0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Soru yukarıda 

12 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Yapabiliyosa eşinde yapar Lavoba açıcıları var canım onlardn kullansaydın keşke 
-Reklam-
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Yağ falan mı dondu?
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Toz gibi lavabo açıcılar var
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Once boruyu cikar icini temizle sonra tak lavabo acicilar var kaynar suyla onu kullan gecen sene benimde oldu iki defa halim batti cikti
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hortumu çıkarıp temizle bacım sonra o gider yerine duvardaki imkanın varsa bahçe hortumunu tak aç suyu gider yoksa krbonat at olrdan aşağı üzerine sirke dök ama duvardaki deliğe sonra lavabonun hortumu geri takip kaynar su dok tepesinden ama bunu sabah yap tabi bu saatte kaynar suyla oynama nolur nolmaz:)
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Bizim öyle olmuştu gider borusunu Bi kovaya boşaltmıştım duvardaki gidere de hortum takıp sonuna kadar açmıştık suyu eşimle o şekilde açıldı 
0 oy
tarafından
Bimden lavabo açıcı aç yönergeleri oku yap açılıyor gerçekten daha yeni açtım annemlerde 
0 oy
tarafından
Lavabo açıcı ile açıyorum ben ilk o delik kısmına döküyorum sonra kaynamış suyu döküyorum bütün tıkanıklık gidiyor 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Kız çok basit bir yöntemi var aslında 
0 oy
tarafından
Biz kendimiz temizledik gecen hepsini alttan soktu eşim tertemiz yıkadıktan sonra taktik giderde tikaliysa tel sokup acabilirsiniz
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Lavabonun içinde vidası var orayı aç boruyu çıkar iyice temizle tmdr cnm
0 oy
(91 puan) tarafından
Karbonatla sirke dök ardından kaynamıs şu sdikkat et ama yanma sakın :) benim eşim tesisatçı bizdekino jep öyle yapar hiçte su gu.itmiyorsa komple açtı üçbuçuk yılda birkere boruyu çıkardı ama bazende sadece ara ara kaynar su döküyor sana bilgi olsun benden :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 35 göst.
17 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
0 oy
7 cevap 154 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...