0 oy
627 göst.
Aile kategorisinde (174 puan) tarafından
Bugün akşam 8 de uyumuş kalmışım az önce uyandım uykumu aldığım için kalktım mutfakta bulaşık falan vardı topladım eşim uykusundan uyanıp sensiz uyuyamıyorum gel diyor evde bile bensiz durmuyor ailem uzakta onlara daha tek başıma gidemedim 2 senedir evliyiz çocuk yok ne zaman geçecek bu bazen yalnız kalmayı özlüyorum

18 Cevaplar

+5 oy
(347 puan) tarafından
Hiç dert edilmicek şeyleri kendine dert diye görme bence.cocuk olduktan sonra mutfak toplmayai bile özlersin 
(174 puan) tarafından
İnşallah olsun da ozleyeyim yapışık ikiz gibi gezmek de sıkıyor ama şımarıkluk değil bu normalde ilgiye bayılırım ama bu ilgi değil başka boyut
(4,178 puan) tarafından
Hahaaa aynen
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ayyyy aynı sorun inan ki bensiz yatmaz bensiz yemez bensiz gezmez yok bacım yok benim iki kızım var kocam yine aynı kurban olurum ama öyle tatlı oluyor ki sanki o da çocuk :) neyse tek dert edindigin bu olsun boşver 
(6,681 puan) tarafından
Ayni benim eşimi anlatmişsin ya 2de çocuk bizde ama hep ayni oğlenleri bile bensiz uyumaz nereye gitsek hep dip dibeyiz :)) artik bende eşime alişdim onsuz bisey yapamiyorum)
(1,140 puan) tarafından
Vay aakedeş buldunuz da bunuyonuz mu kız daha ne.bir adet erkek çocuğuk daha var evde :)
Burçları ne eşlerimizin çok merak ettim.maşallah size
(6,681 puan) tarafından
Benim eşim boğa burçu
tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️❤️ akrep burcu canım
(1,140 puan) tarafından
Ya biri su biri toprak burcu.ben ateş grubundan denk geldi maalesef ondan mütevellit sanırsam :) ben de yengeç burcuyum
+1 oy
(163 puan) tarafından
İşe gitmiyor mu ? O sırada yanlız kalabilirsin 

Ayrıca çocuk olunca ne yapacaksın bırak yanlız kalmayı tuvalete banyoya bile yanlız gidemessin valla 

Bence çoğumuzun eşi öyle bnmki daha beter başka koltukta oturuyorsun die tartıştığını bilirim 
(174 puan) tarafından
Bende çalışıyorum iş yerinde zaten kalabalık bunaluyorum
0 oy
(8,926 puan) tarafından

Ne güzel derdin varmış :D ben de senin eşin gibiyim. Uyurum ama eşim yanımda olunca daha mutlu uyuyorum :D

0 oy
(489 puan) tarafından
Normal bence bende şimdi gidip bulaşık yıkasam 5 dk ortadan kaybolsam hemen eşim beniarar neredesin diye aliksanlik yapıyor onlarda evdeyken hep dizinin dibinde oturmaliyim 
0 oy
(11 puan) tarafından
Benim annem diyor bazen sıkılmiyor musun eşinden diyorbenim ki de ben nereye o oraya manava,markete,gezmeye elinden gelse benimle tuvalete gdiecek :)önceki arkadaş ortami biraz fenaydı elini ayağını çekti benimle evlendi ,oğlumuz oldu sürekli oğlumla benimle ilgilenir durur ,kahve alışkanlığı alkol dışarı çıkıp gezme kesinlikle yok,kafeye falan hep beraber gideriz oğlumu bile koymaz kimseye.. bazen gerçekten sıkıcı oluyor ama ben genede şükür ediyorum çünkü bazi arkadaşlarım var eşleri gece 12 de gelipte sana hesap mı vercem nerde oldgumu falan diye tartışmaları olduğunu duyuyorum. İşten erken geliyor 3 gibi falan misafir çağırma şansım bile olmuyor bazen diyorum misafirim gelecek ayda yılda bir zor atıyorum adamı dışari :)
0 oy
(242 puan) tarafından
Benimki de hic benim yanımda durmuyo ben ne yapayım işten gelir yemek yer yada yemez direk çarşıya gider gece 12 de eve gelir bende uyumuş oluyorum ozamana zaten gelir yanıma yatar fln ama gerçekten kaç kere soledim 3 sene olcak 3 senedir aynı haraketler hiç değişmedi senin yine iyi keşke benim eşimde öyle olsa 
0 oy
(76 puan) tarafından
Yani sıkıcı tarafı elbette vardı ama bizimki de  bele kolay kolay bı iş yapmaz :) buda zor
(174 puan) tarafından
Benimki de asla temizlik yemek yapmaz ben calistigim halde
0 oy
tarafından

Ya ne güzel eşler var. Kurban olduğum allahim neden bana böyle bi  hayat sunmadi neden Benn eşim Benn olduğum ortama bile girmek istemez bana asla işi düşmeden ihtiyac duymaz:'(:'(

(1,140 puan) tarafından
Nasip işte bacı bize de boyleler düşmüş
(174 puan) tarafından
Yapı meselesi olabilir linç yedim durduk yere
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Benimki de aynı markete gönderirim sende gel annesi bişey almaya gönderir sende gel hastane çarşı arabanın vizesine bile beraber gittik düşün :) 
(174 puan) tarafından
Bende araba yaptırmaya gittiğimi biliyorum sanayiye..
(1,560 puan) tarafından
a bende :) demekki bazıları aynı
0 oy
(209 puan) tarafından
Ne güzel bı dert keşke benimki de bana biraz düşkün olsaydı.
0 oy
tarafından
Bi tane terlik çarpmasın geldi ağzına :) 
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm eşim evlendik 1 kere arkadaşlarıyla dışarı çıktı 2senede bensiz yemek yemez asla su içerken banada getirir yanımda dur der ilgi alaka v.b cnm bu çok güzel birse oglumuzda var oğlumuza ilgileniyoruz uyudumu birlikte vakit geçiriyoruz oğlum olduktan sonra biraz duzeldik ikimizde eşimin dizinde uyuyorum yanlız kalmasın diye oturma odasında 
(174 puan) tarafından
Yaa demek ki sende seviyorsun ilgiyi ben çok bunaldım özellikle ailemin yanına gidemek üzüyor beni
0 oy
(567 puan) tarafından
Ayyy ayni bi disariya markete pazara yollarim alacaklarini mesaj yazarim en az 3 4 defa arar aksam genelde beraber yatariz ama olaki ben gec yatacak olayim kac defa gelir bakar daha yatmiyonmu diye rahatigelmiyo adamin evde haftasonlari bile bjrimiz nereye hepimiz oraya oluyo gorumcelerim bile dikkat ediyo bunlar biri nereye hepsi oraya birbirimiz olmadan bi is yapamitoz yapisik gibi ama dediginiz dogru insan bazen bunaliyo tek kalmak tek oturmak tek yatmak bile isteyebiliyor 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bende çabuk sıkılan biriyim. Uyurken bile ten tene teması sevmem ayak bile değmeyecek. Ama çok seviyorum kocamı tabi ki sadece fazla dip dibe olmayı sevmiyorum. 
(174 puan) tarafından
Bende çok seviyorum demek istediğim yan odada kitap bile okuyamıyorum çağırıyor küsüyor hemen
(6,364 puan) tarafından
Küsüyor mu ? Ahahaha kocanın yaşı kaç kız. Biz de öyle şeyler için küsmek yok bence evlilik oturunca yaş ilerleyince küsülecek bişey olmadığını idrak edecektir.
0 oy
tarafından
Kendime dert ararken ben :D

Adam ise gitmiyor mu? Yalniz kalmayi neden ozluyorsun 24 saat el ele oturmuyosunuz ya elbet kalkip ise gidiyor bu adam o ara takil iste kafana gore coluk cocuk da yok.

Cocuk olunca cok ararsiniz bu gunleri.
(174 puan) tarafından
Bende çalışıyorum
0 oy
(11,274 puan) tarafından
Senin dert dedigini bi çok kadın mumla arıyor maalesef

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 599 göst.
0 oy
2 cevap 152 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu