0 oy
1,303 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bugun annemle anneannemle oturduk yedik ictik sanki hic dun geceyi yasamamis gbiyim unuttum burada ama esimle iletisime gecince veya aksam babam isten gelince konu acilinca nasil olurum blmiyorum esim iste sabah bnm tlfnum kapaliydi aramis. Sonra annemi aradi 5 kere ara ara. Annem acmadi ogleden sonra bi daha aramadi bana whtsaptan msj atmis cevap vermedim. Babam gitme 2 3 gun daha kal dedi duruma gore bakacam biraz pismanlik duysun istiyorum ama bakalim nolcak. 

bu mesaji yazmis.

Sana istemeden vurdugum icin affet benı özür dilerim

Senı sevıyorm

Anahtar spor ayakkabının içinde 

Umarım aksam ben gelmeden evde olursun olmazsan ne olacagı nı sende cok iyi bılıyorsun 

Ben cok üzülürümm benı sevıyorsan üzülmemı istemiyosan evde olursun

Senı sevıyorm insllh aksam evde görüşürüz

image

23 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Övmüş nü gömmüş mü bu nasıl msj tehtid var resmen 
(1,572 puan) tarafından
Aynen öyle ne olacağını iyi biliyosun ne demek
(14,032 puan) tarafından
Valla ben yazacaktım simdi hem sevdiğini söylemiş hem tehdit etmiş
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Deseydin tehtitmi ediyorsun özürmü diliyorsun

Yani esin sacma span klişe bir mesaj atmis kafasi yerinde degil bence

(264 puan) tarafından
Bende cozemedim uzulurum diyo bunumu kastediyo anlamadim
(3,078 puan) tarafından
Bence onunla alakası yok canım tehdit etmiş açıkça ortada
0 oy
tarafından
Evde olmazsan ne olacagini sen biliyorsun derken ne demek istemis
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Olmassan ne olacağını sende biliyorsun derken ne demek istiyo nlucakmş gitmessen
(264 puan) tarafından
Smdi msj yazdm
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Seninki tam bi es.sek  ozur dilemeyi bile beceremiyo
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Oldu hem vur hemde bir özür dile herşey hallolsun. Aklın varsa gitme arkanda anan baban var bir kez vuran yine vurur yine vurur
(264 puan) tarafından
Gitmeyecem tabi vurdugundan beri basim ve kulagim agriyor erkek gucu bambaska hayatimda ilk kez yedim babamdan bile yememistim :(
(2,768 puan) tarafından
En doğrusunu yaparsın bu adamlara anladığı dilden konuşucaksın o kimki elin el bebek gül bebek buyuttugune vuruyor dengesiz ya. Sürünsün dursun.
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ne olacakmış alla alla yaa.

Kuzum ailen nasıl istiosa onları dinle bence 

Çünkü baban kal demiş bi kaç gün daha

E şimdi kalksan gitsen yıne dövse baban der ben sana gitme dedim diye 

Hakkında hayırlısı olsun cnm 
(264 puan) tarafından
Amin cnm sagol yok babami annemi dinleyecegim esim biraz cekinsin
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Alla alla lafa bak aksam.gelmezsem ne olur deseydin tehditmi etmis pisman mi olms belli degl
0 oy
tarafından
Sen ne mesaj attin canim ?
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Gitme kiz nie gidecen koc gibi anan baban war itlerden pisman olsun emin ol bunun dewami gelir bi gidersen kendin gittin kendin geldin olur 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Anne babalar gözünden sakinarak prenses gibi büyütüyor sonra böyle insanlar giriyor hayatımıza yok uyku sersemiydim yok gelmezsen ne olur biliyorsun falan off. Bence babani dinle bir kaç gün dönme biraz ne yaptığını bilsin farkına varsın. Evde tek kalsın düşünsün biraz. Özellikle çocuğu aglatmasina ayrı bir sinir olmustum. Senin postundu dimi karıştırmadım
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun ya :(

0 oy
tarafından

Kıvırmasın boşdan yere ilk önce insan gibi karısını ikna etmeyi öğrensin gelmessen ne olacağını biliyon nee yaaa kolunu bacanı kırıp köşeye yatırcan kaşık tedavisi uyguluycan böylelerine pisss adam :angry:

0 oy
tarafından
Rabbim yâr ve yardımcın olsun, yuvana huzur ve bereket versin inşallah
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Eger  cevap vsrmeye devam ederseb yuz bulur ve hatasini anlamaz 3 gun boyunca sakin cevap verme gizemli kadin ol merak etsin pisman olsun. Resmen eve donecegini biliyor adam
0 oy
(987 puan) tarafından
Bir erkek yaptığı kabahatin bedelini ödemezse tekrar yapar. O yüzden bu yaptığının bedelini ödemeli. Mesaj attım hop karım eve döndü. Ohh ne rahat dünya. Dur bi daha döveyim nasıl olsa tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı.... Burnu sürtsün biraz, hemen dönme. Keşke cevap yazmasaydın
0 oy
tarafından
Aynen sen geleceksin annemden de babamdan da benden de özür diliceksin de. Ben onlarin kızıyım ve onlara bunu yaşattığın için ozur diliceksin öyle gelirim de 
0 oy
tarafından
Adam ustuste yazmış bellimi anlatım bozukluğu daha ne kadar özür dilesin yalvariyor resmen ..ama kuzum sen gitme o gelsin seni alsın ... Pişman olmuş 
0 oy
tarafından

Valla allah yardımcın olsun cnm hizaya gelmeden donme derim  ama yuvanıda yıkma tabi 

0 oy
(879 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü ya bu erkekler geri adım atarlarken bile ileri adım atıyolar ya

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,051 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,097 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 298 göst.