0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (164 puan) tarafından

Kızlar ben eşime normalde de düşkünümdür yani ikimizde bibirimize düşkünüzdür aslında herşeyi beraber yapardık 10 dk mızı bile birbirimizden ayrı geçirmezdik ama doğum yaptım yapalı ayrı kaldık. Sezeryan olduğum için yanımda kayınvalidem yattı yardımcı oldu sağolsun ilk bir hafta. Eşimde diğer odada yattı. Şimdi yine işe gideceği için orda yatıyor vardiyalı çalışıyor. Birlikte hiç vakit geçiremiyoruz, doğum yapalı daha 17 gün oldu biliyorum acele ediyorum tekrar düzen kurmak için yada bu sürecin geçmesi için ama elimde değil :( eşimsiz 10 dk bile durmak istemiyorum gözümün önünden ayrılsın istemiyorum ağlayıp duruyorum onsuzluktan :'( canım çıkıyo sanki. Sanki ayrı şehirlerdeymişiz gibi hissediyorum resmen. Nasıl geçecek bu ne zaman geçecek sizler lohusalıkta neler yaşadınız ne zaman nasıl atlattınız

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

40 dan sonra geçiyor inan 

(164 puan) tarafından
İnşaAllah :(
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canim tamam kaynwaliden sznle kalms yardm icn ama yatak nye ayiriosnz esinzle 

tarafından
Elindn geldkce wakt gecr esinle canm araya sogukluk grmesin esine sana ilgine ihtycm war diye konus guzelce
(164 puan) tarafından
Kızım çok gazlı sürekli kucağımda ya gaz çıkarmaya çalışıyoruz yada emiyor ondan dolayı da eşimle yanyana olsak bile vakit geçiremiyor gibi oluyoruz bebekle ilgilenmekten
tarafından
Gecicek bu gunlerde canm kendni uzme
(164 puan) tarafından
Ağladığım zaman çok kızıyor eşim. Dedim şu an senin ilgine sevgine daha çok ihtiyacım var ondan böyleyim beni yalnız bırakma dedim tamam dedi diğer odaya giderken bile hemen geliyorum kızma filan diyo adamında psikolojisini bozdum :)
tarafından
Alisicaksnz canm daha yolun cok basindasinz:)
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Canım ne olursa olsun eşini yanından ayırmamaya calıs.Elbette gececek bu durumlar zorlu bır yolculuktan cıktın sen bedenınde degısımler oldu yenı bır dünyada bi çok sorumlulugu yuklendın ve tecrubesızsın.Icınde belkı kaygı belkı endıse korku var.Ama bunların hepsı gececek bır bebek dogdugunda bırde anne dogar.Bebegınle büyüyeceksın sende.Allah eşinle muhabbetını artırsın.

(164 puan) tarafından
Amin inşaAllah geçer en kısa zamanda
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Benimde öyle oldu Kizimda 8 yaşında o gün bugündür eskisi gibi olamadık çocuk olunca bir farklı davrandı artik

tarafından
Nasil moral olmus su yazdigin ya o gun bugundur dedigin yerde cocugun dogum gunune lanet okuyo gibi hissettim illa ki biseyler degsiiyo ama ozellikle bebegin gazi flan bitip gece uykusu dizene girince esle muhabbette eskiye donuyo rutinin olusuyo siz bunu basaramadiysaniz esinizde yada sizde sprun var demektir yada zaten biseyler bitmeye yuz tutmustu cocugun dogumuna baglamayn
0 oy
tarafından

Kiz al benden de o kdr. Bnde annemdeyim yarın evime gecicem. Annemle uyudum. Eşim vardiyalı çalışiyor. Onsuz durmak istemiyorum. Gece onsuz uyumak çok zor geliyor bana. Dikişler de var. Yakın olamıyorz 

(164 puan) tarafından
Bi geçse şu günler hayırlısıyla
tarafından
İnşallah ya. Bnde dua ediyorum iyi düşünmeye çalışıyorum inşallah duzelck
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Bilemedim ne diyeceğimi. Ama yanında olsun ya. Ben eşimden başkasını istemedim yani .annemler de 5. Gün 6. Gün gitti yanımdan. 

Eşiml uyuyamadığım ilk günler yere yatak serdi benim uyuduğum yatağın hemen dibine. Elimi tutarak uyuya kaldı .yani yajınında olsun. 

Korkuyorum flama de bahane bul istersen . en azından olduğunuz odada uyusun. 

Hem lohusalıkta erkeğin yakında olması iyi derler ya. 

0 oy
(145 puan) tarafından
ben lohusayken esime ayri bi duskun olmustum .ise dahi gitmesini istemiyordum 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 279 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 681 göst.
8 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 297 göst.