0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Kendi hastalığımdan dolayı geç kaldık 34 aylık oğlum  ama asla bezini çıkartmak  istemiyo öyle saatlerce kakali Çişli gezmek istiyor zorla alıyorum bezini ama başlıcam alışsın  yeni yeni konuşmaya başladı herseyi anliyo biliyo ama inatçı bi çocuk nasıl yapcam bilemiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(2,729 puan) tarafından
Bence başlaman gerekirdi şuana kadar
(100 puan) tarafından
Böbrek nakli oldum o şekilde ameliyatlı yapamazdım başka ilgilencek kimse yoktu annemde kalıyorum oda hem babam hem  ben çocuklar çok zor yapması
(2,729 puan) tarafından
Tamam canım artık zamanı yani geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Çok geç kalmışsın benim 24 aylık şuanda havalar biraz ısınsın hemen basliycam
(100 puan) tarafından
Sağlık problemlerim elvermedi  şuan kendimi toparladım havalar ısındı başlayım dedim
0 oy
(418 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bacım benimki 35 aylık aynı seninki gibi bez de bez. Bugün tuvalet eğitiminin 3.gunumuz ilk defa sabah 1 kere yaptı altına yaptıktan sonra geliyor yanıma sabırlı olmak gerek bakalım
(100 puan) tarafından
Şimdi dedim bak bez yok  çöpe atiom  artık takmicaz  diyo babam bez alsın  parası bitmiş diyorum yok babam alır diyo 1sene öncesinde lazimlik aldım başlarız diye ben böbrek nakli oldum çocuklarıma bakamadım
(418 puan) tarafından
Doğrudur canım geçmiş olsun ama ne kadar şimdiden baslasan o kadar iyi hem senin açından hem çocuğun açısından bakalım bizimde 3.gun bugün zor zahmet ilerliyoruz :)
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Benüm kızım da öyle ya. Yani çocuk hiç rahatsız olmuyor çişinden kakasından. Değiştirirken bağlık çığlık
(100 puan) tarafından
Aynen hiç umursamiyo kavga ediyo
0 oy
(5,088 puan) tarafından
Bez onu rahatsız etmiyorsa hazır değildir. Benim kızım bezi istememesine rağmen alışmadı tuvalete tekrar bez taktık mecbur
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Trendyoldan falan birlikte tuvalet aparatı ya da lazimlik.hangisini isterseniz birlikte seçin. Öncesinde konuş tabi. Siparişi verin. Sipariş gelene kadar da ara ara hatırlatmaya onu heyecanlandirmaya devam edin. Ödüller vereceğini falan söyle. Öyle öyle öğrenir. Mecbur bı şekilde öğrenecek. Zamanı gelmiş 
(100 puan) tarafından
Herseyi aldık beraber  ozmo çikolata çok sever diyorum söylersen ondan alcam sürpriz hayır dio
(15,304 puan) tarafından
Kolay gelsin ne diyim ☺️
0 oy
(832 puan) tarafından
Geç diye düşünme 3 yasnds 36 aylık kac kere denedim olmadı zaten sağlık problemin varmış bende kürtaj deprem hamılelk karıştı yazı beklıyordm zaten başladı 9 gün fln oldu hala cok zorlanıyor çişini söylemiyor kaka yaparken çömelmiyp ağlıyor daha önce daha

beter di  denedim 2 yaşında da   her cocuk aynı değil kaka içind 40 dk WC deydk ve ağlama bagrş koktu inan herkes yargıladı anca beni  WC tuttgnda bir çikolata verse kakasını yapan kişiler bana akıl verdi keske bzm de o kadar kolay olsaydı benm Oğlum bezi istemiyor ama korkusunı yenemiyor kaka yapsın kıpramsx hemen al derr mızklanr önüne bak Zaten Cok istiyo gibi değl bezden de rahatsz olması lazm helekı kaka
(100 puan) tarafından
Çok akıllı bi çocuk herseyi  biliyo ama bu bezi çıkarmiyo ben daha bebeğim diyo inanın telimin ilaç alırmış kurdum saat başı ilaç alıyorum anne ilacını iç hadi diyo bilmediği bisey yok bende sabırlıyım ama bende zorlamasın  istiyorum kucağıma alamıyorum kilolu olduğu için   yasak ağır taşımam eşimde ögretemez hiç sabırlı deil
(832 puan) tarafından
Sen de hazır olman lazım sabır işi bazı cocuklarn korkulu rüyası kaka bzm için öyle yapmak istediği halde ben büyüdm bebek değlm diyor havalar ısınnca rahatsız olur zaten rahatsz olsa daha cabuk adetpe olur
0 oy
tarafından
Oğlum 36 aylık 10 gündür başladık şükür alıştı sayılır çişi söylüyor büyük tuvaletıde alışsa tam olarak rahatlarım 

Başla bence sabırla öğrenir 
(832 puan) tarafından
Bnm kıde 36 aylık demiyo hiç:( 9 , gün fln oldu bzmde
tarafından
Sabırlı ol annesi diyecek elbet:⁠-⁠) her çocuk aynı değil kızımda 3 ay ancak öğrendi ama oğlan şaşırttı beni
(832 puan) tarafından
İnşallah üstümden büyük bir yük kalkacak bez için deglde ben ögretemıyor gbı hissediyorum

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 462 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Buket masal (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.