+1 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Var mı aynı şeyi yaşayan. Yoruldum diyor beni alttan almıyor gidip ben açıklama yapıyom ilk Bikaç gün ilgiliydi bana sonra uzaklaştı bebgim 11 günlük henüz 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Isten kaciyo bence :ermm:Allah kolaylik versin bacim

-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamilelik dönemi olsun lohusalik dönemi olsun sadece anne yaşıyor bunlari diyoruz ama babada yaşıyor ister istemez oda geriliyor normal yani
0 oy
(928 puan) tarafından
Erkeklere sorumluluk ağır geliyor canım ondan kaçıyorlar çok değişik kafaları var onların neyi neden yaptıklarını anlamazsın suratları asık olur neyin var dersin yok bişey derler bide kadınları anlamak zor derler
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sen gidip ilgi gösterirsen o daha çok uzaklaşır 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bak tatlim bende senin gibiydim heran her saniye ilgi beklerdim ki bu normal birsey ama baktimki hicte öyle olmuyo :Dbosverdim biraz agir gelir onlara sorumluluk henüz bebeğe alışma aşamasında daha bekle emin ol düzelecek ve sen şuanda eşine değil bebeğine yogunlas 

0 oy
(48,371 puan) tarafından
benimde annem girmisti o ssndroma ☺️☺️☺️ bebegin annesi girmeyince sendrom kendine bi kisi buluyo heralde ☺️
0 oy
(742 puan) tarafından
Ilk bebekse    ayni logusaligi yaşıyorlar  
0 oy
(1,108 puan) tarafından
11 günlük bebeğiniz var canım ne bilim sendrom kalirmi baba anne olmuşsunuz ne güzel :) belki başka bı sıkıntisi vardir
0 oy
(601 puan) tarafından
Bebeğim dha on gunluktu eşimle kavga ettik çikti gitti evden herşeye karisiyo sürekli sinir ediyo kizdiriyodu beni bnde aynı şeyi dedim senmi logusasin benmi diye ..bı yandan bebeğe alışmaya kendine alıştırmaya çalışırken emzirmeyi öğrenmeye öğretmeye çalışıp bocalarken esin destek olmaması çok üzücü ve sinir bozucu ...sanki onlar doğum yapiyo...umursama canim sen bebeğine odaklan bişey dedimi al bebeğini git öteye kapat kapını kendini yıpratma hic
0 oy
tarafından

Yaşıyorlar cnm rabbim yardımcın olsun. Onlarda alışmaya çalışıyor.  

0 oy
(10,726 puan) tarafından
Benimkide oyle yaptı sakın benşm yaptıgım hatayı yapma ben bebekten sıkılıyor diye ona hiç baktırtmadım bebegi bir tarafı kalktı daha yeni yeni alıp kucagına oylamaya calısıyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 84 göst.
0 oy
19 cevap 164 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 44 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu