0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (1,043 puan) tarafından
Kizlar 1 yıldır ki gitmiyorum ailemin yanına eşimle gidersek 10 gün kalacağız sonra döneceğiz 16 17 saatlik yol  2 bebk var ben daha fazla kalmak istiyorum oyle olursa 3 ay kalmam lazım eşimin bir sonra ki izinde gelip beni alması için çok kararsız kaldım akşam eşimde sesi orda kalacaksan gitmeyelim ben yapamam diye ama 17 aylık oğlum için de istiyorum daha konuşmuyor cok yalnız büyüyor 6 aylık oğlumda var cok fazla ilgilenemiyorum eğer ailemin evinde olursam çocukla da ilgilenilir ve ben kpss çalışmak istiyorum bide 10 gün çok.az geliyor eşim 6 kardeş herkese 1 gün gitsek bide babası 7 gün oluyor ailemle 3 gün vakit geçiriyorum bir akıl verin hem kalmak hem kalmamak istiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından
Donersin sonra kendin 3 ay fazla bence 10 gunde az
(1,043 puan) tarafından
Ya otobüs ile dönemem ki 2 bebek ile
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 gün az ama 3 ay da çok fazla . Ailen seni bıraksın evine illa eşin mi seni almalı . 1 ay kal evine dön 
(1,043 puan) tarafından
16 27 saatlik yol otobüsle dönemem babamda uzun yola hic gidemz 1 saatte bile gidemiyor ki
tarafından
Hmm o zaman mecbur az kalacaksınız. 3 ay sonra yine gidersin
(1,043 puan) tarafından
Buyuk ihtimalle çünkü eğer kalırsan gitmeyiz diyor esim
0 oy
(48,680 puan) tarafından
ailen kaldiginda seni uzmeyecekse kal esinde kabul eder gibi duruyo. ben aoleme gidince çok uzun süre kalamiyorum.kizip eve donuyorum o yuzden uzun yol olunca üç aylık kalmazdim☺️
(1,043 puan) tarafından
Evlendim evleneli h8c uzun süre kalmadım eşimde çocuklar için istiyor ders calismm içind
0 oy
(119,326 puan) tarafından
brn gecen yaz 3 ay kaldim sende kal cok iyi geliyo
(1,043 puan) tarafından
Bende istiyorum ama 3 ay da çok gibi nasıl zman g3cer bilmiyorum o kadar kararsızım ki
(119,326 puan) tarafından
60nsaat yol gittim 3 ay 1 gun gibi geldi gecti
(1,043 puan) tarafından
Hadi ya inşallah bana da öyle gelir bol bol vakit geçiririm
0 oy
(360 puan) tarafından

Ben gidince kalıyorum valla hatta garibanlar gitme diye gözümün içine bakıyorlar ama mecbur kürkçü dükkanına dönüyorum:pouty:

(1,043 puan) tarafından
Yaa bende kalmak istiyorum 3 ay çok gibi çocuklar ile nasıl olur hiç bilmiyorum
(360 puan) tarafından
İlgileniyorlar ben gittiğimde sizinkileri bilmem ama oynuyorlar oğlumla
(1,043 puan) tarafından
Bizimkiler de ilgilenir 2 kardeşim var evde ee bide akrabalarım hep 3 5 yaşlarında çocukları var
(360 puan) tarafından
Kocan bırakırsa git
(1,043 puan) tarafından
Yok anam bırakmıyor kalacaksan hic gitmem diyor çocuk için iyi olacaktı ama
0 oy
tarafından
Ben olsam 1 ay kalıp sonradan tek başıma dönerdim benim de 2 çocuğum var zor olur ama 10 gün çok az 3 ayda çok fazla kocamdan ayrı kalamam o kadar özlerim ben ♥️ :)))
(1,043 puan) tarafından
17 ve 6 aylık bebekle nasil dönerim ki
0 oy
(39 puan) tarafından
Bende seninle aynı durumdayım canım 2 tane bebeğim yok ama hamileyim bende en son geçen sene ramazan bayramında gittim ailemin yanına bizim de 12 saatlik bir yol otobüs ile 2 hafta sonra doğumum olacak bebeğim 3 aylıkken gitmeyi düşünüyorum ama tabiki otobüsle gidemem o yüzden uçakla gideceğim 10 gün senin için az bide eşinin ailesine de gideceğiz diyorsun ama 3 ay da fazla bencede 1 ay kalip uçakla dönebilirsin otobüs ile gidip gelmen şart mı 
(1,043 puan) tarafından
Ucak aktarmalı oluyor direk yok ve en az 6 saat bekletiyor aktarmada
(39 puan) tarafından
Oda sıkıntılı ama yine de uçak daha cazip geldi bana en azından havaalaninda 6 saat bekleyeceksin otobüs ile 16 17 saat sürmeyecek
(1,043 puan) tarafından
Iki bebek ile nasil bekleyeyim
0 oy
(457 puan) tarafından
Eşin izin veriyorsa kal derim ben 10 dklık  yerde bazen 1 hafta kalıyorum 3 ay fazla ben sılılabılırdım insan evini özlüyor
(1,043 puan) tarafından
Bende evimi esimi cok özlerim ama ortası pek mümkün değil kafam çok karışık
0 oy
tarafından
Evet 10 gün az ama 3 ay çok çok fazla o kadar eşimdem evimden ayri kalmazdım en en fazla 20 gun uçakla geri dönerdim 
(1,043 puan) tarafından
Ucak aktarma malasef ve 5 6 saat bide 2 bebek
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bu biraz kişisel ben kalırım 3 ay 5 ay kimse git demez kimsede gel  demez zaten eşim göreve gidince kalıyorım 3 4 ay ama dönmem gerekirse sıkılrsam kendim dönerim sennkadsr uzak olsa uçak tercih ederim
(1,043 puan) tarafından
Uçağı aktarma olduğu için tercih edemiyorum en az 5 6 saat bekletiyor
(9,247 puan) tarafından
Nerden nereye canım
(1,043 puan) tarafından
İzmir ile tokat
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Üç ay çok fazla bence on gün az ama çokta az deil ben olsam kalamzdim
(1,043 puan) tarafından
Ailem ile cok vakit geçiremiyorum git geller cok oluyor üç ayda dediğiniz gibi cok fazla ortası yok kafam karışik
0 oy
(597 puan) tarafından
Bu söylediyin şartlardan dolayı kalırdım kesinlikle.3ayda heç çocuğun dili gelişir hem bebek için annen yardımcı olur seni rahatlatır hemde sınava çalışırsın rahat rahat sonuçta yardıma ihtiyacın var
(1,043 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum az önce de esim diyor çocuklar beni unutur

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,302 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Zeynepalper1 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 475 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu