0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Aile düşkün esiniz varmi cildiracagim ailen temizlige cagiriyor evi zor temizliyorum diyorum elinemi yapisir diyor anneme boyle davrananla evlilik nasil olur diyor surekli ailesi babasi kos dese kosa kosa gidiyor beraber koyden para kazaniyorlar Allahim cok zor bosanmak mi daha iyi kalmakmi bilemedim cildiracagim onlara tek laf siyletmiyor biz aileyoz diyor gideceğiz diyor 

18 Cevaplar

0 oy
(267 puan) tarafından
Tahammül edemem ya böylesine çok şükür böyle bir eşim yok 
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Allah sabir versin bacisi keske boyleleri hic evlenmesede kizlarin başini bari yakmasa .... Senda aynisini yap canim ailen yakin mi sende kendi ailende dene bakalim onun yaptiklarini kac gun dayaniyo ... lafini sozunu dinledigi bir buyuk yokmu az kulagini cekse 
0 oy
(554 puan) tarafından
Ailesine düşkün canım ama aılesıde çocuklarına çok düşkün. Benım hoşuma gidiyor bu durum ama ıyı yönde bızım kı tabi. Aralarında çok güzel bağ var benı de kızları gıbı görüyor oğlu üzülür dıye asla laf edemezler  ama eşimde benı ezdırmez 
0 oy
tarafından
Bir kadın ya da adam evlendiyse onun ailesi artık kurduğu yuva olur. Bunu bir türlü idrak edemeyişleri beni çıldırtıyor 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha kendini düşün sadece kapı orada olmuyorsa boşanırız de benimki düzeldi biraz alt üstüz her gün çıkardı bide babasıyla yanyana çalıştığı halde 
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Ailesinden kopamayan anasının karnına geri dönsün. Eşşek kadar herifler hâlâ anne kokusu arıyor. Ailesini silsin demiyorum ama kendisinin de bir ailesi olduğunu fark etsin. Ben yapamazdım öyle bir adamla. Eşime kıyasla ben daha bağlıyım aileme mesela. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Anlattıgın kadsrıysa ortada bişey yok.baska neleri var bende aileme düşkünümdür 
0 oy
(247 puan) tarafından
Ailesi sonucda atamaz atsinda istemiyoruz ama cizgileri olup asmamalari lazim bnm esimde ole herseyde biz yapalim gidelim git nolacak yapiver kaliver vs vs onun ailesi de ole herseyi bizden beklemeleri bilmiyorum ama zamnla tecrubeyle isteselerde olmayacak diye dusunuyorum bn kizim bi okula baslasin bi buyusun elbet 
0 oy
(55 puan) tarafından
Sonuç B O Ş A N I Y O R U Z 

Herkes aynı değil ama görünce yolunuzu değiştirin böyle insanlarla
0 oy
(880 puan) tarafından
Bu benm eşim aynısı aılesıne cok duskun ben hamileyken bnı temızlıye cagyr bırde bana degıl esıme dıyr soyle gelsn bana dese agzının payını verecm de esımde dıyr sen git gıtsende ayak islerini yap yani agır bırsey yapma bulasık yıkama silme suprme o gun pis kavga ettm ayrılma noktasına kadr geldı dedm ana kuzususun niye bnı arayıp soylemyrlar emri fakı yapıp sana soylyr lar sonra yarn da esim ıcın gıttım cok uzulmstı aile arsında kavga olsn ıstemyr sonra dan anladm ki esine demeden halledecjsn onlara slylcksn cozum bu cnm bmm
0 oy
(829 puan) tarafından
Bizim herşey ayrı her gün eşim arardı anneme bak temizliğini yap şöyle böyle altlı üstlü otururduk bizde yer icerlerdi 3 seneye yakın böyle sürdü yeni gelin geldi ayrı ev döşendi yakına gelmedi herşeyine koştu kaynnam ile gorumceler ben hamile halimle tek başıma herşeye kosunca onlardan elimi ayağımı çektim eşim de birşey demedi sanırım o da gördü ki bir daha söylemedi birşey 
0 oy
(915 puan) tarafından
Benim eşim bana düşkün çocuğumuza düşkün o yüzden çok şükür diyorum 
0 oy
(280 puan) tarafından
Karşına al konuş elinden geleni yaptığından emin olmadan geri dönülmez bir yola girme kuzum çocuğunuz var mı 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yok daha neler ya herkesin evi kendine illaki gittiğinde birseyler yaparsın ama temizliğe çağırmak ne demek 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Aileye düşkün olması güzeldir ama kararında olursa senin ki aşırı canım 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yenilir yutulur laflar değil ama sen yapma o ne yaparsa yapsın. 
0 oy
(13,161 puan) tarafından
O isterse b.klarıda yiyebilir ama bana bir çay kaşıklarını da kaldır diyemez sonuçta ben kendi annem babam için ona demiyorum 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Madem bu kadar seviyorsun sen ailenin yanina derim evlenmesin böylesi ya yemin ederim milletin basini yakiyolar sadece yani seni üzmek için deil ama çok şükrü eşim böyle deil yoksa çoktan yol vermiştim ben hakliysam beni savunur hataliysam uyarır herşey dozunda güzel böyle bokunu çıkarmaya gerek yok

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 524 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Aysee96 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 375 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 410 göst.
0 oy
16 cevap 284 göst.
10 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...