+1 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Dizde sıvı kaybı olan ya da yakınında olan var mı bitkisel bir cozum var mı simdilik agrıyı dindirmek icin falan

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl anladın belirtileri neler ? Bende şüpheleniyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimde var canim ilac kullanıyordu bir ara o da bitti krem vermişti doktor onları kullandı öyle 
0 oy
tarafından

Bende sıvı fazlalığı var kız benden sana alıp versinler bıraz valla dengelenırız :D hıc bılmıyorım ne yapılır edilir malesef bendekı nın cozumu yokta

0 oy
(683 puan) tarafından
Annemde vardı bitkiyle geçecek bişey değil tehlikeli bişey diye hatırlıyorum çok ağrıları oluyordu iğne vuruluyordu mutlaka ertelemeden doktora gitmelisiniz hemde hemen 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ay babam ne yaptıysa yok artık egıp bukemıyor pilates topuna uzatıyor ayagını ıttırıp kaktırıyo . Oyle acıyor dızını . 

Olaylar fayda etmiyor kilo ver demiş doktor 
0 oy
tarafından
Kaynanam da var ve geçen yıl 2 bu yıl 2 yane iğne vuruldum ücretli tek igneye 1500 ödedik 
0 oy
(43 puan) tarafından
Benim kayinvalidemin öyleydi canım dizlerinde sıvı kalmamış dedi doktor namaz bile kilamiyordu bu Panax vardı bı dönem baya meşhurdu onu kullandı şimdi at gibi oldu maşallah  :)
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Annem yaşıyor canim dizinden iğne ile sıvı koyuyorlar.. Omdam sonra biraz daha rwhatladim diyor.cogu şeyi sürdü canim o pek faydasini görmedi doktor dizinin sıvısı bitmek uzere demişti ona 
0 oy
tarafından
Dizim de çok fazla ağrı vardı tam diz kapağının olduğu yer özellikle geceleri Dr. Gittim sıvı kaybı demir eksikliği vs dedi krem verdi. Bide doğal olarak ilik suyu kırmızı et madem ceviz sakatat ye bolca demişti.
0 oy
(119,248 puan) tarafından
dr siz kapagina igme yapiyo diye biliyorum
0 oy
(595 puan) tarafından
Kaynanam hatta geçen hafta 3. Kez dizlerine iğne yapıldı her bir iğne 900₺ basska çaresi yok yani 
0 oy
tarafından
PRP den başka çözümü yok
0 oy
tarafından
Var canim babamda bamya tohumu kullanio eskisi gbi agrilari yok yurumeside baya rahatladi 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kayınvalidemde var. İğne ile bi şey enjekte ediyorlar o rahatlatıyor. 6 ayda bir tekrarlanması gerekiyor devlet karşılamıyor iğneyi. 
0 oy
(643 puan) tarafından
Annemde var cnm geceden bamyayı suya atiyo  sabah ac karna içiyordu iyi gelmişti ama hemen fayda etmez zaman geçmesi lazim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 145 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 293 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu

379,251 soru

11,352,160 cevap

34,823 kullanıcı