0 oy
1,102 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Kızlar Biraz Uzun Olacak 

Eşimle 7 senedir evliyiz İki kızımız Var biri 3 diğeri 1 yaşında 1 yaşında olan kızıma Hamile kalmadan önce Eşim Bu pis illete Metamfetamine Bulaştı yani yaklasik 2 senedir Kullanıyor Ve bı hafta bırakıyorsa İse giderken haftasonu İzinliyken Gene gidip içiyor 3 4 gün bagzen bir hafta Eve gelmiyor doğum yaptığım zamanlar da hadi dedim gidecek doğru düzgün yerim yok param yok diye katlandim bı küs bı barış bu zamana kadar geldik evden kovdu iki çoğumla aylarca kayınvalidem kayinpederim baktı bize onlarda Kaldık Evimi düzenimi onun yüzünden bozdum tüm eşyalarımı satmak zorunda  kaldım hepsi yanmıştı eve girenin çıkanın haddi hesabı yoktu bı ara hastaneye yatırdık tedavi olucam dedi inandık 3 gün dayanamadı çıktı ev tuttuk kayınvalidemlere yakın bir iki ay iyiydi ramazan da orucunu tuttu aksatmadan ki bu illete baslamadan önce zaten namazını kılar orucu hiç bırakmazdı Ve 4 gündür gene yok büyük ihtimalle takılıyor ve ben o kadar çok yoruldum ki artık kurtulmak istiyorum yada onu bu illetten kurtarmak istiyorum ama bir iki gün iyiyse diğer günler gene aynı nabicagimizi şaşırdık artık aileside yoruldu bıktı iki gündür ise gitmiyor doğru düzgün eve bakmiyor bunu kullanan varmı eşi var ise naptiniz nasıl yol izlediniz merak ediyorum ben yarın muhtemelen bosanma davasi açmaya gidicem çekilecek gibi değil rabbim kimseye vermesin çok zor 

26 Cevaplar

0 oy
(1,368 puan) tarafından
Canim kurtulması çok çok zor. Yaptıklarını anlatmışsın zaten baya bagimlisi olmuş  kullandığını bildigim eşinden daha beter halde olanlar var. Kendi kendine biseyler goruyo mu yaşamış gibi.
(214 puan) tarafından
Malesef iftiralari çok çok fazla ufacık şeylerden nem kapıp kafasında kuruyor ona inaniyor bende biliyorum zor ama eski halini istiyor işte insan biraz olsun ümid ediyor çocukları için
(1,368 puan) tarafından
Kendine dikkat et. Halüsinasyon görüp zarar vermesin sana. Tanıdığımın biri karısına eve birini aliyosun diye iftira atiyo dovuyo bayılana kadar. Yokluğun etkisi ya da maddenin etkisi geçince gelip yalvariyo bi daha olmucak elimde değil diye. Kollarını kesiyo altına yapiyo baya bagimlisi artık. Insallah kurtulur Allah yardımcın olsun. Sana tek tavsiyem düzelir umuduyla kendinin de çocuklarının da hayatını heba etme. Bu çok farklı bi madde gerçekten Esrar eroin bile yanında masum kaliyo
-Reklam-
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun duydum bu maddenin adını ama çevremde yok allahtan kullanan polise şikayet et belki onlar birşey yapar ama o kimyasal çok berbat İnternet de gördüm yaşayan ölü gibi yapıyor insanı
(214 puan) tarafından
Malesef canım bizzat şikayet ettim evimize baskin oldu onun yüzünden ama üstünde bulamadiklari için sadece iki gün nezarette kalıp çıktı
(1,529 puan) tarafından
Zombi gibiydi ya İnternet de izledim en pis maddeye bulaşmış kurtulma umudun varsa bekle ama umudun yoksa çocuklarını böyle biriyle yaşatma yazık çocuklara başka şehire gitme fırsatınız olsa belki ortamdan uzaklaşınça farklı olur bilemedim ya Allah kimsenin başına vermesin
0 oy
(10,045 puan) tarafından
Cevremde yok bilmiyorum canim ama eminim cok zordur. Esim sigara iciyor onu bile birakamiyor bana afakanlar basiyor. Esinede zor sanada. Allah yardimcin olsun insallah. Rabbim kuzucukluklarinin yuzu suyu hurmetine biraktirsin insallah
(214 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun gerçekten zor
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Kardeşim kullnaiyordu canm aynı madde arkana bile bakma boşan can guvenligin yok sana tek söyleyeceğim budur
(214 puan) tarafından
Biliyorum canım farkindayim boşanicam inşallah Allah'ım yardım etsin
(3,400 puan) tarafından
Kardeşim şuan ceza evinde eşine şiddetten yatsin hiç çıkmasın diyoruz satmadık hiç bişeyi kalmadı annemin bizmadigi eşya yirtmadigi yatak döşek baza kalmadı
0 oy
(6,365 puan) tarafından
Canım senin ailen yok mu? 
(214 puan) tarafından
Babamla annem ayrı kardeşlerim var hepsi evli çocuklu annem de küçük kız kardesimde kalıyor sağolsunlar bana zaten maddi destekte hep bulunuyorlar ama iki çocukla başkasının evine sigmak da zor
(6,365 puan) tarafından
Canım  eşinden ayrılıp kardeşlerine yakın bir yerden ev tutup anneni de yanına al sen gir işe çalış annen çocuklara baksın olmaz mı
(214 puan) tarafından
Bende işe girmeyi düşünüyorum ama kayinvalidemlerin yapılan evi var şuan Konuşup Onu satmalarini bana başka biyerden ev almalrini söyleyeceğim
0 oy
(553 puan) tarafından
Çevremde yok ama görüyoruz çok çok zor bırakması ilerde can güvenliğin olmaz boşanman daha hayırlı gibi seni çocukları düşünen bir insan zaten bu illete bulaşmazdı Allah yardımcın olsun inşallah. Hakkında hayırlısı olsun 
(214 puan) tarafından
Amin canım sağol Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun boşan kurtul kendini tehlikeye atma
(214 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağol
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Nereden bulaşıyorlar böyle iğrenç şeylere aklım almıyor insanın kendi kendini bilerek öldürmesi demek bu umarım kurtulur bu illetten bide en kötüsüne bulaşmış boşanmak senin için daha hayırlı olur çocuklar da etkilenmez en azindan
(214 puan) tarafından
Amin canım inşallah öyle dua ediyorum artık
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Canım benim eşim kullanmıyor çok şükür ama babam kullanıyordu şu an cezaevinde kendisi bende görüşmüyorum çok uzun yıllardır çünkü neredeyse annemi öldürecekti bunun etkisindeyken benim çok kötü bir çocukluk geçirmeme sebep oldu ve bende de psikolojik sorunlar yarattı sana tavsiyem ayrıl kendi ayaklarının üzerinde elbette durursun bak annem de çok korkuyordu yıllarca ayrılmadı ama onun o korkusu bizim çocukluğuma ve gençliğimin katili oldu. daha sonra ayrıldı çok da rahat etti keşke baştan ayrılsaydım dedi çünkü o illeti kullanan insan kolay kolay bırakmıyor kendisinin istemesi gerekiyor ama yani yüzde bir değil birakanlarin sayısı. kendini düşünmüyorsan çocuklarını düşün. o annesinin kafasını kesen adam vardı ya o da bu pisligi kullanıyordu işte. bu maddeyi kullanınca bunun etkisindeyken insanlar ne yaptıklarını bilmiyorlar bak bebeğin de varmış iyi düşün
(214 puan) tarafından
Boşanicam insallhcanim onun için uğraşıyorum rabbim yardimcim olsun biran önce
(2,223 puan) tarafından
Amin canım inşallah
(774 puan) tarafından
Benimde aklıma o adam geldi vallahi biliyor musun Allahh korusun ya Rabbim esmer anne canımm valla elini çabuk tut hemen boşan hatta mümkünse de izini kaybettir ulaşamasın sana ayrıldım diye sevinirsin Allah korusun madde etkiaindeyken gelir musallat olur sana düşüncesi dahi korkunç Rabbim yardımcın olsun hiç kimsende yoksa kadın sığınma evine git çocuklarınla birlikte çocuklar biraz büyüyene kadar orda kalırsın
(214 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun elimden geleni yapacağım cezasini çekmeli zatn Allah'ım kimseye yaşatmasin
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bir tanıdığım vardı aynı şekilde. O e.oin kullanırdı. Cezaevine girdi 5 yıl kaldı anca öyle bıraktı. Başka türlüsü zor ve imkansiz
(214 puan) tarafından
İnsllh buda girer de en azından aklı başına gelir
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Çok üzüldüm maalesef bi bagimlilik gibi bir şey buna başlayan kolay birakamiyor. 
(214 puan) tarafından
Malesef uğraştık ama başaramadik
0 oy
tarafından
ozelden yaziyorum
0 oy
tarafından
Eşinin anlattıkları külliyen yalan benim eski eşimde bagimliydi altinlarimi sattım Antep'e gittik geldik 6ay boyunca tedavi oldu 3 4defa hapse girdi çıktı evimin eşyalarını sattı son hapse girişinde aldım çocuklarımı kaçtım yol yakınken ayrıl birgün sana veya cocuklarinada zarar verir 
(214 puan) tarafından
Ayrilicam zaten inşallah zor bir durum insan nasıl oldu böyle diye düşünmeden edemiyor
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun bacim arkadasimin tanidigi vardi o adamda cok iyi biri diye bilirler ictigini bilmezlermiş evlenirkende kimse dememiş ailesi hep saklamiş neyse iki uc sene kadin dayandi hastaneye yatti ordan kacti sonra tekrar yatti tamam iyilesti dediler cikti uc ay mi 6 aymi ne dayanmiş geri başlamis icmeye kadin cekiyodu dayaniyodu amma bakti iş kucuk cocuguna siddete kadar gidiyo evden kovmuş kilidi degistirmis polis cagirmis uzaklastirma almis hemende boşandi bi fabrikada calisiyo cocuguda yaninda goturuyomuş kreşi varmiş calistigi yerin kocasi ara ara gelip rahatsiz ediyomus kurtuldum ettim gel barişalim bilmem ne diye ya kadina herkes yardim ediyomus sosyaldende yardimlar aliyomuş keske daha once bosansaydim demiş umarim sende kurtulursun en önemlisi can o illeti alinca napacagi bellimi 
(214 puan) tarafından
İnşallah canım tek duam bu rabbimden evlatlarimla beraber hayırlısıyla kurtulmak
0 oy
(1,954 puan) tarafından
Sen zaten elinden geleni yapmaşsın vicdanın rahat olarak o cocukları ve kendini o insandan kurtar. Maddenin etkisiyle her şeyi yapabilir. Yapmaz diye kimse garanti veremez. Bir şey olursa vicdan azabından kurtulamazsın. 
(214 puan) tarafından
Haklısın Canım Şikayette bulunup Ayrilacagim İnşallah
0 oy
tarafından
Kullanmiyor zaten öyle olsam tabiki başardım napacagim önümüzdeki çekeceğim ömür boyu
(214 puan) tarafından
Tabi çeken biliyor Canim insan mücadele etmek kurtarmak istiyor çocukları için ama yetmiyor işte
tarafından
Bu adamın çocuklara faydasımi var ?? Çocuklar için neyi katlaniyorsunuz
(214 puan) tarafından
Büyük kızım babasına düşkün aynı şekilde küçük kızım da gidecek pek yerim olmadığı için kiramı vs ödüyor idare ediyoruz diye duruyordum artık durmicam eve almıyorum zaten boşanana kadar da giremez
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Bizim komşu kizınin eşi kullanıyormuş. Kız cocuk istemiş adam benim kanim pis bu kandan cocuk istemiyorum demiş. Zaten bosandilar sonunda. Kız cok pişman olmuştu keske yaninda durup iyilesmesine yardım etseydim eşimi cok seviyorum diye. 
(214 puan) tarafından
Ben çok uğraştim canım aileside perişan oldu ama başaramadik
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kurtulması zor ama imkansız değil 
(214 puan) tarafından
Artık Rabbime Havale ediyorum canım çok bunaldım onun aileside yoruldu bıktı artık
(1,037 puan) tarafından
Şaşırtıcı olan kısım namazlı oruçlu insanın maddeye bulaşması. Ne oldu da başladı merak ettim
(214 puan) tarafından
Arkadaş Çevresi hep Bir duman al bişey olmaz diyip O onunla tanıştırdı Bu bununla tanıştırdı Derken hep mesajlarından öğrendim bunları arkadas çevresini
(1,037 puan) tarafından
Ah ah bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye boşuna dememişler. Baştan zaten öyle arkadaşlarının olması yanlış çok yazık çok
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Arkadaşım yaşadı aynı şeyleri 10 sene evli kaldı yeni boşandı ise girdi şükür çok da mutlu neşesi geri geldi 2 de çocuğu var Allah yardımcın olsun sana da güzel kapılar açsın denemişsin uğraşmasın ama olmamış bırakamamis önce kendin sonra çocukların için kurtulmalısın.
(214 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağolasın Rabbim Herkezi iyi insanlarla karşılaştırsin Kimsenin evine ateş dusurmesin
0 oy
(415 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah eşin kurtulur illetten 
(214 puan) tarafından
Amin canım inşallah rabbim içen herkeze yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 504 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 313 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mucizem3232 (379 puan) tarafından soruldu