+1 oy
1,020 göst.
Diğer kategorisinde (1,389 puan) tarafından

image

qizlarrr nasilsiniz ?oncelikle nasil olmus ben yaptim baya vaktimi aldi ve evde olan seylerle yaptim kizim icin saglikla grlsin insAllah ellerimle butun hazirliklarini tamamladim cok sükür☺️

.arkadasim bunlari yapib satir .ona yolladim bak nasil olmus diye hayrli olsun filan demek yerine ehhh biseyler etmeye calismissin işte dedi bi hayrli olsun ellerine sagliq bile demedi  ve surat etdi bana ona parayla yaptirmadigim icin 

cok sinirlendim darildim baska cikolatalar ve bir aksesuarda  f vardi ona yaptiracaktim parasiyla tabi  acaba vazmi gecsem ?kalbim cok kirildi

Bundan omcede ortak arkadasimiz baska sehirde bu ise baslamis diye omun dedikodusunu yapmisti bana bende gordu oda basladi diye bende herkes yapa bilir sana ozel is degilki demistim diger arkadasimi savunmusdum simdi benimde bu ise basliyacagmi sandi her halde .ben sadece bebegim icin hazrladim baskada yapmam sjsj hediye olarak birine yapa bilirim begrnirsr ama kucuk bebrgim olacak yakinda vaktim olmazki bunlarla ugrasip satmaya

Ayrica yapib satsam ne olarki ben bildigim birseyi baskasiyla paylasirim oda ogrensin faydam dokunsun diye bilmiyorum....

bende elimde daha guzel aksesuarlar olsa daha guzrl yapardim ama hem elimde olamlar buydu hemde elimden gelen bu.

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş çok begendim ellerine saglik
(1,389 puan) tarafından
Gercektenmi tesekkur ederim canim
(4,194 puan) tarafından
Guzel olmus. Hayir elinden geliosa niye parayla yapasinki yani  arkadasin o isi yapsa bile madem samimiysen onun sana demesi lazim ben yaparim sana diye parasiz. Parayla yapacaksa senin elinden geliosa sen yap nolca iki bezi sario kurdaleliycen alt tarafi:) bence gereksiz kalabaliklik ortalikta:)) ama ilk bebegi olan heves edip yaptirio o ayri bisey heves etmissin guzel eline saglik
(1,389 puan) tarafından
Tesekkur ederim canimm❤️Kac yillik arkadasim ama biraz bencil biri hep  kendini düsünür.kalan aksesuarlarida ona yaptrcaktim soylemistim parasinida konusmustuk faydam olsun dedim kendim alip aksesuarlari hazirlarim ama oda para kazansin faydam olsun diye düsünmüstüm cok kaba konustu benimle.
-Reklam-
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Canım bence çok güzel olmuş. O dediğin kişi arkadaş değil bence arkadaş olmaz ondan. Sana tavsiyem mesafe koy biraz 
(1,389 puan) tarafından
Olmaz galiba diger seyleridr yaptirmicam sanirim bende faydam dokunsun diye yaptircaktim alsam disardan aksesuarlari kendinde yapacagim seyler aslinda ama faydam olsun is irelilesin para kazansin oda diyordum .bunuda evde hersey vardi annem doktu onume kendin yap elinden gelir hic degilse buna para verme dedi sjsj yaptim iste biseyler
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Ay çok güzel olmuş emeğine sağlık ♥️ 

Arkadaşınla arana mesafe koy bence.. gereksiz hareketler bunlar
(1,389 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim oyle yapicam galiba -_-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Sağlıcakla al kucağına, eline emeğine sağlık kıskanmış senn de elinden böyle şeyler gelmesine bozulmuş bellii kesinliklele parayla flan yaptırma bişi aramada mesafe koy bn haset insanları hiç sevmem 
(1,389 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim☺️ elimde dahs cok seyler olsa belki farkli yapardim ama evde olanlar buydu annem koydu onume kendin yap bunada para verme dedi .kalanini ona yaptricaktim kendim alip yapa bilirdim aslinda ama para kazansin diye düsünmüstüm ama yalnis ve fazla ince düsünmüsüm galiba-_-
(2,804 puan) tarafından
Bazılarının gmtü kalkıyor maalesef ince düşündüğünü anlamaz hasetlik eder benden görüdde yapıyor derler, ben hiç öyle şeyler yapmam elsanatları mezunuyum elimden her ilde gelir ama ticarete hiç dökmedim buna benzer Bi polemiği kuznmle yaşadım ozmndn beri çok nadir görüşürüz
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Tarzım mı? Hayır.

Hoş mu? Evet.

Ellerine sağlık. 
(1,389 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim☺️❤️
0 oy
(1,797 puan) tarafından

Neki bu anlamadım ben :blink:

(1,389 puan) tarafından
Dekor gibi bisey bebek hastahaneden cikinca masaya koyucam vu vr farkli dekorlar pastasi filan
0 oy
(5,680 puan) tarafından
Çok güzel olmuş eline sağlık ama ben ne olduğunu anlayamadım pasta mı yoksa dürüm mü görüntüsü çok güzel. Arkadaşına gelince bu işin ustası olduğu için belki ona güzel görünmemiş olabilir kötü niyetle söylememiş tir ama sen rahtsız olduysan kırıldıysan bunu o söyle ve mesafe koy bence 
(1,389 puan) tarafından
Yok canim yazdim ya  daha oncede  bir arkadasimi bu ise basladi diye kinamisti biraz sizde bilemedim ne deyrler fesatlik gibi bisey var onda bana karsida yapti tam oldu sjsj.elestirmesi kalbimi kirmazdi yoksa sonucta usta degilim dedigim gibi elimden geleni yapmaya calistim))
Bide bebek bezindrn hazrladim canim dekor gibi bisey bebegim hastahaneden cikdgnda parti gibi bisey olucak arkaya dekor onune masa bu vr bunun gibi aksesuarlar pasta filan koyucam.bide diger aksesuarlari ona yaptrcaktim konusmustum zaten ama vaz gecmek uzreyim
0 oy
(474 puan) tarafından
Eline sağlık canım elinden geliyorsa tabi evde yaparsın niye alasın hatta sen bunu yapasıya senin arkadaşının bedava olarak sana hediye etmesi ya da bak malzemleri şuradan ucuza alırsın kendin yaparsın demesi lazımdı arkadaş dediğin böyle olur
(1,389 puan) tarafından
Degilmi?zaten kendiside biliyor hastahanelere ilaclara ignelere  basindan  beri cok para harcadigimi.ne guzel birseyide masraf etmedim diye sevinmekten  bildigin surat etdi
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Bence çok güzel olmuş ellerine sağlık. Maşallah el beceriniz çok iyi. Kızınız da sağlıkla gelsin inşallah. Arkadaşınıza da çok takılmayın hata etmiş bence. 
(1,389 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim .iste biseyler yaptim elimdekilerle☺️
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Eline sağlık.  Darphane degilsin ki elinde geleni sen yaparsin. Arkadasin biraz bencilmis. Zaten baska seyler yaptiracakmissin. Arkadasligini gözden gecir canim
(1,389 puan) tarafından
Yok  canim daha yaptirmayi düsünmüyorum kendimde yapa bilirim ama faydam olsun para kazansin diye düsünmüstüm onun aksi fazla nazik düsünmüsüm
0 oy
(2,358 puan) tarafından

Yaş pasta sanan tek ben miyim :D

(1,389 puan) tarafından
Hayir canin cakma pasta sjsj
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Bende gorumun bebeğine yapmıştım elbiseler filanda vardı çok şık oluyor böyle şeyler eline saglik canım 
(1,389 puan) tarafından
Tesekkur ederim ☺️
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Coooookk guzl olmuş canım eline sağlık ☺️
(1,389 puan) tarafından
Cokk tesekkur ederim baluum☺️☺️
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi çok güzel olmuş ellerine sağlık yani olabilir yakın arkadaş olsan da aynı işi yapabilirsin ne var ki bunda bence arkadaşım biraz hasetlenmiş yani dışarı çıktığımızda onlarca butik görüyoruz onlarca fırın onlarca bakkal o zaman herkes tek bir iş yapsın
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Cokkkk beğendimmmm ellerine sağlık canım <3arkadaşın kabalık etmiş kıskanmış belli ki neyse takma bosver hediye olarak başkasına yapacağında aklında bulunsun aralara minik hediyeler sıkıştırabilirisn bebek pudrasi biberon zibin corap gibi hediyelerle etrafını susleyebilirsin en son pastayı tülün içine koyarsın 10 numara hediye olur

(1,389 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim cok guzel fikir birine hediye yaparsam aklimda tutcam
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ohaaâ çok güzel olmuş,asıl arkadaşın bişey etmeye çalışıyo bence ehehehehehhe 

De niye hayırlı olsun diyecek ben bile bu işe başladığını düşündüm
(1,389 puan) tarafından
Yok canim baslamadim kendi kizim icin yaptim dahada ugrasamam sjsj  cokk tesekkur ederim canimm☺️☺️❤️
(119,346 puan) tarafından
gunaydin niho selodan haberin varmi nerde o yaa
(14,428 puan) tarafından
Canikom,Instagram'da takılıyo bu ara Selo hanım
hele yaaw gorursen slm. soyle ozledim
(14,428 puan) tarafından
Tamam,şeker
0 oy
(112 puan) tarafından
Gayet güzel olmuş. Arkadaşımda bana atar her şeyini. Hep güzel şeyler söylerim kalp kırmayı hiç sevmem 
(1,389 puan) tarafından
Bazilari seviyor☺️
0 oy
belki ondan arkadasin sana hediye yapcakti senin yaptini gorunce bozuldu
(1,389 puan) tarafından
Yo ne hediyesi kalan dekorlari ona yaptircaktim zaten  parasini bile konustuk☺️
0 oy
tarafından
Bu neki böyle anlamadim
(1,389 puan) tarafından
Dekor canim
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Böyle arkadaşım oldı da biz mi hayır dedik maşallah elinden geldiğince yapmışsın çok beğendim 

(1,389 puan) tarafından
Tesekkurrr ederim canim☺️☺️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,205 göst.
18 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 2,625 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 817 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 426 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Perikiziii (645 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...