0 oy
243 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba hanimlar ben guzel doktor kontrolünde diyete girdim benim onceden sabah namazina kalkip mutfağa ugrama huyum vardi o yüzden kilo aliyodum sonra diyetle verdim ama simdi durum değişti emzirdigim icin gece bebiş uyandırıyor ve hazin son gunduz hicbir.problem yok gözümun önünde biri bi dunya yese canim cekmez ama gece ne oluyor bana anlamıyorum nasil kurtulabilirim bu huydan mutfagi kilitlemeyi dusunuyom artik:(((

4 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende senin gibiydim canım ama baktım ki olmuyor artık şekerli olan her şeyi hayatımdan çıkardım süt yapan proteini şeyleri yiyorum sadece. Bende hep gece kalkardım nutella yerdim acıktığım için 2 haftadır bu alışkanlığımı bıraktım ve 3 kilo verdim sende iradeli ol
tarafından
Nasil yaptin banada soyle bunaldim gunduz hicbirsey yok gece ne oluyor bana anlamadim
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
İrade meselesi canm o sende bitiyor. En iyisi eve abur cubur almamak onun yerine findik fıstık kayısı gibi sağlıklı atıştırmalıklar koymak. En azından yüksek kalori almazsın
tarafından
İlk bebiş mi:)
(1,885 puan) tarafından
Evet:) doğumdan sonra bir yıl diyetteyim ama:)
tarafından
Niyeki canim:)
(1,885 puan) tarafından
Hayatımda ilk defa göbeğim var valla doğursam da normale dönsem diye bekliyorum:)
tarafından
Kilon yok dogum yaptinmi göbeğinde gider:)
0 oy
tarafından
Valla tebrikler :D 

Ben gözümü uykudan açamıyorum ki yemeğe kosayim. Sen nasıl gidiyon :)
tarafından
Bebiş emmeye kalkinca emzirip yatiriyom ondan sonra felakete koşuyorum:(
tarafından
Ay dur de kendine yaşın genctir. Gece beslenmesi asıl kilo yapan zaten. Yanına kuruyemiş tarzı bişe al ondan at ağzına bari
tarafından
27 yasindayim :( mutfagimu kilitsem icimde vahsı bisey var sanki
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bencede eşine söyle kilitlesin yoksa bingıl bingil olucan 

tarafından
Hahahahahahahaha kaldıra kaldıra kıyafet kalmicak:) sen gece demi yiyon
(2,375 puan) tarafından
Yok gece yemiyorum kalkmaya üseniyirum yoksa yerim   :-))
tarafından
Ben emziriyom bu oğlan başımı yakıyo sen emziriyonmu
(2,375 puan) tarafından
Evet emziriyom 11 aylik olacak
tarafından
Sende bi yerden basla cnm bence bnm gibi:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 304 göst.
30 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
1 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 551 göst.
24 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.

378,294 soru

11,322,892 cevap

34,773 kullanıcı

...