0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından

image

image

merhabalar reglime 3 gün kala hamilelik testi yaptım ve iki farklı markayla denedim. Üstteki fotoğrafı dün yapmıştım alttakkini de az önce. İkisi farklı marka lakin bugün yaptım daha da silik çıktı. Acaba düşük mü yapıyorum yoksa marka farkındanda kaynaklı olabilir mi 

6 Cevaplar

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Kanaman varmı 
(258 puan) tarafından
Hayır yoktur ama kasıklarımda özellikte sağ tarafında regli ağrım var.
(2,886 puan) tarafından
Kanaman yoksa düşük yapmazsın bugün kan var istersen netleşir
(258 puan) tarafından
Açıkçası yaptırmayı çok istiyorum. Ama reglime 1 gün var yani henüz geçmedi. Diyorum cuma günü vereyim ki hüsrana uğramayayım
(2,886 puan) tarafından
Eğer varsa dusukde olsa çıkar
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından
Testlerde değişkenlik gösterebilir. Ama kan verip baktirman lazım. Kimyasal gebelik olabilir. Boş gebelik olabilir. Kan verip tkip ettirmen gerek kanama olmadıkça düşük olmaz çünkü 
(258 puan) tarafından
Daha önceden kimyasal gebelik geçirdim. O yüzden endişeliyim. Reglime 1 gün var ama bilemedim şu an yaptırmam mı doğru olur yoksa her ihtimale karşı hüsrana uğramamam için cuma günü mü kan testi versem
(588 puan) tarafından
Bence bekleme ver kan zaten 2 günde bir sağlıklı gebelik olup olmadığını öğrenmek için kan vereceksin ilk zamanlar. Ben adetime 4 gün kala kan vermiştim çıkmıştı gebelik . Sonrasında 2 günde bir kan verdim bir hafta boyunca değerler yükseldi kese gorundukten sonra bidaha istemediler zaten kan. Ver yani niye bekliyorsun kız ben meraktan catlarim :D git ver kan cuma da verirsin. Burdan paylaş sonucu inşallah gönlünce olur
0 oy
tarafından
Kanaman varsa belki olabilir sen genede bir muayene ol 
0 oy
tarafından
Valla kimyasaldada böyle oluyor kan testi olmadan testte anlayamazsiniz
0 oy
(12,668 puan) tarafından

.kimyasal yada boş tecrübem yok ama kanama olmamiş daha inşallah gebesin dır canım kötu düşünme

Bbenimde kasıklarımda ağrı var dünden beri

(1,408 puan) tarafından
Bende ağrılı gebe kaldım korkma bebek yer yapıyor
(258 puan) tarafından
Bilemedim canım diyorum ya daha önceden yaşadım şimdi korkuyorum aynı şeyleri yine yaşarım diye. Sevinemedim bile. Tetikte bekliyorum. Bugün acile gideceğim bakalım ne çıkacak
0 oy
(756 puan) tarafından
Canım kanamanın yoksa ağrılar çok normal gebelik belirtileriyle adet belirtileri aynı kan ver
(258 puan) tarafından
Kanamam yoktur canım. Yani daha önceden kimyasal gebelik geçirdim ve çok üzüldüm. İlk bebeğim yine aynı şeyin olmasınsan endişeliyim
(756 puan) tarafından
Bence bu Sefer her şey çok güzel olacak normal bi gebelik gecireceksiniz olumlu düşünün olumlu olsun :)) benim ilk gebeligim dış gebelikti 4 ayda zor düşürdüm 1 ay hastanede yattım travma oldu ikinci gebeligimde her gün kan veriyordum korkumdan çünkü doktorlar ikincisi Dr büyük ihtimalle dış gebelik olur dediler ama şu an bebeğim kucağımda çok şükür dış gebelik olmadı bidaha ayrıca kimyasal gebelik geçirmek vücudu hamileliği hazırlar demek oluyor bende geçirmiştim çünkü normal adet günümde adet olmuştum ama testim bu kadar belirgin değildi
(258 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın güzel ömürler nasip etsin inşallah. :)) İnşallah iyi olur benim de ama dediğin gibi olumlu düşünmek Lazım ama hüsrana uğramamak içinde çok kaptırmıyorum kendini

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aranizdanbirii (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 524 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde burcindemirr (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meryemhifa (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.