0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
19aylik sadece bir yumurta yiyor o da sarısını yemiyor diğer kahvaltı türlerini yemiyor bazen çikolata dürümü yiyor çok az sizin bebisledde böylemi kızlar emzirmiyorum

7 Cevaplar

0 oy
(7,921 puan) tarafından
Valla 19 aylık oğlum iki gündür adam akıllı birşey yemiyor hatta hicbirsey yemiyor şuanda oturmuş kraker yiyor
(7,921 puan) tarafından
Evet emiyor
(2,653 puan) tarafından
Krater verirsen yemez zaten :) bende bir iki diş dönemde iştahsız diye verdim alışacakti
tarafından
Belki emdiği için sütüne güveniyordur ondan olabilir
(7,921 puan) tarafından
Nromalde vermiyorum hele birde sabah bu saatte hayatta vermem.ama hicbirsey yemiyor kahvaltıyı teklif ettim yemedi bende kraker verdim
(7,921 puan) tarafından
Yok iştahı çok iyiydi ama yemiyor arada böyle oluyor sonra açılıyor bende çok zorlamiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,653 puan) tarafından
Benimkilerin de arası yok bazen çorba iciririm kahvaltıda 
tarafından
Bende öyle yapıyorum bazen çorba makarna pilav falan yaparım kendisine kahvaltıda
(2,653 puan) tarafından
Öyle bacım yemeyince yapcan.  Ben makarna çok yapmam yaparken de suyuna et suyu koyuyorum ve suzmeden pisiriyorum sana da tavsiye ederim pilav gibi yani
tarafından
Hiç denemedim öyle canım bir deniyeyim inşallah yer kizim
tarafından
Evet öyle çok güzel oluyor ben de öyle yaparım
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Suan kalkti kahvalti sofrasindan  ben yemezken onla iştahim açılıyor:)) 20 aylik oglum yumurta kırıyorum tereyağlı minik donetes yarim salatalik az peynir 2 zeytin yedi kalkti simdi ceviz kuru uzum kaju yiyor mahsallah diyimde ogluma❤️
(5,950 puan) tarafından
Öğünleri cok guzel bos gecmez oglen uykusuna kadar kraker meyve yer daha  uyaninca makarna sukukofte yoğurt yicek ara öğünde kek var yapdim dun ondan yer
yoğurtlu avakoda yer 4 gibi  meyve kaynatmisdim ona seftali ondan kekle icer  çubuk yer muz yer  aksam 7 de yemek yer yemegine ek corba mutlaka icer  9da uyur
(5,950 puan) tarafından
Yeni evli teşekkürler canım aynen yemesi cok guzel oglumdan yana derdim yok şükür uyku saati yemek düzeni hic sorun yok mahsallah
tarafından
Yaaa ne güzel Rabb'im nazar degdirmwsin canım
(5,950 puan) tarafından
Amin canım 41 kere mahsallah  rabbim sizin evlatlarıniza da iştah versin inşallah❤️❤️
tarafından
Amin amin canim
0 oy
(1,629 puan) tarafından
17 aykij kahvaltı yapmıyor sewmiyor canım hele yumurta falan hiç yemiyor ne yaptıysam olmadı 
tarafından
Yaa inşallah yer ya
0 oy
(4,929 puan) tarafından
18 aylik. Kendisi yumurta haslayinca sadece beyazini yer. Ben zorla sarisina labne katip yediriyorum. Yarim da avokado yiyo genelde yumurta haslama olunca. 

Patatesli peynirli omlet yaparim onuda zorla yediririm.

Peynirli omlet yaparim onuda zorla yediririm. 

Krep,pankek tarzi sevmiyo eline veriyorum iki isirik alip atiyo ama ara ara yapiyorum. 

Yani zorla yediriyorum bi sekilde sadece dis ve hastalik donemiyse zorlamiyorum. Bi de her sabah 1 tatli kasigi soguk sıkım kara dut ozu ,yarim cay kasigi bal veriyorum.
tarafından
Sarısını hiç bir şekilde yemiyor canım midesini bulandırıyor  pankek öyle dediğin gibi birqz yiyip bırakıyor omleti bir ara çok güzel yerdi bende her sabah yapardim ama artık onuda yemiyor
(4,929 puan) tarafından
Zorlama canim.
Ben patatesi rendeleyip az suda hasliyorum suyunu cekecek sekilde. Suyunu cekince icine tereyagi ce peynir koyuyorum. En sonda bi yumurta. Sarisi oyle kayboluyo.
Bi de yumurtali ekmek yapiyolarmista ben daha denemedim. Ekmegi seviyo belki yer.
tarafından
Zorlamiyorum canım digee öğünler güzel yiyor ama ben istiyorum kahvaltıda kahvaltılık seylee artık yesin sabah sabah makarna ayran  yiyor :)  ekmeği hiç yemez ağızylq kopar koparır atar o omleti denedim canım kaşarlı o güzel yiyordu sonradan yemedi
(4,929 puan) tarafından
Ayy ben hep zorluyorum ,zorumla yiyo yoksa hic yemeyecek. Her ogunu zorla yediriyorum. Masallah yine tek ogunde sorun cikariyomus.
Gece ve sabah emiyosa belki tok oluyo kahvalti etmek istemiyodur. Benim ki gece cok emdiyse sabah hic agzini acmaz.
Ekmegi de aslinda tum bebekler sever. Bizim ki sukur eline verince yer bebek arabasinda falan iyi oluyo :)
tarafından
Emzirmiyorum canım beş altı gündür sütten kestim ama gece uyumadan iyice karnisini tok tutacak şeyler veriyorum sabah uyanıyor oynuyor falan mizmizlanmiyor aç olsa mizmizlanir diye düşünüyorum kahvaltı hazırladığımda geliyor yumurtasını yiyip gidiyor başka ne versem ağzından atiyor
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Benimkide oyle o yumurtayı yedikten 1 saat sonra corba veririm yer 
0 oy
(2,457 puan) tarafından
2 yaşında aynı durumdayız peynir zeytin vs.yedigi hiç yok sadece yumurta salata çikolatalı ekmek arada kızarmış patates yer o yemekte yemez ne olcak böyle bilmem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 299 göst.
20 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 240 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu

397,105 soru

11,877,175 cevap

35,993 kullanıcı