0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından

image

kizlar ben bı salklik yaptım ewde corop paketleme işi istgramdan buldum kadın ilk çok guvenilirdi önden çoraplar için 350 kapora yollayın dedi yolladım şimdide 900tl bidaha para sitesi yoluyamam elimde para yok dedim mecbursun yollayacan felan dedi bende istemiyorum kaporami geri yollayın dedim size dava açacağız fealn diyo çok korktum kızlar aranızda böyle bişey yaşayan oldumu

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Ya ne zmn akillanacaksinjz.

Hergun aynı seyler

Ayrıca senin hiç korkmana gerek yok. Seni korkutmaya çalışıyor ne yapabilirim.
Ama sende bişi yapamazsın.
İş veren insanın kapora aldığı nerde gorulmus
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Dolandırıyor bacım anlamadın mı daha 
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Ondan sana herhangi bir emek kazanç geçmemiş ki neyi mahkemeye verecekmiş göz korkutuyor bir çeşit dolandırıcılık bu.
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bi bokkk yapamaz paran gitti o ayrı bişey 1 bardak soğuk su iç 
(90 puan) tarafından
İçtim bacım :(
0 oy
tarafından
Direk parayı gönderdiğin iban adresi ile savcılığa suç duyurusunda bulun. Dolandırıcı bunlar. Hiç geri basma. 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Dolandırıcı belli bacım git şikayet et hemen
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Dolandırıcı besbelli giden paran gitmiş bı daha öyle bişey yapma. Neyini dava edecek akıl var mantık var asıl senin onu dava etmen lazım 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bizede iki sene önce tatil kazandınız dedi öyle ballandıra ballandıra :D sonra ben iyice araştırdım. Adam dediki milyonlarca insan dolandırıyorlar. Getirip beleş tatil gibi yapıp o esnada senetlere imza attırıyorlar. Bende o numarayı polisi arayarak şikayet ettim. Belki ben dolandırılmadım ama başkası da olsa olmasın diye. Sende ara seni dolandırmışlar şikayet et. Senin korkman gerekmiyor. En azından o bir numaraları bile kapansa kar kardır.
0 oy
(4,106 puan) tarafından
Oyle kapira isteyenler dolandirici oluryor genelde
0 oy
(10,245 puan) tarafından
Bi B.k yiyemez de yani artık kanmayın bunlara. Siz şikayet edin gidip,yavuz hırsız ev sahibini bastırır 
0 oy
(3,301 puan) tarafından
Diger postuna da yazdım aynısı birde burda dursun inanmayın böyle ********.lere

Senin yolladığın para gitmiş dava açamazlar sonuçta dolandırıcı onlar 

Ne diyecekler biz dolandırmak istedik para yolladı ikinciye istedik onu yollamadi dolandıramadık mı diyecekler??
0 oy
(360 puan) tarafından
Bende şimdi gidiyorum sizi polise vericem de bakalım ne yapicak inanmayın şöyle şeylere nolur olan biten paranız gidiyo 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Hiç bir *** yapamazlar ciddiye alma kafana takma aynısını ben yaptım.instagram üzerinden bı sayfa buldum paketleme işiydi yine adamla telefonda konuştuk 200 TL kapora istedi malzemeleri göndermek için eşim ibandan attı sonra 800 TL gönderdikleri malzeme için sigorta parası istediler sistemde çıkıyormuş ulan ******** niye baştan demedin bana o zaman.malzemeyi gönderemeyiz dedi parayı gondermezseniz.gondermiyorum dedim kaporami geri verin dedim prosedür gereği gonderemeyiz dedi.sen misin öyle diyen eşimle aradı ses kaydına da aldık konuşmaları polise vericem dedi saydı dövdü bir sürü eşim emniyette memur zaten.ugrasmaya değmez dedi sonra giden 200 lira oldu.
0 oy
tarafından
Burayı gectım artık haberlerde bıle hergun cıkıyo bunların dolandırıcı oldugu nıye yapıyosunuz kuzum bunu ya, ona yaz dava acmazsanız en adisiniz de 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Dolandırıldın geçmiş olsun. Nasıl inandın buna ya 
0 oy
tarafından
Ah canım burada kaç defa böyle dolandırıldılar inanmayın netteki bu tarz işlere geçmiş olsun inşallah alırsın paranı 
0 oy
tarafından
Bu dolandırıcı ama daha anlamadınız mı siz iş yapacaksiniz söz niye kapora veriyorsunuz ki onlar size iş bitimi ödeme yapar yani  siz niye ödeme yaptınız dolandırıcı çok belli 
0 oy
tarafından
Siber suçlara git bu konuşmaları ver şikayette bulun ondan sonra görsün bakalım kim kime geçiriyor 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Kimse kimseye oturduğu yerde kolay para kazandırır mı ..neden bu kadar cahilce hareket ediyorsunuz bacım... 
0 oy
tarafından
Hiç bi *** yiyemez aklı sıra seni korkutmaya çalışıyor ki daha fazla koparmak için asla inanmayın böyle şeylere nasıl inanıp para yolluyorsunuz anlamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,050 göst.
0 oy
4 cevap 227 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
1 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde baltopagiannesi (556 puan) tarafından soruldu

378,452 soru

11,328,144 cevap

34,784 kullanıcı

...