0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Doğuma son 5 hafta. Dün 3.sezeryen olmuş arkadaşımı ziyaret ettim hastanede of of daha 2.gunuydu  Ağrısı çoktu bebeği aç tabi hemen süt gelmiyor anne ağlıyor bebek ağlıyor  Beni de aynı şeyler bekliyor, yeterki sağlıklı olalım atlatırız inşallah :( Sizler nasılsınız nasıl gidiyor

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
20+5 deyim 3.gebelik 2 sezeryanim var 2.si ölü doğum bunu sağ salim doğurayim diye gece gündüz dua ediyorum şimdilik iyi geçiyor çok şükür tek duam sağ salim kazasız belasız doğuruyum hayırlı evlat olsun diyorum bı yandan korkuyla geçiyor inşallah bişey olmaz diye diye Allah kimseyi bu yolda koymasin çok zordu gerçekten ölü doğum şimdide psikolojikman yipraniyorum bişey olmasın olmasın diyerek
(5,132 puan) tarafından
Rabbim  yardımcımız olsun inşallah. Kucağını doldursun ❤
Diğer gebeliklerin kaçıncı haftada ve neden oldu ne dedi doktorlar. Çok yakın arkadaşım aynı şeyler yaşadı ve en sonunda 3.bebeğine sağlikla kavuştu 1 yaşında oldu bile oğlu
(1,408 puan) tarafından
Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Allah razı olsun kızlar inşallah amin
İlki sağlıklı şimdi 3 yaşında ikincisi ev kazası elektrik çarptı o şekilde ölü doğum yaptım çok şükür sağlıklı bir bebeğim var ama ikincisi öyle oldu işte
-Reklam-
0 oy
(40 puan) tarafından
31 olduk bizde biran önce doğmak istyorum artk yüküm çok ağır oldu :(
(5,132 puan) tarafından
İlk bebek mi, çoğu bitti inşallah
(40 puan) tarafından
İkinci oğlum  5 e girecek kız bebek bekliyoruz inşallah heycan doğum korkusu  hepsi Bi arada ama
(5,132 puan) tarafından
Maşallah çok güzel heyecanlar. Benim 1.erkek . 2.kız.3 erkek şeklinde oldu hayırlısı Allah'tan
0 oy
(15,145 puan) tarafından
32+6 olduk. Ben çok korkuyorum doğumdan. Sonrasından o kadar korkmuyorum ama doğumu düşününce kötü oluyorum.  Sağlıkla gelsin de artık biz katlaniriz ne yapalım. 
(5,132 puan) tarafından
İnşallah inşallah Rabbim kolaylık veriyor seninle aynıyız. Benim planlı sezeryen olacak. Korkmuyor değilim...
(15,145 puan) tarafından
Allah yardımcimiz olsun inşallah
0 oy
(12,565 puan) tarafından
allah kolaylik versin yolun sonu 

sağlicakla kavuşun inşallah 

ben daha başındayım dğn öğrendım hamile olduğumu
(5,132 puan) tarafından
Hayırlı olsun, sağlıkla gelsin inşallah minik bebiş
(12,565 puan) tarafından
teşekkür ederim ♥
0 oy
tarafından
31 haftayim doğumu falan düşünmüyorum zamanı gelince bir sekilde olucakta şu gezememek istedim gibi temizlik yapamamak çok koyuyor alsam bı kova su bı çamaşır suyu ovalaya ovalaya silsem her yeri rahatlicam bide şöyle tuvalet aramadan aralıksız iki üç saat gezebilsem bı yerim agrimadan tamam çok çok iyi olucak ;)
(5,132 puan) tarafından
Eh işte o tuvalet işi çok zor artık benim için. Tık yapıyor altıma kaçıracak oluyorum
tarafından
Bide bende ne zama yürüsem hemen aşağıya iniyor iyice karıştırıyor sürekli daha kapıdan çıkınca pile pişman oluyorum ciktigima
(5,132 puan) tarafından
Benim de karnım sürekli sertleşiyor yurudukçe ve işte bel ağrısı de dahil oluyor

Sağlıkla gelsinler yeterki
0 oy
(7,228 puan) tarafından
14+6 daha çokkk var yuvarlanıyor um ama şimdiden 
(5,132 puan) tarafından
Daha var ama zaman geçiyor ya o haftalarda insan alışmaya çalışıyor yorgunluk oluyor
(7,228 puan) tarafından
Ay evet ya acayip yorgunum bedenen ruhen
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Diğer hamişler ses verin ❤
0 oy
(284 puan) tarafından
35+3 oldum şuan gayet güzel arada karnım çok sertleşiyor bu normal mi
(5,132 puan) tarafından
Yalancı sancılsr bunlar. Dinlendikçe geçiyorsa ve aşırı sık sık olmuyorsa herşey yolundadır
(284 puan) tarafından
yalancı sancı bu şekilde mi oluyormus vallahi bilmiyodum. Evet geçiyor genelde otururken sertlik oluyor bende acaba bebeğe zarar mi veriyorum felan diyodum
0 oy
tarafından

Sağ Salim kucağına al canım inşallah Sağlıklı Sıhhatli doğumun olsun inşallah. Banada dua eder misin bende yasayayım bu duyguyu çok istiyorum henüz olmadı bebeğim<3

(5,132 puan) tarafından
Amin inşallah
Rabbim sana da çifter versin inşallah
tarafından
Inşallah canım amin
(1,408 puan) tarafından
Allahım seni de sevindirsin inşallah
tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Of deme ya o gunleri hatrlamak istemiyorum :((
(5,132 puan) tarafından
Gebelik hem güzel hem zor ya
(3,853 puan) tarafından
Evet oyle kuzum
0 oy
(279 puan) tarafından
36+4 ikinci olmasına rağmen çok sabırsızlanıyorum 
(5,132 puan) tarafından
Ben de çok seviniyorum korku da var inşallah herşey yolunda gider
0 oy
(1,389 puan) tarafından
30+4olduk canim biz her zamanki gibi riskli hamilelikte son suret ireli.kilosu kac bebisin canim?bizde 30hafta 1.300 geriden geliyor
(5,132 puan) tarafından
İnşallah 1 ay daha dayanır sağlıkla gelişir ❤
Benim 3.bebek ya diğer ikisi de iri doğdu. Şuan za 2 3 hafta önden gidiyor, genetik bir durum , 32+3 te 2700 gramdı. Sağlıkla gelir inşallah minikler
(1,389 puan) tarafından
İnsAllah canim hepimiz saglikla kucagimiza alalim da baska birsey istemiyorum❤️❤️
(5,132 puan) tarafından
Amin inşallah. Bebişin neden kilo almıyormuş hareketleri vs nasıl
(1,389 puan) tarafından
Hareketleri cok sükür iyi canim ama bebegi besleyen kordonda tek tarafli certinme varmis yani bir taraftan kan akimi yavas gidiyor iyi beslenemiyor malesef
0 oy
(497 puan) tarafından
Ben 32. Haftayim ama doktorlar 3 hafta önde gittiğini böyle giderse sezeryan olacagimi söyledi korkuyorum ilk dogumum normaldi hicbiseyim  hazır değil.hala 
(5,132 puan) tarafından
Benim bebeğim de şuan 3 hafta önden gidiyor diğerleri de hep iri doğdu. Zaten 3.sezeryen olacağım galiba 38 kusurda
32+3 te 2700 gramdı, senin bebişin kaç kilo
(497 puan) tarafından
Şuan benim hesaplarıma göre 31 2800 doktorlara göre 35 de 2800
(5,132 puan) tarafından
Son adet tarihine göre kaç haftalıksın, benim de öyle çıkıyor 35 hafta  diye git gide büyüyor hissediyorum karnım da kocaman olmuş daha tam 5 haftam var doğuma
(497 puan) tarafından
32 hafta 5 günlük
0 oy
tarafından
Daha yolum uzuuuuunn 15+5 Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canjm
(5,132 puan) tarafından
Amınn inşallah hepimize
0 oy
(1,408 puan) tarafından
26+5 olduk çok şükür
(5,132 puan) tarafından
Maşallah 30 a az kaldı