0 oy
519 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Ünlü bir et döner iye gittik. Daha öncede gitmiştik 2 tane  lavaş döner salata 2 ayran patates kızartması doğranmış soğan tursu  çay ve sütlaç vardı toplam 200 TL ödemiştik aynı yere bugün gittik. Aynı menü sadece 2 patates kızartması vardı toplam 420 lira ödedik yani iki ay öncesiyle şimdi bu kadar fiyat olması çok şaşırttı bizi adisyonda 2 menü olarak geçiyormuş. Biz eşimle anlamadık açıkçası içimize oturdu sadece 200 TL miz vardı geri kalanı karttan çektik  anlayamadık yani. Yine yediklerimi bu kadar tuttuysa helali hoş olsun diyor eşim ama 2 ay öncesi ile şimdi bu kadar fiyat artışı olabilir mi? 

14 Cevaplar

+1 oy
(48,690 puan) tarafından
hergun artiyo fiyatlar deseydiniz ya gecen ay yarisiydi diye 
(4,176 puan) tarafından
Normal ama bnce ramazandan 10 gun once annem.  Bikacckilo kiyma aldi 210 tl dedi kilosu sende al uygun dedi . Ha du ha bu gidip alamadim ramazanda ilk gun aldim 260 dan  iki kilo aldim. Sora ramazanin sonuna dogru 2 kilo daha aldim 299.90 di :)suan 340 i gecik foyati
-Reklam-
+1 oy
(7,951 puan) tarafından
Valla bizz amasyaya gidelim gezelim dedik Ali kayaya gittik 2 tane dibek kahvesi tanesi 40 tlydi bir dilim trilece 2 dilimde süt burger gibi tatlı vardı böyle basit bişey yani 230 TL ödedik şok olduk :D içimize baya oturdu ama belli etmeden kalktık daha hala soyluyorum dünden beri :D
(242 puan) tarafından
siz sadece tatlılara 150 TL odemissiniz cidden çok fazla olmuş
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Yer ismi neresiydi fiyatlardan haberdarim ben
tarafından
Şimdi isim veriyim mi bilemedim reklama girer mi
(2,726 puan) tarafından
Ay ben okuduktan sonra silersin canım yorumu
tarafından
Ekrem coşkun
(2,726 puan) tarafından
Hesap çok normal valla . Et döner dürüm 100 tl olmuş bilindik yerlerde birde yanına tatlı vs
0 oy
tarafından
Artıyor 400 tl lokum et yedik susn 700 tl ödedik sadece arada 2 ay vardi 
0 oy
tarafından
Ben olsam söylerdim 
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Az bile ödemişsiniz. Ülkede her şey ateş pahası.. 1 sene önce haftada bir dışarda yerdik şimdi 2,5 ay oldu daha bugün dışarda yedik.. 
0 oy
(7,195 puan) tarafından
Bize de farklı fiyat gelmişti eşim sebebini sordu yanlış ürün girilmiş biz para üzerini iade aldık sizde bir sorsaydiniz keşke 
0 oy
tarafından
Fiyatlardan haberiniz yok galiba ete her hafta zam geliyor 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Biz geçen gün normal bir cafede dört kişi oturduk dört çay içtik dört de sütlaç sipariş ettim 350 küsur mü ne ödedi eşim şok oldum gerçekten 
tarafından
Of seninkide iyice abartı olmuş
Sutlaca 50den desen 200 yapar. 4 çayin 150 olması imkansz iyice uçmuş dukkanlar
0 oy
(7,684 puan) tarafından
2 ay önce etin kilosu 180 tlydi şimdi 375 tl 
0 oy
(968 puan) tarafından
hastalık var et pahalandi hayvanlarda bı hastalık varmış o yüzden kesim denetimli yapiliyo ondan
0 oy
(832 puan) tarafından
Vala dışardan pek yememeyi tercih ediyorz gercekten pahalıya geliyor bazen iyi oluyor ama yemeye ayda yılda verrm genelde dışarda kendimz yaparız Adanalı olarak hele kahvaltı ya gtmeyi sevmem kahvaltı sevmem gider o paraya kahvaltılk alrm olmadığından değl ama yeme ye vermiyorz oğlum kapalı kapalı yerde zaten durmaz yemezde ack yerde o keyf alıyor yıyo o bile Yeter hatta mangal yapar oyuncaklarıyla sırf böyle hevesleniyo dıye yapiyoz bazen

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 743 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nrdnkck (0 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 236 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 778 göst.