0 oy
104 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Yaşım 29 ama hala sivilce çıkarıyorm.  2 kere ilaç tedavisi gördm o ara düzeldi ama şimdi hala ayni. Hamililkte de izler kaldı şimdide sivilce çıktıkça elim durmuyor oynuyorm iz kalıyor.  Yüzümün bi tarafı hep iz :((( kiloluymda kendimi o kadar kötü hissediyorum ki bu zamana kadar ne kilomu düzene koyabilidm ne de Yüzümü :(( nasl geçecek bu izler kızlar :((

8 Cevaplar

0 oy
(12,488 puan) tarafından
Görümcemin alnında sürekli çıkardı leke olmuştu hep benim oğlanın dalin pişik kremi vardı bir kaç gün onu sürdü baktı sivilceler kuruyor her akşam yatmadan önce sürmeye başladı vallahi alnı tertemiz oldu 
-Reklam-
0 oy
(2,027 puan) tarafından
Polikistik sorunun olabilir hormonlarina baktır hormon tedavisi görmek gerekebilir bu birincisi.

Ikincisi annem 50 yasında hala sivilce sorunu yaşıyor en son roacccutane mi deniliyor o ilaçtan düşük doz verdi doktoru bayağı toparladı cildi. Ben de sorunlu bir cilde sahibim 25 yaşındayım irili ufaklı sivilcelerim olur hep. Bazı insanla buna meyilli oluyor yapacak bir şey yok ilaçsız geçmiyor oynamak da daha beteryapuyot 
0 oy
(7,365 puan) tarafından
Benim yüzde çıkmıyo geçen sene biti o derdim ama başka yerlerimde arada cıkıyo
0 oy
tarafından
23 yaşındayım bende de hala çıkıyor genelde boyun taraflarında çok oluyor yüzümde çok fazla çıkmıyor kocaman kocaman deri altında çıkıyorlar resmen bakalım randevu alabilirsem ben de gideceğim bir doktora
0 oy
(1,863 puan) tarafından
Üniversite zamanında sivilce tedavisi gördüm eskisi gibi olmasa da yine ayni.  Polikistik over sendromu var. La roche ve babe'nin yıkama jelini kullanıyorum. Niacinamide serum da çok işe yarıyor sivilce lekelerinde.
0 oy
(531 puan) tarafından
Benim yüzüm çok sivilceli bir yüz değil ama önceden biraz çıksa bile kendime dert ediyordum krem vs kullanmak istiyordum sonra dedim ki hiçbir şey kullanmayacağım yüzüme sadece duru su ile yıkıyorum banyodan banyoya da normal kese ile yüzümü keseliyorum ondan beri çok rahatım makyaj vs yapmıyorum tertemiz 
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Karbonatla haftada iki kez yıka canım hem tenin açılır hemde sivilceler kuruyup yok olur ☺️benim yüzümde öyleydi şuan hiç yok ❤️
0 oy
tarafından
Ben haftada 1 kere yoğurt, limon, bal karışımı yapıp sürüyorum sivilceler sönüyor yüz parlıyor 

Birde her akşam kantaron yağı sürüyorum sabahta yıkıyorum çok memnunum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 230 göst.
0 oy
8 cevap 398 göst.
4 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
18 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevdalinkakusu (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.

378,827 soru

11,339,222 cevap

34,803 kullanıcı

...