0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (666 puan) tarafından
Mrb kızlar 7 haftalık hamileyim bugün ilk kontrole gittim çok fazla ağrılarım var kaşıklarım ve belim çok ağrıyor sanki adet olacakmışım gibi doktorada söyledim aynı sekilde dediki normal bebek yerleşiyor ama ilk hamileligim böyle değildi dedim bisey demedi ilişkiyi yasakladı ve progestan yazdı ama tehlike olduğunu söylemedi herkese progestan yazıyorlar mi bide sıkıntı yoksa niye ilişki yasak özel doktor du 

4 Cevaplar

0 oy
(8,873 puan) tarafından
Doktora neden sormadın bunları peki bunları uzman daha iyi bilir bu onun isi
(666 puan) tarafından
Yarın tahlil sonuçları için gidicem o zaman detaylıca sorucam ama kafama takıldı şimdi o an progestananin düşük ilacı olduğunu bilmiyordum
(8,873 puan) tarafından
Bazen düşük riski yoktur ama düşük var gibi görünür o yüzden yazarlar o ilacı ayrıca o agrilar gayet normal bebek yerleşiyor ilk hamileliginde olmadı belki ama her hamilelik farklı bende oldu mesela 9 hafta boyunca ama milletteki gibi zerre mide bulantısı kusma tiksinme yaşamadım hatta ip bile atliyordum hamile hamile o kişinin bünyesi ile alakalı eğer düşük riskin varsa yada bebek tam yerlesmediyse doktor ilişkiyi yasaklar bebek tamamen tututana kadar mesela bende ne düşük riski ne ilişki hicbisey yasak değildi aksine sigaraya kadar hersey serbestti fakat bu tamamen kişiyle ve bünyesinde alakalı herkeste ayni şey olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilk 3 ay ilişki yasak canım Protestan yazdıysa düşük tehliken vardır benımde vardı geçti dikkat et kendine ağır iş yapma ani haraket etme tualette fazla ıkınma sağlıkla doğsun ınşalalh 
(666 puan) tarafından
Tşk ederim canım
tarafından
Rica ederim canım ❤️❤️
0 oy
(12,565 puan) tarafından
sağlıcakla kavuşun inşallah

benimde ikinci 4.5 haftalık dedı cuma randevu verdı 

kalp atışları için

ayni adetmılacakmiş gibi sıkışma var kizimda 9 haftalık oğrendım olmadı böyle
0 oy
tarafından
Daha yeni ya ilk 3 ay genelde düşük tehlikesi olabiliyor o ağrılarda yerleşme ağrıları olabilir 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 302 göst.
0 oy
11 cevap 366 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 225 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu