0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bir ay önce bir kez korumasız ilişki yaşadım bir sefer diğerleri korumaliydi neyse üzerine regli oldum 10 gün  oluyor regli olalı gayet herşey normaldi , ama bugün sol kasigima kramp giriyor acaba hamilelik belirtisi olabilirmi ,regl yani adetim üstüne görme diyorlar ya öyle birşey olabilirmi bu arada hani hamile olsamda sorun yok eşimle bende tek çocuğumuz var, yarın dahiliye doktoruna gidecektim o yüzden soruyorum , önceden randevum vardı acaba beta HCG ye de baktirsam mı siz olsanız baktirirmiydiniz ,yoksa boş yere kan vermiş mi olurum ,adet olup  hamile kalanlar var mi , kasigim sol tarafı felaket agriyor çok değişik hamile olma riskim varmıdır bilenler cevaplarsa kan vereyim mi yarın 

3 Cevaplar

0 oy
(2,587 puan) tarafından

Korunmasız ilişki de var malum.  Üstüne görüyorlar benim annem bana hamileyken 1 ay normal adet gibi görmüş hatta her ay başı zamanım belim karnım ağrır lekem gelirdi derdi

Ama üstüne görme tam adet gibi olmuyor genellikle hafif olur olmaz geçiyor ama sen ver tahlil bırak yoksa boşa gitsin
tarafından
Canim normal adet oldum aslında öyle bir damla falan leke tarzı değildi herşey normaldi ,eşim istiyormuş galiba
 biraz umutlanmis , adet oldum diyince üzüldü ,aslında çocuk planlamıyoruz o yüzden korunuyoruz ve şuan 21  aylık bebeğim var  kasığım ağrıyor diyince yarın sen bir kan ver belki vardır diyor benim kafamı karıştırdı gece gece vereyim olmadı teşekkür ederim yorumun için
-Reklam-
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Adetinde pıhtı geliyo muydu. Üstüne görme ve adet arasındaki en kesin fark bu. Adet olduğun zaman bebeğin tutunacagi rahim duvarı döküldüğü için pıhtı gelir. Pembe renkli ara ara gelen kan üstüne görmedir. Sanmiyorum hamile olduğunu normal adet gorduysen
tarafından
Benim adetlerine hep biraz pıhtı oluyor canım ama koyu renkli normal di herşey eşim kafamı karıştırdı ya sanki kan verince hamile çıkacağım sanırım ikinci bebeği istiyor
(1,367 puan) tarafından
Rahat ol canım degilsindir :)  esin etkilemiş seni baya
0 oy
tarafından
Tabiki degilsiniz
tarafından
Sağol canım :) yani hangi seçenek olsa benim için sorun değil eşim kafamı karistirdi yarın gitcez kan ver diyor ağrım olunca ne olur olmaz diyor sanırım çocuk istiyor
tarafından
Simdi canisi yumurtlama zamanin geliyor senin o sebepten kasik ağrın oluyor çocuk istiyorsanız söyle hesaplayın birdahiki adetin hangi gun bekliyorsan ordan geri sayarak 14 gun senin yumurtlama gununudur bugünlerde ilişkiye girersen hamile kalma şansın çok yüksek:)
tarafından
Yok canım şuanlik ben düşünmüyorum bebeğim daha 21 aylık :) ha olsaydı olurdu dünyayı kendime zindan etmezdim tek çocuğum var ikisine bir bakardım ama bilinçli olarak şuan düşünmüyorum ,evet ağrının o yüzden olabileceğini düşünmedim,ilk hamileliğimden önce dediğin gibi yapıyordum hamile kalabilmek için yani ovulasyon takvimi kullanmıştım telefona indirip eskiden şuan tabi aklımda bile  yok ya yumurtlama dönemi olduğu için ağrı olabileceği aklıma gelmedi ,çok teşekkür ederim yorumun için :)

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 98 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
1 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Silvias (2 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı