0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Doğumdan sonra 12kilo aldım bugün tartildigimda 86kiloydum dahiliyeye gittim tahliller çekti şekerin sınırda dedi uzun zamandır şeker hastalığın var dediler diyetisyene gönderdi bide göğüslerim 90beden iken 105bedene çıktı hormon bozukluğundan dolayı şehir Hastanesi'ne endokrin bölümüne gönderdi moralim çok bozuldu diyet listesi verdi doktor

4 Cevaplar

0 oy
(10,364 puan) tarafından
Canım dikkatli besleneceksin. Biraz beyaz ekmek vs de azalt. Yoksa zor bebek var mıymış bu arada dün test atmıştın 
-Reklam-
0 oy
(7,395 puan) tarafından
Gizli şekerim var ama  tedavisine baktırmadım 
0 oy
(612 puan) tarafından
Moralini bozma sakın, ya ilerleyince ogrenseydin. Ben doktor değilim ama sağlıklı beslenme çok ilgimi çekiyor, çok okudum bu sebepten. Hastalıkların büyük bir kısmı beslenmeyle ilgili, yaşam tarzini degistireceksin. Beslenme önem vereceksin, hareket edeceksin ve tabi ki bol su. 
tarafından
Son iki aydır sürekli abur cubur karbonhidrat yüksek gıdalar tüketmeye başladım iştahım gittikçe açıldı kilo almaya başladım 70kiloydum 86kilo olmuşum en son dün şeker olduğumu öğrendim
0 oy
(1,682 puan) tarafından

İnsülin direnci olan bennn valla belki şeker hastalığınada döndü hiç bilmiyorum habire yemek yiyorum ne gerek varsa :(

tarafından
Aynn öyle ne bulsam yiyiyorum eşim hergun paketli gıdalar aburcubur getirip duruyor dayanamadan yiyiyodum.artk son verdm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 127 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 423 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 354 göst.
13 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...