0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (1,389 puan) tarafından

Qizlar aci bir habernen dondim

2gun once hastahaneden burda taniyanlar var beni basindan beri dusuk riskli hamilelik gecirdim simdide erken dogum ola bilirmis daha

30+2haftadayiz bebek kilo almiyormus 1.300gr kan askimi zayif ve erken kasilmalarim var(

7aydir Hrp guclu durmaya calistim ama yapamiyorum artik 

Sizden ricam bol bol dua edin bana kimin  bebegim erken gelmesin vaktinde saglikli dogsun en onemliside yaşasin diye(kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz 

Kasilmalarim artmazsa 10gun sonra tekrar gidicem eger kilo almamissa alacaklar bebegimi.

7 Cevaplar

0 oy
(2,669 puan) tarafından
Yemeğini düzenli ye cook çok ye kilo aldıran şeyler ye vitamin ye insalah gününde dogurusun canim 
(1,389 puan) tarafından
Yiyorum canim gecen  ay gitdigimdede kucuk dedi kan akimi zayif bir suru vitamin yazdi bende beslenmeme baya fikkat etdim bebegekilo aldiracak ne varsa bol bol yedim kendim 1ayda 4kilo aldim ama bebek cok az almis haftasindan yine cok gerideymis (yinede umudumu kesmiyorum yemeye devam ediykrum insAllah bir daha ki sefer almis olur kilosunu biraz kilo alsa korkmazdim en azindan yasiyacak kiloda olsun(
(2,669 puan) tarafından
Kız bişey olmaz bak stres çok onmeli kafana takma herşeyi olagina bırak ye gez dikat et dinlen alır bebeğin doktorumu dedi ozelm i
-Reklam-
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bebeğin tam zamanında kilo alarak doğar inşallah ya inşallah.muz kaşar ye canım bebeğe kilo aldırıyor bunlar .Allah yardımcın olsun inşaAllah üzülme kötü bir şey olmayacaktır inşaAllah dualarım seninle ve bebeğinle ❤️
(1,389 puan) tarafından
İnsAllah cani  cok tesekkur ederim(❤️❤️
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Rabbim şifa versin öncelikle inşallah sağlıklı bir şekilde zamaninda doğar bebeğin neden kilo almiyomus anlayamadım gelişim geriliği mi var 
(1,389 puan) tarafından
Gelisim gerligi degil canim .bebrge gidrn 2damar var brndr tek tarafli gifiyot bir tarafinda tikanma vardi 22cihaftadan beri tikana tikana daha kotu halr geldi hic gitmiyor.beslenmem filam yrrindr brn kilo aliyorum ama bebrk alamiyor.ignelerle biraz buyutmeye calieiyoruz .dogarsa yasasin diye
(3,503 puan) tarafından
Benim kızımda gelişim geriliği vardı bebeğin beslendiği damarda yoğunluk yani bebeğim beslenemiyodu hangi hastaneye gidiyosun sen canım özel mi devlet mi bi de sana kan sulandırıcı başladı mı Dr
(1,389 puan) tarafından
Ozele gidiyorum canim evet kan sulandirici hap ve igne kullaniyorum doktor onlari kullanmasan daha beter olurdu halin dedi 2gun oncd psikolojik olarakta cok sarsildim.
(3,503 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım benim kızım da 1 aylık gerilik vardı bende 29. Haftamda öğrendim 39 a geldik sonra beni doğuma aldılar ben kan sulandırıcı kullaniyodum sancım acilmam hiç bir şeyim yoktu riske atmak istemediler şükürler olsun kızım sağlıklı doğdu 22 aylık şuan yediğin ictigin herşeye dikkat et ve bol dua inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Kaşar peyniri muzu çok ye canım inşallah sağlıkla alırsan kucağına 
(1,389 puan) tarafından
Yiyorum canim bana yariyor  ama bebek kilo almiyor(
(1,237 puan) tarafından
Kilosu haftasıına göre iyi ama
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Haftan cok kotu degil bence eger yatis verdilerse hastanede yat bebegi dogurtmak isterlersede dogur nihayetinde doktordan bilgili degiliz bekle diyenlere kulak asma
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Haftasina uyumlu ama kilosu benimki de o kadardi 3600 dogdu 
(1,389 puan) tarafından
Doktor uyumlu demedi gecen seferden az kilo almis kilo alimi zayifmis besleniyorum bebege gidrn damar tiklai diye az gidiyormus.
(3,453 puan) tarafından
Anladim canim umarim sorunnolmaz
0 oy
(330 puan) tarafından
canım moralini bozma her ihtimala karşı ciger geliştirici iğne vurul bende erken doğum yaptım ciger geliştirici igne bebeğin daha erken çıkmasını sagliyor küvezden inşallah vaktinde sağlıklı doğar 
(1,389 puan) tarafından
İnsAllah canim doktor daha bahs etmedi ciger gelistiriciden 10gun daha bekleyelim dedi bakalim nasil olacak
(330 puan) tarafından
korkma sen canım doktorun öyle bir risk gördüğü an der sana ciger gelistiriciyi

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 639 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 831 göst.
4 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
0 oy