+1 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Ben başladım Bismillahirrahmanirrahim dedim kapıları beyaz mobilyari eşyalari güzelce sildim mutfak dolaplarını 

Sirkeli çiğli deterjanlı su ile parladı kapılar 

Yarın cam kenarlarını dış fırçası ile camlarin çerçeveleri ni çifli suyla temizlerim bir güzel 

Köpük köpük daha sonra

Gardolaplari dökerim yazlıkları çıkarırım 

Kişliklari kaldırırım 

Halıları elden geçiririm balkonları hallederim banyo tuvalet bugün kireç sökücü ile batarya lari misledim hepinize hayırlı akşamlar fikir amaçlı paylaştım sonra tül perde yağmur kesilirse cam lar 

14 Cevaplar

+1 oy
(7,891 puan) tarafından

Bu ara hiç okadar enerjik değilim nedense sıfır enerji :'(

(2,369 puan) tarafından
Bendede sıfır ama.hiryerden başlamak lazım birde gebelikten şüpheliyim
(7,891 puan) tarafından
Anladımbenim üstümde bir ağırlık var ne zamandır sorma gitsin :( hiç bişeye el atamadm daha, test yaptinmi
(2,369 puan) tarafından
Yok canı günüm geçmesini bekliyorum bayram geldi evim temiz olsun iyice sonrasında inslalah vardır da kuzum çok seviniriz hamilelik haberini veririm size hamile hamile yapamam ben bir bebeğim daha var çünkü
-Reklam-
+1 oy
(3,460 puan) tarafından
Bahar temizligi mi kaldi kiz ben ramazan bayramindan once bahar temizligi yaptim 15 gundur memleketteyiz gidince ikinci bi temizlik yapicam bi de eylule yakin yaparim dogumdan once
(2,369 puan) tarafından
Canım ben de yaptım da Ramazan temizliğine bu Bahar temizliğini birazcık geç yapıyorum
(3,460 puan) tarafından
Kolay gelsin canım
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(15,862 puan) tarafından
28 haftalık hamileyim. Bayrama 10 gün kala eşimle beraber evi yıkarız. Yıkanacak şeyleri yikayacam. Sonra dogumuma az kala yine evin üstünden geçerim son kez 
(2,369 puan) tarafından
Anladım canım banada dua et bende bebek istiyorum birtane daha hayırlı haberler alayım bu ay
Birde sağlıkla gelsin balım
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ha kızlar camların su alt kısmını ben su ile yumuşatıp cifle güzelce dış fırçası ile temizliyorum bembeyaz oluyor 

Batarya larisa dış fırçası ve kireç sökücü ile girilmeyen araları güzelce temizliyor 
0 oy
(330 puan) tarafından
Cookkk sukur bugün tam anlamiyla bitti
(2,369 puan) tarafından
oh canım güle güle otur
(330 puan) tarafından
Teşekkür ederim 1 hafta bir omur gibiydi bitmicek gibi
(2,369 puan) tarafından
Ay çok Şükur bitmiş darısı bana
(330 puan) tarafından
Amin insallh bitirirsin
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Başlayamıyorum karşımdaki binalar kentsel dönüşüme girdi yikiliyolar tozdan geçilmiyor mübarek yagmurda yağıyor kolay gelsin sana 
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Başlamam lazım acileen ama hiç hiç yapasim yok 
(2,369 puan) tarafından
İnan benim de yok ama yapmam lazım
(1,461 puan) tarafından
Camlarim aylardır silinmiyor içerden çocuk parmak izi dışarıdan yagmur çamur mutfak dolaplarının dışı lekeli kız elinde yiyecekle elledi hep birini bile tutmayi düşünüyorum yani
(2,369 puan) tarafından
Olsun canım yaparsın kız benimkide vuruyor ben hemen cocim yemek yaparken dolandiriyom.bezi
0 oy
(6,201 puan) tarafından

Normalde bu bayram temizlik yapmicaktim ama bir oda var oğluma oyun odası yapicam diye tüm evi kaldırmış bulundum kaldırmışken halıları yıkamaya gondercem yarin 

Sonra anca o odayı dagittigim yerleri toplarım sonra mutfak sonra oturma odası banyo tuvalet misafir odası yatak odası 

Girişin fayanslarina derz yapcam ufff 1 ayda çıkarmam bu kalabalıktan sjs

imageodayi hallettim de çok yoruldum

(2,369 puan) tarafından
Oy masallah paşaya esma sanada kolay gelsin canım benim olsun bitee inslalah
(6,201 puan) tarafından
Daha bu odayı boyucam ☹️ayyy heryerim agriyorrr
(2,369 puan) tarafından
Ay olsun yaparsın balım
0 oy
(1,432 puan) tarafından
Yazlikla kıdliklari coktan cikardim dolaplari ozman silmistim simdi tekrar kapaklarini silerim icini genelde camasir yerlestrrken illaki silerim camlar var zaten iki gunde bi heryeri kaldirip silip supurrum ama bu cam olayindan nefret ediyorum ya silemiyorum beceremiyom 
(2,369 puan) tarafından
Ben severim de çok yüksek kormiyoru çok
0 oy
tarafından

Ne güzel bol bol vakit olunca camların çerçeveleri bile dış fırçası ile siliniyor :D yardımcı çağırmayı düşünüyorum uğraşmak istemiyorum

(2,369 puan) tarafından
Ahaha kız vaktim bol değil inan bebeğim var ama mwvbur kirlide olmuyor maalesef seviyorum temizliği
tarafından
Bende seviyorum ama benim yapmaya oyle zamanım kalmiyor
(2,369 puan) tarafından
İnan dediğin gibi benidme yok bebeğim el ayak ama ayda bir yadahaftada bir camların o açılan yerlerini temizlemek gerekiyor çünkü o tozlar eve uçuşuyor
0 oy
tarafından

Ne temizliği kız hafta bir silip sürüyorum toz alıyorum ayda bir perdeleri yıkatıp asıyorum. 2 günde bir evi süpürüyorum. Geçen hafta sonu eşimle kışlıkları eledik onları ayırdık bir ekstra o kadar zaten dolap baya büyük bir kapak kışlık diğer kapak yazlık diğer kapakta gecelik filan var. Ekstra farklı birşeye gerek yok bence ki çok yorucu oluyor mevsim geçişlerinde temizlik. Dünyaya bir kere geliyoruz onu da her mevsim her bayram temizlemek için uğraşamam :)

(2,369 puan) tarafından
Anladım canım saolaisn
0 oy
(240 puan) tarafından
Her pazartesi yapıyorum  dip köşe 
(2,369 puan) tarafından
Oh canım maslalah bende yaparım öyle bı ama bu baya detaylı yapıyorum
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Bende başlıcem badana var halılar yıkancak eşim hortum alacak şu kurbanı atlatalım yapacam hepsını
(2,369 puan) tarafından
Ben kurbandan önce yaparımtertemjz eti koyarım kafam rahat eder
0 oy
(981 puan) tarafından
Bahar temizliğini Ramazan bayramında yaptım çok şükür şimdide yaz temizliğini yaptım halıları yıkadım büyük olanları makinada yıkadım koltukları falan camları sildim bütün perdeleri yıkadım kiler dolabı yaptırmıştım onu düzenledim kışlıkları kaldırdım bazısını attım yaktım sobada bazısını ihtiyaç sahibi ne gönderdim hepsi bu şimdide annemle yazlıktayız mini tatil yapıyorum 
(2,369 puan) tarafından
Oh ne hızlı karısın masallah kız darısı bana diyelim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 166 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 196 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 593 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 293 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...