0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Of ben mi cok sqlagim acaba aninda unutuyom yeterki bi laf atsin şu huyumdan nefret ediyom asla kin tutamiyom.surat asiyom ama hemen guluyom hemen yelkenler tavan birak surunsun biraz dimi ... Hic bse olmamis gbi devam ediyoz bide.oyle sacma huyumuz var  tartistik diyelim o konuyu bidaha acmiyoz bile :/

22 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
En güzelini yapıyorsun uzatınca sürüp gidiyor veya her tartışmada geçmiş konuları açınca sen bunu dedin sen bunu yaptın çok yorucu birşey canım. Evlilikte en güzeli gönül almayı bilen gün sonunda yaşananları unutturan bı eşin varsa ne mutlu sana öyle bakmak lazım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende öyleyimmmmm
0 oy
(55 puan) tarafından
Biz de öyleyiz. Tam kavga ediyoruz tartışıyoruz eşim küsüyo sonra ben gidip "çay içecem sana da koydum gel l" diyorum. Ya da ben küsüyorum 5 dk sonra o geliyo "ben sıkıldım hadi sonra küseriz disari cikalim" diyo cikiyoruz. Sonra sakin sakin dalga geçe geçe tartışma konumuzu değerlendirip gülüyoruz. Çok ciddi bir mesele yoksa (küfür,hakaret,aldatma gibi) hiç boşu boşuna evinin tadıyla tuzuyla oynama arkadaşım. Evde karı koca kus kalınca bereket bile uçup gidiyo. Hiç gerek yok gülün her halinize ve kalp kırıklığını uzatmayın hiç valla dünyada gülmekten güzel şey yok.
0 oy
(2,079 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim be bu yüzden çok mutluyum çünkü gereksiz olam hicbir mevzu uzamıyor yıpranmıyoruz böylece 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay bu biz olabiliriz bir konuda kavga ettik diyelim ben alinganim hemen küserim zaten aynj yerde otururuz genelde kavgalı bile olsak sonra bişey der konuşur bende dayanamam hemen gülerim güldüm mu tmm daha barışıriz konu kapanır ama insn böylesi daha iyi hem ilişki için hem kendi ruh sağlığın için
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Siz ayni bensiniz hemen affederim esim olmasi da sart degil kim olursa ayni sekilde bana hata yapmis arkadas akraba her kim olursa aninda yumusarim oyke de safim yipranito insana ama oda bizim iyi niyetimz olsn
0 oy
(1,135 puan) tarafından
E ne güzel işte zaten küslüğü uzatmak iyi değil ki aynı evin içinde gergin bi ortam bence en iyisini yapiyorsunuz huzurunuz daim olsun canım 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aha biz aynı valla ama böyle olması güzel hiç bir konu uzamadan kapanıyor ama unutulmuyor da o hata bida olmuyor canım bence en güzeli bu uzadıkça kötü oluyor sonu bende eşimde aynı ki eşim üzmüş ise özür diler bende aynı şekilde doktora gitmiştik biz bu şekilde kaldı bizde önceden ilk zamanlar çok uzatıldı eşim takintisi yüzünden boşanmaya kadr gitti birkere böylesine bin şükür diyoruz iyisi böyle yapıyoruz bosver :)
0 oy
(13,019 puan) tarafından

Affetmem Geçen  gün bir atıştık yüzüne bakmadan cevap verdim tek kelime cevaplarım oldu Eşim yamam hatalıyım diyene kadar da uzattım :)

0 oy
tarafından
Bende çok uzatman eğer basit birşeyse yani 10-15 dk da unuturum ama aslında böylesi daha sağlıklı bence ilişkiniz yıpranmamış oluyor öyle çok uzatan en ufak şeyi buyutten ilişkiler çok yıpratıcı benim fikrim 
0 oy
(444 puan) tarafından
Bende hemen barışıyorum:)) gülesim geliyor canım sıkılıyor huzursuz oluyorum 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Özür dilemesi lazim ben konusmam
0 oy
(12,638 puan) tarafından

doğru olan :)

kavga  etmem kolay kolay oldu ki ettik o an çözer normal devam ederız

0 oy
(48,683 puan) tarafından
gulerse gönlümü alirsa hemen unuturum bazen benden cok surat asiyo o zaman uzuyo
0 oy
tarafından

Bizde öyle ben genelde sınır olunca susarım odaya çekilirim konusmam 10 15 dk sonra esim gelir susma konus der ben aglarim sonra bide barisir bizde bisey olmamis gibi devam ederiz. Aslinda uzatmak iyi değil böylesi daha guzel:)

0 oy
(1,195 puan) tarafından
Siz eşittir biz demek sksksk dakikalık trip atiyorum gülerek bakıyor bakınca bende gülüyorum bazen dayaniyorm 5 dk falan baktı gulmuyorum ayağımın üstüne oturup ayaklarımı gidikliyor barıştinmi diye o 15 saniyede ruhumu teslim ediyorum Allah'a :D
0 oy
tarafından
Ben kolay kolay kavga etmem az buz şeyler için hiç kendimi yormam ama yoruncada çok asabiyim yüzüne bakmam insanın kendi varlığından şüphe eder olaya bağlı iki üç gün sonra hatalı olduğunu kabul ederse barışirim ki genelde ben haksizsam zaten hiç kavga etmem 
0 oy
(59 puan) tarafından
Yani canım arada sövme sayma hadsizlik yoksa her tartışma büyütülmez zaten en iyisini yapıyorsun her şeyi büyütüp abartsan eşin şaka yapmak istese aman bu onuda farklı anlar tribini çekemem der yapmaz ot gibi birsey olur evlilik bosver 
0 oy
(486 puan) tarafından
Biz küsünce biraz sakinleşir sonra gelir oper. Eger izin vermezsem zorla oper. Bizim barışma seklimiz öpücük. Eger izin verirsem barışıyoruz bir daha da açmıyoruz. Buyuk kavgalarda bile böyle yaptık. Bence bu önemli konu uzayınca esler soğuyor birbirinden
0 oy
(11,270 puan) tarafından

Kendi halime bırakırsa çabuk unutuyom zaten genelde uyur ahaha  :D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 499 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Birsel.. (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 560 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 590 göst.