0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (7,751 puan) tarafından
Başladınız mı kızlar ve hangi şehirde yaşıyorsunuz biz Balıkesirdeyiz başlamayı düşünüyorum ama bakalım bayram temizliği yapmıştım az birşey 

13 Cevaplar

0 oy
(1,775 puan) tarafından
Bayramda alttan yaptık herşeyi onu yapmicaz
(7,751 puan) tarafından
Yok ben üstten yapmıştım halıların perdelerin yıkanması gerekiyor camların silinmesi gerekiyo
(1,775 puan) tarafından
Kolay gelsin ozmn ❤
-Reklam-
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Valla çanakkalede hava çok güzel ama yataktan kalkıp bir iş yapasım yok bugün biraz tembelim galibaa 
(7,751 puan) tarafından
Hava çok güzel benimde küçük çocuğum var 20 aylık bakalım zor olacsk biraz
(1,093 puan) tarafından
Allah bağışlasın ben gebeyim daha zorlukla karsilaşmadim ilerde bakalım böyle tembel olabilecek miyim :)))
(7,751 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun Çocuktan sonra insan biraz yoruluyor benim 3 tane 6 buçuk ve 4 buçuk yaşında kızlarım var oğlum 20 aylık
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Bayram onu yaptım bı dahaki bayrama anca yaparım 
(7,751 puan) tarafından
Bende yapmıştım ama üstten perde ve halıların yıkanması gerekiyor camların silinmesi gerekiyo
(7,258 puan) tarafından
Ben baya dipli yaptım halılar var bı onuda kurbandan önce yıkatırım şuan sildim sadece
0 oy
tarafından
Evde her gun dip köşe temizlik yapyorum zaten ama bahar temizliği olarak havuzu temizlemem lazım suyunu dolduracaz çok iş var 
tarafından
Sağol canım çiflik evinde yaşıyorum
(7,751 puan) tarafından
Ne güzel ☺️
tarafından
Sağol canım ben yazın halı kullanmıyorum baya da kirlendiler kaldırdım dışarıya koydum hazıran temmuz gibi yıkarım kışın sererim geri ☺️☺️
(7,751 puan) tarafından
Benim eşim halisiz nefret ediyor ya halıları yıkamaya gönderince bile birşey şer diyo
tarafından
Yaa doğrudur yazın halısız hem ferah oluyor hem temizlik çok kolay oluyor paspas at çık
0 oy
(16,026 puan) tarafından
Bayramda yaptım yapacağımı bir dahaki bayrama kadar elimi sürmem 
(7,751 puan) tarafından
Ben üstten yapmıştım halıların ve perdelerin yıkanması gerekiyor camların silinmesi gerekiyo
0 oy
(7,755 puan) tarafından
Ben Bayramda yapmıştım. Sadece gardrobumu silip düzenleyeceğim o kadar başka yok
(7,751 puan) tarafından
Ne güzel ben üstten yapmıştım halıların ve perdelerin yıkanması gerekiyor camların silinmesi gerekiyo
(7,755 puan) tarafından
Yok canım ben yapmak istedim çok da kirli değilmiş zaten. Bak camları silerken yumuşatıcı, bulaşık makinesi parlatıcısı, bulaşık deterjanı, beyaz sirke yap bu malzemeleri ayrıca karıştırıp sıcak su ekle üstüne. Bununla sil. Hemen kurula. Su filan değse camda iz yapmıyor parmak izi bile bir süre geçiyor üstünden de öyle oluyor
(7,751 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bilgin için
0 oy
tarafından
Bayramda yaptım ama birkaç bisey kaldı onlarıda tamamlıcam
tarafından
Teşekkür ederim haliları yikamayamı veriyosun yoksa kendinmi yıkıyosun
(7,751 puan) tarafından
Yıkamaya veriyorum ama bu sene belki kendim yıkarım
tarafından
Evde yıkayınca halılarda sarı su lekesi kalıyo onu nasıl yapabilirim acaba ne yaptıysam illaki kalıyo
(7,751 puan) tarafından
Halılar Yün olduğu için öyle oluyor kuruduktan sonra nemli bir bezle silince geçiyormuş
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Geçen bayram adam akıllı temizledim mayısın ortalarında bir cam temizliği yaparım yine yağmurlar bitince kurban bayramı zamanı da yine adam akıllı derin temizlik yaparım geri kalanını zaten günlük yapıyorum sil süpür topla toz al her akşam aynı terane:))İstanbul konum :)

(7,751 puan) tarafından
Ne güzel kolay gelsin ☺️
tarafından
Saol canım sana da kolay gelsin <3
0 oy
(11,330 puan) tarafından
Ne bayram ne de bakar evi poh götüriii tasincaz diye yarım yamalak topladım temam
(7,751 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah
(11,330 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(48,708 puan) tarafından
cam silsem yeter bana
(7,751 puan) tarafından
Cam halı ve perde var benimde
0 oy
tarafından
Vala taşınmayı düşünüyorum ev bulursam çıkıcam o yüzden yapmayı düşünmüyorum taşınmasam bile hava soğuk hala çocuk hasta olur diye ertelerim Urfa soğuk çünkü 
(7,751 puan) tarafından
Ever burası bile yeni yeni ısınıyor

Allah kolaylık versin inşallah
tarafından
Sağol  cnm
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Puhahahhaah deliye her gün bahar temizliği :D

(7,751 puan) tarafından
。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。kolay gelsin ☺️
0 oy
tarafından
Bana çok saçma geliyor bahar temizliği kış temizliği yaz temizliği gibi gibi :) 

Zaten sürekli dip, köşe temizlik yapıyorum ben 
(7,751 puan) tarafından
Ben yapamıyorum işte 3 çocukla günlük temizliği bile zor yapıyorum

Sen günlük dip köşe temizlediğin için gerek kalmıyor demekki (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
tarafından
Günlük yapmasam bile sık sık yapıyorum

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 199 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 199 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 594 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 296 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,532 soru

11,393,326 cevap

34,903 kullanıcı

...