0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (4,698 puan) tarafından
icin koruyucu aile olarak mi basvuru yapılıyor yapilsa hemen eve gelebiliyorlar hic çevresinde bu sekilde çocuklara sahip çıkan oldumu uzun suredir dusundum ve karar da verdim esim zaten gorevdeyim sen bilirsin ama suan vermezler dedi aile ve sosyal bakima mi gitmemiz lazim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
O cocuklar ıcın o kadar cok basvuru var ki, arkadasım sosyal hızmetlerde memur, bende dusundum bunu ona sordum ‘gözde basvuranları görsen sana sıra gelmez demıstı, maddıyat yonunden aıle bırlıgı yonunden bakıp ınce elıyorlarmış, bır de hemen degıl cok cok uzun bır surec 
tarafından
Saglıktan olmaz ama eşin uzaktaysa baba faktoru evde yok dıye vermeyebılırler
(4,698 puan) tarafından
hadi yaaa o kotu oldu haftaya gidecek tekrar kiz bir yildir masala tek bakiyorum nerdeyse ona da bakarm yaa verseler keske
tarafından
Ya arkadasım dedı kı benım esım polıs sureklı evde ama tayın oluyoruz dıye bıle elerlermış bızı, cunku cok ınsan basvurmus ve cogunlugu gelırı cok cok yuksek vıllarda yasayan ınsanlarmış :)
(4,698 puan) tarafından
yaaa kotu oldu bu bi villam yokki tokiden kucuk ev bulduk diye havalara ucan insanlariz biz.d
tarafından
Kiradayız bacım bız :D yanı kiraya verdıgımız 2 ofısımız var ama ıcınde oturalım desen munmun degıl :D
-Reklam-
0 oy
(1,017 puan) tarafından
e devletten başvuru yapılıyor diye biliyorum 
(4,698 puan) tarafından
hemen bakiyorum saol
0 oy
(48,713 puan) tarafından
arkadasimin babasi bir kiz bir erkeğe koruyucu aile mi olmuş evlat mi edinmis ne araştırmiyorlar sanirim oyle cok
(4,698 puan) tarafından
ayyyy ne guzel Rabbim ona uzun omur versin basinda dursun
(48,713 puan) tarafından
aman birak adam bes para etmez
(4,698 puan) tarafından
bana versinler o zmn.s
(48,713 puan) tarafından
buyukmus onunkiler kendi kiziini evden kuvan.kufur eden adama veriyorlar arastirmiyo.devlet sorup sorusturmuyo

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 329 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 464 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 697 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 317 göst.