0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 15 gunlul bebegim 5 gunlukken basladi bir defa fiskirir tarzda kustu simdi 15 gunluk dunden beri 2 defa fiskirir tarzda kustu korkuyorum doktora gotursem mi

9 Cevaplar

0 oy
(757 puan) tarafından
Reflüsu mu var acaba başını yüksek tutun doyurduktqn sonra tabi bu ihtimal yine de içiniz rahat etsin diye doktora götürebilirsiniz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle götür
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Reflüsü olabilir emziriyosan alerji olabilir Bi doktora götür canım 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Benim oğlan 3 yaşında canm o da öyle oluyordu mama ixyordu ve kafası çok düzdü alttan destekli olacak kafa az yukarıda ve fazla sütü atıyor diye biliyorum mide dolunca napsin basınçla kusar
0 oy
(6,433 puan) tarafından
Korkma canım reflü. Benim bebeğimde de olmuştu. Emzirip hemen yatırma dik tut bir süre. Yatağının altına yastık koy dik yatsın ve mutlaka yan yatsın. 
(6,433 puan) tarafından
Mama veriyorsan da değiştir mamayı doktoruna da danış
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Dr a götür mutlaka canım reflusu olabilir 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Reflü oluyor benim.oglumda aynı şekildeydi 6 aydan sonra biraz olsun düzeldi 
0 oy
(880 puan) tarafından
Reflu dur  canm takiii 9 aylık olana kadr boyle devam edecek size tavsiye dotroa goturup o kadr ılac yazdırıp vermm ılk kızımda verdim hıc bırseye yaramadı Bı tane guzl doktora gıttım dedı ılac degıl bu cocuk hareketlendıgınsde kusması azalacak yavas yavs reflusu gidecek ıkıncı kızımda oyle gtrmedm doktra suan yavs yavs gıdyr kusması 
0 oy
(880 puan) tarafından
Bırde canm reflu yasqtıgı alın yatarken kullanyrm yuksek oluyr bas kısmı kussada agzından atabilir ama sen 4 5 aya kadr yan yatır kusarsa yandan atabilir ilerleyen zamanda da burnundan da fıskırarak atacak sakın korkmayın dik tutun ve anlının ovun bası yuksek yastıktada olur 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 697 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.