0 oy
245 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (712 puan) tarafından

image

kizlar, bime şu emaye tencereler gelecekmiş. Emaye kullanan varmı marketten tencere alınır mı? Kalitesi nasıl oluyor. Bim dandik bişey pek getirmez ama markayı bilmiyorum  veya sizin kullanip önerebileceğiniz markalar varmı?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben emaye tencerede yaptıgım yemeklerı saklıyorum sadece ısıtmak ıcın kullanıyorum 
(712 puan) tarafından
Hmm anladım belli bi sebebi varmı? Bozulma, tadında değişiklik vs.?
tarafından
Dibi tutuyor canım cunku ısıtırken dahi dıbı tutuyor sen dusun, hoş karaca denen illet markadan almıştım belkı kalıtesızdır
(712 puan) tarafından
Hmm peki çok sağol.  Benimde granitler karaca dan ve 4 sene kullanımdan sonra çizilmeye başladılar, asla demir sürmeme rağmen:///
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annem almıştı içindeki kimyasal çıkmış şuan çöpr atacak hatta dedi ki pilav yaptım içinde siyah siyah bişeyler şüphelendim su kaynat tım baktım tavanı. İçindeki kısım kalkıyor çöpe at**m diye konuştuk hatta ben o kadar para verdin güzeldide kaliteli değilmiş bir dahaki sefer ya çalik ya granit al dedim 
(712 puan) tarafından
Hadi ya, tuh neyse zaten çok emin değildim vazgeçtim  :)
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Annemin bi tane var cok güzel ama bence onu alacağına celik al daha iyi
(712 puan) tarafından
Tmm canım bende pek emon değildim zaten bakalım bulabilirsem biseyler alırım çeliklerden

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
16 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 205 göst.
22 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu

382,954 soru

11,463,117 cevap

35,056 kullanıcı

...