0 oy
1,236 göst.
Aile kategorisinde tarafından
belki yasayanlar vardie diye soruyorum eşim bir kaç senedir soğuktu bana aramizdaki problemlerden zannediyordum son zamanlarda anladigim kadariyla erkkligyle ilgili sorun yasiyor o tur duygular hissetmiyor galiba ve bu yüzden bana ihtiyaci kalmadi.cok adice ama boyle.ne cocuklar ne ben gozunde yok.her ailemden döndüğümde neden geldiniz biraz daha kalsaydiniz dyor.beni begenmemeler gozune kotu görünmeye basladim.bana hic böyle yapmazdı beni elalemden sakınırdı.şimdi nolursa olsun modunda içindeki duyguları belli etmez sorsam doğru soylemez.çok hevesli olsam da ona yaklaşmak da istemiyorum bana karşı tavırlarından dolayi onunla yatmak dahi istemiyorum dokunmak bi yana.düşünceleri o kadar hain ki.biraz da ailesinin tesiri altinda.bana ikinciye hamileyken damacana bile senden daha çekici geliyor demisti.halbuki boylu poslu bebek gibi oldugumu söylerler.cok da dikkat çekerim disarda

22 Cevaplar

0 oy
(1,527 puan) tarafından
Erkekliği olmasa hiç evlenmezdi ve çocuk yapamazdı bence evlilikten soğumuş adam olabilir yani sevgisi bitmiştir bu durumu hiçmi konuşmadınız eşinizle 
tarafından
Yok konusmadim erkekligi bittigi icin cikari bitti gibi geliyor bana sorsam.dogruyu soylemez
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 382 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,348 göst.
0 oy
17 cevap 1,288 göst.
10 Mart 2020 Aile kategorisinde ZeynepAsya'm (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 868 göst.
17 Ekim 2018 Diğer kategorisinde ikranur'un annesi:) (225 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,815 cevap

35,952 kullanıcı

...