0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar o kadar zoruma gidiyorki gecen kizim hastalandi gene ayni yapti aramadi dogru duzgun bugun ben hastayim gene ayni yapiyor kendi hastalandigindada boyuna nazini cekiyorum insan bi arar ya gecende hep ben aradim bilgilendirmek amacli bugunde ayni isine gelmediginde hastalikta saglikta demesini biliyor hani bugunumde nerde ben boyle umursamaz bi adam tanimadim dun tüpüm bitti ekmeksiz kaldim sabahtan aksama kadar ekmek getircekler diyip durdu aksam oldu ekmek yok aksam tup bitti ac ac yattim kendi burdayken tupun bitcegini bile bile degistirmedi bile tupu bugun oglen hastaneye gittigimde zar zor aldim ekmegi oglene kadar ac durdum hamile halimle bakkala yuruyupte gidemiyorum uzak diye son haftalarim oldugundan bacaklarim tutmuyor resmen hic ne yiyoz ne iciyoz umursadigi yok sinir hastasi oldum iyice anlatmaktan soylemekten yoruldum artik..

9 Cevaplar

0 oy
(580 puan) tarafından
Eşin nerede bunlar olurken? ne vurdum duymaz bi adammış 
(3,099 puan) tarafından
Uzakta calisiyor ama cok umursamaz davraniyor biktim artik
-Reklam-
0 oy
(1,145 puan) tarafından
İnternetten söylesen canım para da mı bırakmadı
(3,099 puan) tarafından
1 hafta once gitti iste bi 20 lira para birakmisti bugunde ilac icin gonderdi biraz gonderdigi paranin yarisida beyfendinin faturasina kesildi zaten onceki postumu gizledim gizlemeseydim ne kadar umursamaz oldugu yaziyordu orda detayli
(1,145 puan) tarafından
Canım ya Rabbim ıslah etsin inşallah iyi biri olur
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sözün bittiği yerdeyim cnm şu an

Hastalandığında bakma sende ona sürekli arayıp bilgilendiriyorm diyosun yapma bunu

Kendi akıl edip aramıyo,sen niye arıyosn

Allah yardımcın olsun
(3,099 puan) tarafından
Ben gece bi gram uyuyamadim agridan kendi suan fosur fosur uyuyo 7den beri aradim ama o kalabalik seste nasil uyuyorsa orasida mechul
(14,428 puan) tarafından
Ne işle meşgul beyefendi hazretleri
(3,099 puan) tarafından
Tesisatci ve suan uyumuyo adim gibi eminim hesaplarimiz ayniydi gmail tekrar hesap acmis kendine kim bilir napiyo suan
(14,428 puan) tarafından
Yani 1 hafta evden neden uzak anlamadım
Takma kafana dicem ama 20 lira ne ya
Çokda sessiz kalma sen,azinın payıni ver
Allah vicdan nasip eder inş cnm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Nankormus eşin bencil bi kendini düşünen insanlardan hep korkarım ben 
(3,099 puan) tarafından
Cok umursamaz canim sorumsuz anlamiyo cidden halimi
0 oy
(731 puan) tarafından
Böyle bir adamın babalığı hak ettiğini düşünmüyorum seni geçtim karnındaki bebek  sen ol  diyin ce olmadı tek başına yapmadın sen ne kadar annesiysen oda babası aç. Açına sizi o halde akşama kadar nasıl tutuyor ben akşam yemeği vakti uyuya kalmışım bi uyandım ellerim titriyor açlıktan sadece 1 öğünu az geciktirmişim sen bide nerdeyse 1 gün boyunca aç kalmışsın allah o eşine vijdan merhamet versin ne yazikki hak etmiyor böyleleri babalığı allah yardımcın olsun üzülme 
(3,099 puan) tarafından
Ben o ac olsa bogazimdan gecmiyor evde bisey oluyor gelmesi yakin olunca bunu esim gelince yapayim diye yemiyip bekletiyorum ama iyilik degmezmis boylesine
(731 puan) tarafından
Acıma ne hali varsa görsün sen bebeğine kendine bak umursamaz vurdum duymaz bi adama güller de saçsan boş
(3,099 puan) tarafından
Bundan sonra yok canim bardak tasti artik
0 oy
(144 puan) tarafından
Vallaha uzuldum böyle olmana ben acilarla kivrandim bugun esim gitti ilac aldi bir kez uzakta isi oldu para birakamadi kafalari yedi arkadasi para getirdi Bisey olursa parasiz kalirim diye sagolsun ama böyle düsüncesizlik olmaz Sen bide son haftalardayim diyorsun pat diye Bisey olsa ne olacak senin halin Anne baba var mi yaninda keske onlarin yanina gitsem biraz ilgilenmiyorsa oda anlasin essizligi
(3,099 puan) tarafından
Ailem yanimda olsa eminim boyle yapamazdi canim bi ablam var onuda her kavgada kendi ariyor kendi tarafina cekmek icin
0 oy
tarafından
Sende onun zor zamanında yanında olma hasta olduğunda bakma,cebinde parası az olduğunda su lazım bu lazım de umursama alsın essek gibi bwk bakalım ile ilgilenmemek nasıl oluyormuş
(3,099 puan) tarafından
Onu hakediyor canim bu zamana kadar sustum sustum ama susmuycam artik
tarafından
Hakedene hakkını vereceksin kuzum
0 oy
(47 puan) tarafından
Canım son ayinmis yanlis anlama sakın beni ama istersen yicek birsyeler yaptırıp yollayim sana internetten ben öderim buradan adresini vermen yeterli nolur yanlış anlama bende 6 aylık hamileyim ve yemeden duramıyorum inanki sürekli birşey yeme isteği var aç yattım diyince çok kötü oldum 
(3,099 puan) tarafından
Yok canim dusunmen yeterli Allah razi olsun Allah yeterki esim gibi adama muhtac etmesin bugun ogleden sonra kendim gittim aldim ekmegide tupude ona kalsa ac kalirdim
(47 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun gerçekten çok zor böyle insanlarla geçim birşeye ihtiyacın falan olursada mutlaka özelden yaz olurmu sakın çekinme lütfen
(3,099 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun❤❤
0 oy
(2,445 puan) tarafından
Susma kendini ezdirme ona rabbim yardımcın olsun bol bol dua et hamilesin inşallah kabul olur 
(3,099 puan) tarafından
Amin canım❤

İlgili sorular

+3 oy
4 cevap 112 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,290 göst.
0 oy
20 cevap 714 göst.
22 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy