0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar babam şeker hastası. Şu aralar şekeri yüksek çıkıyor. Çözümünü bilen var mı ? Ailenizde varsa bitkisel yönden falan paylaşır mısınız? 

14 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah şifa versin canım iğne mi kullaniyor
(636 puan) tarafından
Yok canım çok şükür yıllardır hap kullanıyor. Sağolasın Allah razı olsun
(5,721 puan) tarafından
Anladım canım çevremde var kuzenim faalnda daha küçüklüğünden beri iğne kullanıyor kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilık su icsin surekli 2 litre 3 litre duser
tarafından
Canim onun tek ilaci diyet. Malesef... Cok illet birsey baban su 40 günlük diyetlee oluyor karaciger diyetleri onlari denese o cok fayda sagliyor o diyetlerle insulin birakan var
0 oy
tarafından
Aci badem cnm benim anneannem seker hastasi dikkat edin babaniza şekeri yükselmesin benim anneannem şeker yüzunden alzatmir oldu acı badem iyi geliyor bildigim kadarı ile
0 oy
tarafından
Şeker hastaligini nüksettiren şey şekerden ziyade hayvansal beslenmedir. Yurt diainda yapilan arastirmalar boyle soyluyor. Tamamen akdeniz diyetinw sokun babanizi. Et tereyag tavuk diger hayvansal yaglar yumurta yememeli. Sebze yesillik balık baklagil türü beslenmeli gecmos olsun
0 oy
tarafından
Canm benim annemde şeker hastasi ve ünsilin kullaniyordu ahmet apa die bi adam var onun 40 gunluk diyetunu yapti seker tamamen kayboldu bi arastr canm bak sende insanlar hep hikayelerini paylasmjs. Ve sana sunu soyleyim annemin sekeri 400 den asagiya cikmazdi suan seker hastalugindan eser yok cok sukur 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Şekerin çaresi yok gibi az yiyecek sık yiyecek egzersiz yapıp sakın bir hayat yaşayacak

Bitkisel seyler aniden düşünebilir bence iyi bir endokrin Dr una gitsin ilaçlarını düzenler belki insüline başlatır Dr 
0 oy
(7,718 puan) tarafından
Her gün yoğurt süt tüketin canım. Onlar şekeri dengeler
0 oy
tarafından
Babanem GREYFURT yerdi o iyi geliyormuş
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Zeytin yaprağı ekstraktı iyi geliyor günde yarım bardak suya 20 damla damlatıp içecek şekeri dengeliyor çok faydası var 

image

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canım bitkiselini bilmiyorum ama bi ameliyat cikti. Bagirsaklari ters ceviriyorlarmis. Samsunda yapıyorlar  bi araştırın imkan varsa. Seker hastalığını  vucuttan silyormus. Birkac kisii yaptirdi bizim ilcede. Bi araştırın. 
tarafından
Evet Recep bey yapıyor samsun da babam günde 5 kez insülin vurduruyor du şimdi hiç bir şey kullanmıyor. Çok şükür.
(3,901 puan) tarafından
Nasıl kolay bir ameliyat oluyor  mu büsracim?
Ben de duydum cok da akrabalardan yaptiran yok. Yannetkinsu bu oluyo mu ya da parası filan ne kadar.
tarafından
Cnm. babam ameliyat oldu  ertesi gün taburcu oldu eve gitmeden yanıma Hastaneye geldi ayaklandı.    Biraz Maliyet li cnm ama  fiyat konusunu doktordan daha iyi Bilgi alırsınız.  Eğer görüşmek istersen ben numarasını veririm. Sana bir isim söylerim. Bu kişi yönlendirdi dersen fiyatta yardımcı oluyor
(3,901 puan) tarafından
Bana özelden  yazar mısin canım
0 oy
tarafından
Zeytin agacinin yapragini kaynatin cay gibi icsin tarcini da sutunden yogurdundan eksik etmesin yediklerine dikkat etsin stresten uzak dursun
0 oy
tarafından

Canım hakiki elma sirkesi. Birebir. Ama market lerde satılanlar değil aktardan hakiki elma sirkesi diyerek alın. Yarım çay bardağı içsin. Dengeliyor

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Yürüyüş, yürüyüş, yürüyüş... Bol bol yürüyüş yapsın canım baban. Kilosuna dikkat etsin 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İçinde çubuk tarçın bırakılmış su içsin. Tarçın şekeri denegelemede yardımcı olur.tadini severse gün içinde bi kaç bardak icebilir.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 424 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
28 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu

379,935 soru

11,373,700 cevap

34,856 kullanıcı

...