazsa gelirim dıye dun traj olmaya gıttı gec geldı ben uyumusum sabah işe gıtmedn bana dedıkı arkadsm evleniyor dugunune gıtmk ıstyrm hanı gidebilirim belkı dedı bende dedm nerde evlwnyr dedıkı dıyarbakırda hem gezms olurum bnm ıcın bır degısıklık olur dedı bız adana da otryz Diyarbakıra gitmesini acıkcası ıstemyrm bılmyrm ya strese gırdm sımdı dusunyrm kara kara ne yapsam 

24 Cevaplar

0 oy
(11,935 puan) tarafından
İstediğini yapar nerede ise 40 yaşına gelmiş adam benden izin(!) almamalı. Ben de almam zira haber veririm 
(880 puan) tarafından
Bende izin almıyorum ama haber vermeden cıkarsamda kıyametler kopyr üzün degılde bende gıtmk istedim ılk defa bnı dusunup sormaması uzdu
-Reklam-
0 oy
(1,734 puan) tarafından
Şüpheli geldi bana kesinlikle sende gitmelisin orda o kadar zaman kendine kalmaya parası varsa size orda günlük dairelerden kiralasin ucuz zaten ev şeklinde oluyor. Yemeğini pişir otur dugunede beraber gidin.  Sonra kendini müge anlida bulma canım . Çocuk küçük bahane değil benim bebek 5 aylıktı beni fındık toplarım diye köye cikardilar. O çocuklar sadece senin değil onunda sorumluluk alsın **. Şöyle adamlardan nefret ediyorum sanki çocukları kadına dogurmuslar . Bunlarda bedavadan ben babayim diyorlar.  34 gün kalacak demiisin yanlış anlamadiysam birine imambnikahi kıyan bı ******** var mugede kariyi bırakmış gitmiş kendine imam nikahlı birini almıştı Allah korusun ben gidemiyorsam sende gidemezsin bosarim demen lazım 34 gün bir düğün için gitmek çok saçma 
(1,734 puan) tarafından
Evli artık evli ..  evli gibi hareket etmeli düğün derneğe karı koca gidilir. Tek başına bekar gbi gitmek nedir düğünde bı kızla tanışsa . Nice yüzsüz kizlr var herşeye razılar Allah korusun
(880 puan) tarafından
Ben hıcbır arkadasını tanımam uzaktaki bir ıkı tane mahalleden tanırım ztn onceden demıs bana yeni dıyr bu aralar dugunu Dr gıdecem hangı gun dıyrm bılmyrm dedım nasıl bılmyrsn insan sormazmı
(880 puan) tarafından
Gercektn beni anladınız sagolsnz Valahı bnde bunu demeye calsyrm guvenmemmek degıl bazı kızlar var musallat olyr bır kızla konussa insanlık hali etkılense insanın elinde degıl o acıdan korkyrm bırde bende onla berwbr zmnda gecırmk ıstyrm helekı sımdı evlı adamlara musallat olms lar bir kadın vardı anlamazdm sey demıstı evliler daha cabuk kanıyor ıkı tatlı soz soyle ilgilen agına duser tavlaması kolay bırde onlar daha tecrubelı demez mi tepem attı ee evli kadınlar cocuklardan kafalarını kaldıramıyor ondn ılgılenemyrz o zmn anladımkı
(1,734 puan) tarafından
Eşimin akraba çevresinde var böylesi ev açmışlar bide eşim bana anlatıyor.  Ortalık çok fena oldu disardan baksan adama benziyor ama kapatması varmiş . Hiç beklenmedik şeyler olabiliyor canım.
(1,734 puan) tarafından
Bende tanimazdim kim bunlar habire konuşuyorsun bı götür bakiyim beni yanına bende eşiyle tanisirim dedim öyle gösterdi 2 arkadaşını da . Arkadaşını da yüzüne söyledim hep arıyorsunuz inmisin cinmisin belli değil bı tanışalım belki eşinle bizde kaynasiriz ailecek görüşmek daha iyi dedim. Bu akşam biri misafirim olacak mesela
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Gidip gelecekse 1 2 günde gitsin gelsin
0 oy
tarafından
Ben olsam yanlız göndermem bende giderim veyahut göndermem hiç.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 393 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 325 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,019 göst.
4 Şubat 2021 Moda kategorisinde Mbbatnngghu (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 677 göst.