0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
tarafından kapalı

image

kizlar ben bı salklik yaptım ewde corop paketleme işi istgramdan buldum kadın ilk çok guvenilirdi önden çoraplar için 350 kapora yollayın dedi yolladım şimdide 900tl bidaha para sitesi yoluyamam elimde para yok dedim mecbursun yollayacan felan dedi bende istemiyorum kaporami geri yollayın dedim size dava açacağız fealn diyo çok korktum kızlar aranızda böyle bişey yaşayan oldumu

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

8 Cevaplar

0 oy
(13,889 puan) tarafından
Sen aldinmi hiç para yani daha iş yapmadan bidaha mi kapora istiyorlar 
-Reklam-
0 oy
(3,301 puan) tarafından
Senin yolladığın para gitmiş dava açamazlar sonuçta dolandırıcı onlar 

Ne diyecekler biz dolandırmak istedik para yolladı ikinciye istedik onu yollamadi dolandıramadık mı diyecekler??
0 oy
tarafından
Yok dava falan acamazlar aynı şey arakadsimin başına da geldi gönderdiğin para da gitti malasef:(
0 oy
(986 puan) tarafından
Kesin dolandırıcı,elinde çorap vs,varsa geri yollama ve hemen şikayet et, maalesef ablamın başına geldi.
0 oy
(858 puan) tarafından

Çok fazla muhatap olma böyle insanlarla bana da icra takibi dosyası geldi şu numarayı arayın diye eben sandım karttan geldi meğer temizlik malzemesi siparişi vermişim almamışım ben temizlik malzemesi felan almadım dedim kadın bana kızdı e devletten bakarsın dedi bana açacakaödı dava da 5 snylik ses kaydı varmış birde mesaj geldi 22.890 TL :D polise gittim ses kaydı ile dava açamazlar dedi herkes sipariş verir geri gönderir dedi hem böyle birşey olsa önceden uyarı gelir dedi yani demem o ki korkutup para al aya çalışacak eğer bir dosya açılırsa zaten e devletinde gözükür veya evine kağıt gelir o yüzden pek muhatap olmana gerek yok içim rahat etmez dersen benim gibi bir karakola git olanları anlat 

0 oy
(978 puan) tarafından
Acamazlar acarlarsada bisey yok her gun senin gibi bi kisiyi kandirsalar evde oturduklari yerden asgari ucretten fazlasini kazanirlar korkma paranin  ustune suyunu ic bekleme yollamazlar sende bi kurus yollama sakin
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Çok üzülüyorum gerçekten hala daha bu dolandırıcılara para kaptıranlar var.. bacım 5 TL de istese inanma. Korkutmaya çalışırlar inanma. İnşallah TC ni falan vermemissindir. Biraz uyanık olun ya. Buralarda çok post açılıyor hiç mi denk gelmedin. Gerçekten çok üzüldüm senin adına paraya ihtiyacın olmasa evden iş atamazsın daha beter oldu. 
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Ne için korktun tam olarak paran gittiği için mi yoksa dava açarlar diye mi??

Hem hangi gerekçe ile dava açacaklar ki nasıl bir zarara uğrattınız ki onları :-):-):-):-) Sen en iyisi Bi bardak soğuğundan su iç 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 273 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde htchyl (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 227 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
1 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde baltopagiannesi (556 puan) tarafından soruldu

378,464 soru

11,328,355 cevap

34,784 kullanıcı

...