0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (5,870 puan) tarafından

Dün gece saat 1 de bizim zil Bi anda aralıksız çalmaya başladı zaten çok yüksek sesli çalar bi de arka arkaya iki saniye durmadan basıp duruyor birileri. Evimiz de yüksek giriş kat. Eşim de bende Bi anda uyandık korkuyla annemler üst sokakta oturuyorlar ben dedim ki kesin anneme babama bişey oldu kardeşim geldi onun için zile basıyor art arda.

Neyse önce ben kalktım tabi o korkuyla uyku sersemi perdenin arkasından baktım (bizim giriş önce merdiven sonra kapı var yani zile basan kişi merdiven aralığında oldugu için görünmüyor zaten) eşim de arkamdan kalktı hemen geliyordu ki suriyeli kadın ceviz kadar büyük taşı cama fırlattı önünde demirler olduğu için taş sekti öyle vurdu cama eğer demir olmasaydı tam benim oldum yere isabet edecekti cam kırılırdı kesin o kadar sert fırlattı ki. Sonra eşim açtı camı ne oluyo lan dedi bi yandan da zil çalmaya devam ediyor bir buçuk iki dkka çalıyor hani takılı mı kaldı desem bir saniye duruyor sonra yine basıyor üç dört saniye.

Eşim ne oluyo diyince adam kendi dilinde birşeyler söylemeye başladı bağıra bağıra. Arabada da çocuk dolu 5 6 tane çocuk var Bi yandan bagrıyolar Bi yandan ağlıyorlar. Mahalleyi ayağa kaldırdılar o saatte kendileri de bagrıyolar bas bas. Meğer yan binaya gelmişler bizimkiyle karıştırmışlar dengesizler. İnsan kendi akrabası da olsa o saatte o kadar basar mı üstüne taş atar mı hayret bişeyler ya. Bi de emin olmadığın evin ziline ne diye gecenin Bi vakti arka arkaya basarsın camını taşlarsın görgüsüz pislkler ya başım açık olmasaydı valla çıkıp sövecektim eşim olayın şokuyla birşey demedi nasıl korkuyla uyandıysak bir saat uykuya dalamadık üstelik 6 aylık hamileyim kalbim yerinden çıkıcaktı Nerdeyse. Sabaha kadar sıçrayarak uyandım durduk yerde başımıza gelene bak ya Allahın cezası suriyeliler defolup gitseler de kurtulsak elimde olsa bir kaşık suda boğarım hepsini 

24 Cevaplar

+3 oy
(7,945 puan) tarafından
Allah'ım nefret ediyorum onlardan ne zmn s.ktir olup gidecekler ne zmn dört gözle bekliyorum gitmelerini 
(5,870 puan) tarafından
Sırf onları ülkeye soktuğu için Ak partiye oy vermicem bu ne böyle ya dertsiz başımıza dert aldık resmen onlar yüzünden ev bile bulamıyoruz pis uğursuzlar güzelim ülkemizi ne hale getirdiler
(7,945 puan) tarafından
Aynen öyle vala
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aslında cıddı dıyorum cekıp bacagından vurucaksın bunları, boyle boyle ıbret olsun
(5,870 puan) tarafından
Arsız bunlar arsız yine yaparlar yapacaklarını pis namussuzlar
+1 oy
(2,223 puan) tarafından
Valla asla sevmiyorum hep kötüsü geldi bizim ülkemize iyi olanlar kültürlü okumuş olanları Avrupa aldı çeri çöpü bize kaldı. Bunları göndermekte mesele. Lübnan'da bir sürü olay çıkardılar. Bunları başımıza salanları Allah kahretsin
(5,870 puan) tarafından
Amiin amiin bacım
+1 oy
(10 puan) tarafından
Kınadıklarınız başınıza gelir dünya hali nede olsa döner dolaşır laf geri sahibini bulur fazla yüklenmeyin kınadığına muhtaç olacağın günlerde gelir elbet 

onlarda bize meraklı değildi evlerinden barklarından olmaya

bak kaç saniyelik deprem 10 ili kaç bin evi saniyeler  içinde yerle bir etti kaç bin insanımız kefensiz yıkanmadan gömüldü  sel felaketi fırtına vurdu üstüne bide  değil mi kendimize bakmadan başkasını yargılamayalım olur mu sonra felaketler bitmiyor ....
(5,870 puan) tarafından
Bize meraklı oldukları kesin. Bayramda tatile giderlerken savaş yok evlerine dönmeleri gerekince mi savaş var oluyo Bi anda anlamıyorum ki. Tamam mağdur oldular canları kurtarmak için geldiler başta ben ve ailem de olmak üzere destek de olduk elimizden geldiği kadar ama savaş mavaş kalmadı artık misafirlik bitti defolsun gitsinler. Bari duruyolarsa da edepleriyle dursalar yaptıkları terbiyesizlikler say say bitmiyor biz de birgün onlara muhtaç olup edepsizlik yaparsak direk kovsunlar bizi
0 oy
(7,290 puan) tarafından
Gelirler yancilari bizim kardeşimiz onlar diyen  gardini al bebek 

Çok geçmiş olsun hepsi ruh hastası dan.galak insanlıktan nasibini almamış 
tarafından
Geçenlerde hala soğan pahalı diyo musunu diyen sen değil miydin karıştırıyor muyum
(7,290 puan) tarafından
Yok kız o postu gordumde kapanmıştı yazamadım birşey :D
tarafından
He tamam profil resminizi benzettim ya :)
(7,290 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(5,870 puan) tarafından
Saol Fatma valla bizim kardeşimiz diyen olursa alnını karışlarım Allah bildiği gibi yapsın bunları nerden kardeşimiz oluyormuş namussuzlar
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Gram sevmiyorum graammmmm defolsun gitsin hepsi ama zor 
(5,870 puan) tarafından
Bunlar 5 10 seneye bizi bile kovalarlar burdan böcek gibi çoğalıyolar her ge çen gün
(7,675 puan) tarafından
Aynen öyle düşünmeden etmeden tonlarca çocuk öyle öyle çoğunluk olacaklar
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay bi gidemediler ya savaştan kaçan adilerden ne beklersin ki ruh hastası vatan hainleri hepsinden nefret ediyorum her gördüğümde sövüyorum resmen ay 
(1,221 puan) tarafından
Hmmm Selahattin Demirtaşı çıkarıp sırtını onlara dayayan dedeniz sizi suriler kadar rahatsız etmemesi ilginç
(2,651 puan) tarafından
Erdoğana ver sen o zaman oyunu ne diyim böyle devam etsin düzen
(1,221 puan) tarafından
Yok canım ben onu da savunmuyorum ki tamam Suriyelerden gına geldi evet ama asıl dedem diye bahsettiğin kişi çok korkunç bir ittifak halinde. Bunu belirtmek istedim.
(2,651 puan) tarafından
Kim iyi ittifaktaki hüdaparla ittifakta diğeride hizbullahın ta kendisi asıl onlar terör örgütü kötünün iyisi durumunda bi ince tek başına ama o da koltuk sevdalısı ay bi bitsede seçim hakkımızda hayırlısı kimse o gelsin
(1,221 puan) tarafından
Bende kimseye iyi diyemiyorum denilecek tarafı da yok. Ama ülkemiz için hayırlısı olsun.
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Polisi arasaydinoz keşke ya birde hamileymisin alahtan çocuğunu tetiklemedi o korkuyla 
(5,870 puan) tarafından
Ay sorma valla Bi kalbim sıkıştı nefesim daralmaya başladı bir saatte ancak kendime gelebildim sabaha kadar korkuyla uyandım uykumdan çok şükür ki Allah korudu. Allah bildiği gibi yapsın onları
0 oy
(178 puan) tarafından
Pislikler ya nefret ediyorum sanki ülke onların gibi ay koşturuyorlar reziller
0 oy
(6,327 puan) tarafından
Hepsinin kucağında 3-5 bebek var. Yakında Suriye ülkesi olacağız inşallah yeni iktidar sözünde durur da gönderir bunları. 
(5,870 puan) tarafından
Ay inşallah valla denize düşen yılana sarılır misali bizde onlara umut bağladık inşallah onlar yapar
0 oy
tarafından

Kökünden kurtulsak bunların :angry:

0 oy
(131 puan) tarafından
Kimin ülkesinden kimi kovuyosun bizim gitmemiz lazım 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
gelir simdi onlar bizim misafirimizzz onlarin yerinde bizde olabilirdik diyenler bende afkanla suriye irkindan tiksiniyom
(1,278 puan) tarafından
O öyle diyenlerin rahatı yerinde canım yandaşlar seviyor Suriyelileri ben Gaziantepluyim yemin ederim onlardan nefes bile olamıyoruz onlar yüzünden park bahçe hiç bir yere çıkamıyoruz artık o  kadar bıktık ki anlatamam
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Uremekten başka bı halta yaramiyorlarr.....

Bı an önce postalansalarr ülkelerine eee keskee.....
0 oy
(181 puan) tarafından
Bilmiyorum ama bu mülteciler ilerde çok sıkıntılar açacak başımıza gibi geliyor Allah muhafaza çok geçmiş olsun canım 
(5,870 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun cnm
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Yaşadığınız olay çok talihsiz ama bunun Suriyeli olmakla ilgisi yok. Oturduğum yerde Suriye, Afgan, İran, Türkmenistan uyruklu ve siyahi çok insan var. Bizi gürültü, uyuşturucu, gasp vs aklına ne gelirse rahatsız edenler Türkler. Yabancıların bir zararı yok. Türklerin hepsi böyle diyebilir miyiz? Hayır. Her milletin kültürsüz, saygısız, kötü insanı vardır. Genelleme yapmayı doğru bulmuyorum 
(1,221 puan) tarafından
Bide umutları pkk yanlılarının başa gelip onları suriyelilerden kurtarmasıymış. Gerçekten kimseyi desteklemiyorum ama bunlara da destek verene hayret ediyorum
(183 puan) tarafından
Bakin simdi bu yazdiklariniz ne biliyor musunuz cehalet timsalleri? TCK 216 maddesi halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama suçu. Sosyal sınıf ırk din dil mezhep hepsi içine girer. O iğreniyorum yok nefret ediyorum defolsun yazanlar var ya. Buradaki yazılanlara biri sizi savcılığa şikayet etse suç işlediğiniz aleni! Bu platform anne bebek sohbet amaçlı buraya siyasi düşüncelerinizi veya nefretlerinizi kinlerinizi kusmaya calismayin, zararli çıkarsınız!
(1,221 puan) tarafından
Bence de kesinlikle
(2,586 puan) tarafından
Sizin yaptığınız da farklı birsey değil. Dikkat edin postu kaydedip de devran döndüğünde sizi şikayet edecek herhangi birileri olmasın.  
Herkes ayrı baş çekiyor. Allah vatanını seven, milliyetçi ve Allah korkusu olan insanlarla karşılaştırsın ...
(183 puan) tarafından
Umarım kaydedilir. Ayrım yapmayın dedik diye sikayetci olunur da güleriz hep beraber. Allah sizin kalplerinize iyilik versin lanetlerinizi başka yerlerde kusun.
0 oy
(2,410 puan) tarafından
İğreniyorum hepsinden bütün Rus Ukrayna Arap Afgan paki hepsinden nefret ediyorum negretttt
0 oy
(440 puan) tarafından
çok geçmiş olsun.
(5,870 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun cnm
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Ayyy korku filmi gibi bacım valla geçmiş olsun ya.. ***** saçma keşke polisi çağırsaydınız o saatte okadar zile basmak ne ya! Herkes kendi ülkesine dönse mis gibi olacak herşey. 
(5,870 puan) tarafından
Saol canım. Gitmez bu yüzsüzler hiç umudum yok o açıdan hatta 5 10 seneye bizi de postlarlar ondan korkuyorum kökleri kuruyasıcalar
0 oy
(3,497 puan) tarafından
Hepsi de vatandaşlik aldi gitmeyecekler maalesef asimile ediliyoruz istila ediliyoruz buna da izin veriliyor desek burada bizi tartaklayacak trol cok o yuzden susmayi tercih ediyorum 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,387 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,529 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 120 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu

379,602 soru

11,363,636 cevap

34,840 kullanıcı

...