0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle Allah kimseye bu durumj yasatmasn gercekten çok zor Kizlar doguma 2 hafta kla u.y.u.z oldugumu ogrendim wilkinson pomad kullanmak istedim doktor izin vermedi gebeyim diye simdi bebek 15 gunluk oldu ve ben deli gibi kasnyorum baya artti doktora sordum artk kullanabilrsn wilkinson pomadi süt vermeden goguslerini yikarsn dedi ama cok agir bir kokusu var surdum yikuyorum sut vermeden bebek midesini bulandryor emerken memeyi birakir mi 3 gun ust uste yikanmadan surmem lazim yada zarar verir mi bilgisi olan var mı 

6 Cevaplar

+1 oy
(258 puan) tarafından
Sütünü sağıp  mı versen canım koku midesini bulandiriyorsa öyle daha iyi olabilir çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede geçer iyilesirsin 
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Kız ben de doğuma yakın 2 çocuğumda aşırı kaşınma yaşadım. Gece gündüz demeden. **** değildi ama bende protein kaçağı mı ne vardı
0 oy
(687 puan) tarafından
Evet o çok ağır kokuyor ve lekesi geçmiyor kiyafetten. Mecbur kullanacaksın cnm başlamışsın sürmeye. Yine başlarsa sana xabion losyon yeşil olan çocuklar için ise onun pembesi ni öneririm. Doktor önerdi. Lavanta kokulu. Sürmesi de kolay. Eczaneden reçetesiz alınıyor. Bunu oneririm
(687 puan) tarafından
Birde kıyafetlerinizi 60 derecede yıkayın yoksa gecmiyor
tarafından
Wilkinson pomadi 3 gun kullanaym mi yoksa yikanayim mi
(687 puan) tarafından
Madem baslamissin kullan bence cnm. Emzirirken göğsünü iyice sabunla
tarafından
Emmiyor midesini bulandryor acliktan aglyor
(687 puan) tarafından
Ozaman yıkan cnm yapacak bişey yok. Benim dediğimi aldır eczaneden. O da öyle 3 gün şurup 4. Gün banyo yapacan.
0 oy
tarafından
Ayyy canım o çok zor Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Bunun çözümü ekstra hijyen. Her gün sirkeli sularla duş. Her gün çarşaf yastık ve dona kadar iç çamaşırı değişimi. Küçükken ben de olmuştum. (O anneyle nasıl olduysam) annem günde iki kere yıkardı. Sabah kalktığım nevresimi ben kalkar kalmaz çıkartır yüksek derecede yıkar ütüler gece yeniden sererdi. Kıyafetlerimi aynı şekilde. Günde iki kere her banyodan sonra komple herşeyimi değişir yeni yıkanmışları giyerdim. Onları yine yüksek derecede yıkar ütüler öyle kaldırırdı. Neredeyse doğru dürüst ilaç bile kullanmadan bir haftada geçti 
0 oy
(768 puan) tarafından
Ben de aynı olmuştum göğüsümü yıkayıp emziriyordum benim bebeğim emiyordu ama maalesef bebeğe de u.yuz bulaşti o zamanlar.
tarafından
Kac gun sonra bebekte belirti gosterdi ve nasil kurtuldunuz
tarafından
Canım cevap verirmisin bebege gececek diye cok korkuyorum
(768 puan) tarafından
Doğduktan 15 20 gün sonra ellerinde sivilce tarzı küçük kizariklar çıktı.cocuk doktoruna götürdüm karışım yazdı eczaneden o karışımı yaptırdık öyle geçti canım bebeğe ayrı bir karışım bizede ayrı bir karışım.3 gün sürdük 3 gün yikanmadik 1 hafta sonra tekrar 3 gün kullandık öyle geçti canım
tarafından
Bebegin kac gunlukte sen sürdüğnde
(768 puan) tarafından
1 aylıktı canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 427 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy