0 oy
305 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından

Kizlar en sevdiğim mevsim yaz geliyor varmı tatil kaçamakları bir iki günlük fikir olsun :) 

( bebeğim şuan 4 aylık İstanbul'da yaşıyorum)

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tatil matil yok dışarı gezmeye çıksak şükür ediyorum sjsjs 
tarafından
Ya sorma kız eşim tam evcil ikna edebilirim inşallah sjgdsv
-Reklam-
0 oy
(12,633 puan) tarafından
istanbul alternatif çok canım zonguldak tayım ben adalar turu yapmiştık iki gün güzeldı 

bklm kız yaşına gırecek hamileyim daha yeni kaçmak lazım karnım büyümeden
tarafından
Ya maşallah hayırlı olsun canım gezmek diyince altından her türlü kalkıyoruz :) şöyle bir gün çadır kursak deniz kum güneş hayaller hayaller
(12,633 puan) tarafından
olurnniye  olmasın yağmur rüzgar kaç gündur buz kesiyor burası yoksa giderdik sahila fln mangala
tarafından
Bunu yapmam lazım sjsj
0 oy
(520 puan) tarafından
Yaz gelsin yazligimiz var mersin anamurda direk oraya gidicem gerci ora sicacik smdi 
tarafından
Ya ay ne güzel iyi tatiller canım benim eşimin izni olsa keşke giderdik böyle :(
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Tekirdağ, Kırklareli, iğneada özellikle beğendik plajı, Balıkesir Sarımsaklı.. 2-3 gün için ideal. Ben'de İstanbul'da yaşiyorum Adalar, Kandıra, Ağva ve Şile, Yalova Çınarcık, bizim için günü birlik güzel yerler.. biraz araştırıp size uygunlarını tercih edebilirsiniz.. çok önceden sapancaya falan giderdik ama uzun zaman oldu gitmeyeli şuan nasıldır bilemiyorum.
tarafından
Benim bebiş 4 aylık o zamana kadar 6 aylık olur heralde hangisini onerirsin bebekle nerede rahat ederiz :Ddd
(1,279 puan) tarafından
Emziriyorsan sakinlik ve dinginlik için nakibey  plajı küçük ve daha yakın tabi sahile en yakın olanı isterseniz hatta biz kapı önünde geceleri armutlarimiz vardı oturuyorduk, yörükali de biraz daha ormanlık alandaydik ama içi gercekten temizdi bakimliydi tabi fiyatı da ona göre iyiydi.. ben sahile uzak olduğu için yörükali de hüsrana uğramıştım ama kısa süreli içini görünce geçti
sana şöyle diyim eğer sahilin dibinde istersen Naki bey ama yok biraz yürürüm bebeğimi emzirmek için sorun yok vs dersek yörükali.. büyük her zaman avantajlı oluyor... Ben ikisini de seviyorum. Ama Yörükali ayrı bir cennet bana göre :)
tarafından
Tam bir meme bağımlısı memede uyuyor bide bizim kız o zamana biraz daha iyi olmayı umut ediyorum orman bana daha mantıklı geldi şuan çok teşekkür ederim canım benim bakicam kesinlikle :*
(1,279 puan) tarafından
Benim oğlum da öyleydi ben ikisinde de sezlongda bile emzirdim :)  ilk başta gittim geldim ama yörükalide bungalova gidene kadar çatladı çocuğum uzun salaş t-shirt aldım yanıma  bir de bebeğimin müslinleri ile gayette emzirdim  bebek arabasını da yanımıza çekmistik rahattım valla. Ben her yerde emziremem dersen Naki bey sahilin dibinden tutun rahat edersin :*
tarafından
Naki beye baktım ay hayran kaldım çok iyi ya ama Yörük Ali uygun güzel sanırım o tarafa gidecek çok teşekkür ederim çok iyi fikir verdin canım uygulicam :)
0 oy
(2,393 puan) tarafından
İstanbulda tatil yapamıyoruz zaman yok diye antalyaya taşındık tatili eve getirdik :d
tarafından
Çocukluğum orda geçti çok güzel şehir ya
tarafından
Şüphesiz Antalyamla hicbiryer kıyaslanamaz heleki benim gibi Antalya'dan çıkıp Antep gibi bir yere gelene :(
(2,393 puan) tarafından
Kesinlikle antalyamda antalyam :Dd♡
tarafından
Gün sayiyorum Perşembe kavusucam :)
(2,393 puan) tarafından
Allah kavuştursun ♡
0 oy
(11,266 puan) tarafından

Bizim köye gel  :D

(11,266 puan) tarafından
E tamam üçün gelin yeşillik çok dağın başı insan yok denecek kadar az su bedava (dağ suyu) sebze meyveleri de kendimiz yetiştiririz bi ekmek bide bakkal abur çubuk vs. Yoktur köyde  :)
tarafından
Bende ekmek yapmayı çok seviyorum koydeyken onuda yaparız tamamdır geliyorum:Dd
(11,266 puan) tarafından
Baca var bazlama gözleme yufka ne istersen yaparız közunde bide çay bi gun de mangal  :)
tarafından
Ay kız öyle güzel anlattın ki çok teşekkür ederim valla yaşamış kadar oldum :))))
(11,266 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek  :)
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Küçük oğlumu memeden kessem çocukları anama satıp 1 gecelik de olsa da yakınlar da bir yere gitmek istiyorum eşimle baş başa ama bebemde küçük kıyamıyorum :D ama yarın bir Eminönü vapur turu yapicaz 3 yaş ve 14 aylık bebekler:D 
tarafından
Kız kiyamiyon kendine kiymissin 3 yaş olmuş kes gitsin :D al yanına onlarida beraber gidin
(9,005 puan) tarafından
Kız 3 yaşındaki değil 14 aylık olan emiyo
tarafından
Ya bende 14 yaşında diye okudum biliyonmu sjsj
0 oy
tarafından
Ben Perşembe günü hava ısınmadan çok gidip biraz tatil yapicam Antalyada gezicem kizimla Haziran 24 ne de kaş a rezervasyon yaptım deniz zamanı sıcakta gezilmiyor sonra :)
tarafından
10 aylık kız daha :D
tarafından
Oyy minnakkk ya bayılıyorum şöyle dışa dönük kadınlara süpersin ❤️
tarafından
Vallahi hayat 4 duvar arasında geçmez dogdugundan beri geziyorum şimdi çok daha güzel birlikte gezmek babasına bile tenezzül etmiyoruz biraz önce birlikte yemege gittik geldik mesela hayat kızımla güzel :)
tarafından
Kesinlikle katılıyorum bizimki daha 4 aylık yeni oldu ama hava ısınır gibi olunca kaçıyorum hemen cocugada iyi geliyor gezmek evde sürekli olmuyor:Ddd
tarafından
Benimki 10 ay içinde bu 4. Antalya tatili :D e memleketim zaten 10 ayda 6 şehir gezdi
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yillik iznimizi werirlerse bi mersin yapip gelecez
tarafından
Demi ya bizde bekliyoruz vermezlerse gidecez artık bir günlüğüne bir yere
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Biz memlekete gidicez kaç yıl oldu eşim gidemedi bakalım ben gide bilicekmiyim hamileyim doktor araba yolculuğu yapma dedi bakalım ozamana izin çıkarsa bende gidicem
tarafından
Ya memleket neresi canım köy gibisi yok aslında ama malesef bebekle tek başıma zor olur eşimi beklicem seneye inşallah kastamonluyuz bizde deniz var bide çok özledim:(
(1,529 puan) tarafından
Eşim tokatlı ben giresunluyum hep benim memlekete gittik bu yıl tokata nasipse orda da gezilecek çok yerler varmış eşim anlatıyor bakalım kısmet olursa
tarafından
Hadi inşallah canım benim yolunuz şimdiden açık olsun yaprakları toplayın gelin :Ddd
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Hiç öyle bir hevesim kalmadı önceden belki bı umuttu onlarda bitti yok tabiki tatil filan 
tarafından
Kız heves etsen güzel olur kafanı dağıtırsin ne güzel tek başına bile olsa
(7,249 puan) tarafından
Götürmüyor canım 5. Senemizdeyiz balayı ki oda yakın bir yere gittik bide kaynanalarla beraber gittik bir yere 5 senede iki tatil kaynanayla olana tatil dersen tabi aynı evde kaldık artık tatilin ne olduğunu unuttum boş yere heveslenip avcumu yalamiyorum artik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 245 göst.
28 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 68 göst.
26 Mart 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nanay (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
13 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Aysegul&20 (3,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 115 göst.
28 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Masallinam38 (674 puan) tarafından soruldu

379,904 soru

11,372,637 cevap

34,855 kullanıcı

...