0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (492 puan) tarafından
Kizlar oğlumda bende biraz gribiz oğlum şükür iyileşti biraz ben çok hastayım oğlum çok eziyet ediyor mesela az önce pasta yapmıştım pasta istiyorum dedi tabağa koydum ağzında dondurdu dondurdu ve çıkardı tek bu değil Dün mesela annem çorba icermisin dedim evet ekmek doğra dedi dogradim getirdim yine aynı hep böyle bana inat yapıyor ne yapacağımı şaşırıyorum nasıl davranmaliyimbilmiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(119,313 puan) tarafından
hastaymis belki ici almiyodur
(492 puan) tarafından
Ben israr etmiyorum ama kendisi istiyor
-Reklam-
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Hani cocukya sana inat olarak değildir de yaşının gerektirdiğini yapıyordur. Sen hasta olduğun icin sana inat yapıldığını sanmissindir
(492 puan) tarafından
Genelde böyle canım benim oğlum pek mutlu edemiyorum sanırım ben
tarafından
Bence çok duygusal düşünme senlik bir durum yok ortada
(492 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canı istiyodur ama ağzının tadı yoktur yiyemiyodur benim oğlum doğduğundan beri öyle ağzından cıkartır arada yer arada yemez bu arada 2 buçuk yasında benimkide ben takılmıyorum alıştım artık
(492 puan) tarafından
Olabilir canım cvp için teşekkür ederim
0 oy
(1,784 puan) tarafından
3 yaş ergenliği canım bu her çocukta olur.. senlik bişey yokki.. 
(492 puan) tarafından
Öyle hastayimki bütün gece uyumadım hala çok kötüyüm birde benim oğlumun nazi var sagolsun
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Begenmemistir :D? Benimki de mesela armudu çok seviyor acı tatsız tuzsuz olunca çiğneyip tükürüyor 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çok birsey yapmiyor aslında, çocukluk yapıyor. Hastasın diye sıkıntıya girmiştir ilgi çekmeye calisiyordur
0 oy
tarafından
Cok takma kız çocuk bu bi yerim der tadına bakar beğenmez yemez bizimkiler de öyle 
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim üç yaşına  girecek kızım da böyle.ne bileyim ya komik aslında ama her zaman da komik gelmiyor. Mesela asansör bozuk oluyor sırf bozuk diye asansörle inelim diye tutturuyo. Ya da evde yumurtanın bittiğini bilsin yumurta yiyeceğim diyor artık anlat da anlat :) yani inat degildir ama nasıl bişey bu bilemedim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 265 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gizemlibiri21 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra_S (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 414 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,189 cevap

34,850 kullanıcı

...