0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,679 puan) tarafından
Kaynanamın dizi çok kötü sıvısı bitmiş kadıncağız ne gece uyuyor ne gündüz ağrıdan Dr gittiler ameliyat demiş ama olmak istemiyor çözüm var mı bitkisel veya başka türlü ağrısını hafifletecek bi'şey

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hekimoğlunun bı kremi vardı babam almıştı . Kaynanam da öyle . Babam biraz hafiflettigini söyledi 
(1,886 puan) tarafından
Çok memnun olurum gerçekten.
(1,679 puan) tarafından
İsmi ne
tarafından
Öğrenip yazicam size
(1,886 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum
tarafından
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Bı iğnesi var onun onu vurulsun canım 
tarafından
Yok cnm inan kaynanam vurdu onu daha kötü olduğunu söylüyor
(1,886 puan) tarafından
O iğne çok zarar veriyor canım. Annem vuruldu asla vurulmaması lazım. Bir ton para birde.
(6,516 puan) tarafından
Ne biliyim kız eşimin halası vuruldu ondan duymuştum bende
(1,162 puan) tarafından
Babannem anneannem vuruldu o iğneden onlara iyi geldi
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Ah ah çok geçmiş olsun. Annemde de var iğne yaptırdı asla yaptırmasin kayınvaliden. Doktora çok güvendiler yaptılar. Ama yarardan çok zararı var. Annem ilik suyunu aşırı tüketiyor en iyi o geliyormuş. Ama bir ot vardı onu topluyor babam annem için şimdi uyumuştur. Burda yazan çikmaz sa yarın öğrenip yazayım. Başka neler yapiyor onu da öğreneyim. Anacığım 2 kat merdiveni çok zor çikiyor.. 
(1,679 puan) tarafından
Valla cnm kaynanamda öyle kadın'ın eski tadı kalmadı ne uyuyor ne yemek yiyor ağrıdan üzülüyorum ya
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Glukozamin gıda takviyesi al eczaneden kullansın hiçbir ağrısı kalmaz inşallah geçmiş olsun 
(1,679 puan) tarafından
Araştırimm bi cnm teşekkürler
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Normalde iğne yapıyorlar ama demekki iğne ile düzelecek bişey değil canım Rabbim şifa versin insallah 
(1,679 puan) tarafından
Amin cnm eski tadı yok üzülüyorum da :(
(2,565 puan) tarafından
Hangi şehirdesiniz canım bide kaynanan kaç yaşında
(1,679 puan) tarafından
Adana cnm 62 yaşında
(2,565 puan) tarafından
Anladım canım ankarada olsaydın doktor önerebilirdim o yüzden sordum
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canim bi tedavi yöntemi vardi. Kendi kanindan ilac gibi bisey yapiyorlardi tekrar dizden igne vuruyorlardi. Tedavinjn adini unuttum ama bi arastirirsaniz
(1,679 puan) tarafından
Valla cnm bilmiyorum ki dün gittiler Dr ameliyat demiş yada sıvı enjekte edelim demiş bilmiyorum ya kadının eski tadı yok ne uyku uyuyor ne yemek yıyor üzüldüm ya
(3,333 puan) tarafından
Hah iste o sıvı enjekte etmek canım. Gercekten halam yaptirdi baya iyi gelmisti. Ama kalici cozum degil
0 oy
tarafından
Kelle paça çorbası birebir esiminde aynı ağrısı çok olunca mutlaka kelle paça çorbası yemeğe gider başladı gene diye bı kaç kişiden duyup denemisti
0 oy
(3,297 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah şifasını bulur

Bende de menisküs yırtılması varmış dizlerim de çok kötüyüm yürüyemez oldum ağrıdan 
0 oy
(2,797 puan) tarafından
Bamya tohumu duymuştum 
0 oy
(290 puan) tarafından
Bamya tohumunu gece yatmadan suya islasin sabah kalkinca yesin cok iyi geliyo

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 144 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 23 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3erkek annesi (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
21 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
27 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MineE (184 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...