0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (5,338 puan) tarafından
Böyle bi diyet duydum hızlı kilo verdiriyormuş yapan duyan var mı 68 kiloyum önce 60 olmak istiyorum. Sonra 55

6 Cevaplar

0 oy
(1,075 puan) tarafından
Bence hoc böyle biseye girme ven 1 buçuk hafata 2 kilo verdim 60 im bende 57 oldum .yaptığım diyetide gün gün buraya yazıyorum kalsın kendim için .dhaa çok diyetten ziyade sağlıklı besleniyorum 
(5,338 puan) tarafından
Öyle yapamıyorum kendimi tutamıyorum en iyisi yemek çeşidini bire düşürmek. Oruçta iki kilo verdim hazır açlığa alışmışken böyle devam edeyim diyorum. En azından 60 olana kadar sonra çeşitlendirmek istiyorum
(1,075 puan) tarafından
Alışırsın işte aciktiginda yeşil alma salatalık falan bastırır su , tarçınlı su filan yemek zaten tek çeşit olacak tabağın yarısından fazlası salata olcaj
(5,338 puan) tarafından
O zaman yanına salata ekleyeyim bir hafta böyle gideyim bkalım aralarda bitki çayı filan
(1,075 puan) tarafından
Evet ama işin sırrı su asla yemekle birlikte su sıvı içecek ne varsa icilmeyecek kahvaltıda çay bile .çorba varsa bile mideyi genişletiyor diyetisyenim soyledi
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Bende başladım canım diyete ama yumurta diyeti deil normal diyet 4 günde 73 ten 69 a inmisim çok mutluyum bende 55 olmak istiyorum 
(9,599 puan) tarafından
Ne yiyon ne içiyon kız 4 günde 4 kilo çok değil mi
(935 puan) tarafından
Ödem gitmiştir
(288 puan) tarafından
Aynen canım ödem gitmiştir çünkü çok aburcbubyr ekmek şeker yerdim şimdi sabahları limonlu ılık su sonra spor yapiyoeim az peynir zeytin haşlanmış yumurta yiyorum sonra bol su yeşil çay en geç 5 TE yiyorum ne yemek varsa yanina bol salata ekmek şeker aburcunur kullanmiom bol su spor o kadar
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Ayyy yaptım kız ben güzelce bide alerji oldum.
0 oy
(992 puan) tarafından
Zamanında yapmışlığim var. Severim ben oyle diyetleri
0 oy
(294 puan) tarafından
Sağlıksız bir şekilde vücudunuzun tüm dengesiyle oynamak istiyorsunuz yani .sağlıklı beslenerek ve azicik hareket ederek 3 4 ayda o kiloyu sağlıklı şekilde verirsiniz. Yapmayın su diyetleri Allah aşkına duyumlarla size uygunmu değilmi fazla yumurtanın da zararı vardır elbette .şimdi hızlı verdiğiniz 5 6 kilonun  uzun vadede zaten faydası olmaz kalıcı olmaz yani .

Bende doğum yaptım 9 ay oldu 16 kilo verdim 9 ayda azar azar .hala fazla kilom var ama acele etmiyorum sağlıklı olan ayda en fazla 4 kg vermek hele sizin kilolarda 2 3 bile yeterli .önemli olan sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirip hayat boyu devam edebilmeniz yoksa bu şok diyetler sizi 3 5 ay rahatlatır ancak.
0 oy
(88 puan) tarafından
Duydum yapmadım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 158 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 199 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
6 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Littlemom (47 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,537 cevap

34,854 kullanıcı

...