0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde (554 puan) tarafından
Kızlar ya kızım tam 2.5 yaşında. 8 aylıkken odasını ayırdım 20 aylıkken tamamen bezden kestim. Hıc bır şeyde zorlanmadım. Yeme konusunda zorluk çekiyorum ama yıne de azıcıkta olsa düzeliyor neyse konuya geleyim. Emzik bıraktıramıyorum. Gün içinde emen bır bebek olmadı hıc. Uyurken alıyor sadece uykuya dalınca atıyor ağzından. Çok ugrastım ama emzıksız asla uyumuyor napıcam ben ya 

7 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bende burda bekleyeyim ... Bacisi bizimki bide elinde tutuyo bitanesi de agzinda ikisi olmadan yatişa gecemiyoruz aklima gelen birsey var ama uygulamaya gecmedim henuz gerci işe yararmi onuda bilmiyorum ama kucukluk emzigi var bazen eline veriyorum agzina olmuyo takip cikariyo diger emzikleri kaldirsam o kucuk olani versem bakti olmuyo vazgecer diye umuyorum 18 aylik ayni odadayiz o beşiginde uyuyo ama gece uyanir beşikten duser korkusuyla odasini ayiramadim sen nasil yaptin canim ... 
(554 puan) tarafından
Çok uğraştım emzık için canım hıc başarılı olamadım  park yataktı beşiği canım sonrasında kazası var odasında korumalıklı oraya koydum koridor da ışıkta var uyanırsa geliyor yanıma ama yapıdan kaynaklı sanırım hıc zorlanmadım oda ayırma konusunda
(137 puan) tarafından
Canım ben tek sefetdr bıraktırdm oku yorumumu yukarda
-Reklam-
0 oy
(915 puan) tarafından
Bende az burda bekleyeyim aynısorun bende de var bide çift emzik olmak zorunda biri elinde biri agzinda
(137 puan) tarafından
Tek seferde bıraktırdım yorumumu okuyun mutlaka
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Bı anda kes bacım yoksa işe yaramıyor gece al kes emziği çöpe at gitmiş de bişey de birdaha verme bir iki gün zorlancaksin ama başka türlüsü olmuyor 
(554 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Bir videoda görmüştüm emziğin ucunu hafifçe kesip deforme ediyor bebek girmeden tabi ve bubu zaman içine yaya yaya o deformasyonu biraz daha artiriyor bebek zamanla emdikten rahatsız oluyor ve almayı istemiyordu
(554 puan) tarafından
Kesıp verdım canım 2 gün burnumuzdan getirdı mecbur gidip aldım
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Bir de şey görmüştüm etkinlik gibi emzik gömme etkinliği gibi. Işte mesela 1 hafta sonra emzik gömme günüymüş emdikleri toprağa gömüp bekleyince ve bir daha da emzik istemezsek 3 gün sonra hediye veriyormuş bize toprak falan diye bir şey uydurup emziği gömüp 3 5 gün sonra sa işte topraktan emzik büyüyüp de hediyeye dönüşmüş gibi yapan biri vardı sslsheinzoejdis yabi denemeye değer bence
(554 puan) tarafından
Ya aahaha kız bence çok mantıklı bunu kesinlikle yapacağım ben :D
(2,071 puan) tarafından
Inşallah işe yarar :)
0 oy
(137 puan) tarafından
Benim bebeğim bıraktıysa herkesinki bırakır 2 yaşını  bi kaç hafta geçince eşim artık bıraktıralım dişleri bozulcal dedi, içerden sirke getir emziği batır dedi ağlıyordu o sıra hatta sirkeye batırdım verdim ağzına çıkardı eeehhh dedi bida almadı, gece uykuya dalamaz zehir eder bize dedim Allah öyle bi yardım ettiki direk deneyin.. İlk sabah emziğini arafı yatakta sonra aklına geldi sirkeli kabın içinde gitti aldı eeghh dedi hayıyy dedi almadı unutunca kaldırdım attım tek seferde başardık böyle kolay olcagını bilsem dahsa erken davranırdm
(554 puan) tarafından
Canım denicem bunu hemen teşekkür ederim
(2,687 puan) tarafından
Tmm canim bende deneyeyim
(137 puan) tarafından
İnşallah sizin de bizimki gibi çok kolay olur Allah yardımcın olsun canım
(137 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah kolaylıkla atlatırsınız sizde
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Benim çocuklar hiç emmedi emzik ..ama ben çok zor bırakmışım annem şey derdi emziği söküp arkasından 2 3 tane karınca koymuş içine sonra ağzıma almamışım :D

(554 puan) tarafından
Ayyy gerçekten mı ahahahaahhaahh :Dd

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 126 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysun27 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu

379,931 soru

11,373,434 cevap

34,855 kullanıcı

...