0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (47 puan) tarafından
Sorum yukarıda benimki en çok benden yana çıkar çünkü haksızken asla tartismayacagimi bilir 

43 Cevaplar

+1 oy
(319 puan) tarafından
Yiyin birbirinizi der gider ikimizi de tutmaz tutmasın da
(47 puan) tarafından
:))oda iyiymis
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kavga etmedim hiç ama laf söylediğim oldu çünkü tahammül yok haksızlığa eşimde durduk yere birşey demeyecegimi bilir
(47 puan) tarafından
Benim kaynanam sürekli bahane sürekli beddua
(4,548 puan) tarafından
Beddua dönüp dolaşır sahibini bulur hiç kafa yoramam öyle şeylere bu yüzden
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kimsenin beni tutmasına gerek Yok çok mecburi olmadıkça esimj arada bırakmam oda kim hakliysa onu tutsun zaten
(47 puan) tarafından
Normalde bende sessizim ama kaynanam beddualarindan bıktığım için
(4,216 puan) tarafından
Ben sessiz deilim ama öyle her dakika yüz göz olmam zaten uzağız ayda yilda anca görüşürüz
(47 puan) tarafından
Bizde uzağız gelip gitme yok oğlu gider gelir geçen bana  beddua etti bende çok sert çıkış yaptım
0 oy
tarafından
Şükür kayınvalidemle hiç kavgamız olmadı. Çok severim, saygı duyarım fikirlerine. Aynı şekil o da beni sever saygı duyar hissederim bunu. Bu tüm aile akraba fertleri için geçerli. Bir kere ananesi ile tartışıyordum eski toprak olduğu için kafalarımız uyuşmuyor bu yüzden bir kere zıtlaşmıştık. eşim arkamda durdu. Bir daha kimse bir şey diyemedi bana. 
(47 puan) tarafından
Çok şükür benim eşimde benden yana
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür öyle bi durum yaşamadım ama ben haksız da olsam benim yanımda annesini savunmaz veya annesiyle konuşup evet anne sen haklısın eşim haksız falan gibi şeyler söylemez gerçekten hatalıysam güzel bi dille konuşur benimle öyle fevri çıkışları olmaz sende anneme bunu bunu yaptın söyledin demez kirmaz yani 
(47 puan) tarafından
Anladım canim pek karışmaz
(9,626 puan) tarafından
Aynen karışmaz ama bana da kızmaz,dediğim gibi hiç öyle bi durum yaşamadık sadece öyle bise olsa yapacağı şeyleri az çok tahmin ediyorum onun üzerine hayal kurarak anlattım  :D benimde eşim herseye karşı benden yana çünkü bende senin gibiyim haksız olunca tartısmayacagimi bildigi icin hakli oldugumda da konussam ses etmez çünkü tartışırsam saygı çerçevesi içinde tartışırım bunuda bildiği için tartişsamda sert tepki vermez sen niye bunu dedin demez yani
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Öyle aman aman bir tartışma olmadı karşılıklı kirildik ama eşim yanımda durur sağolsun 
(47 puan) tarafından
Sagolsun benimkide öyle
0 oy
(2,596 puan) tarafından
kim haklıysa onun yanında olur her zaman
0 oy
tarafından
Kaynanam kavga ettiğimiz bilmez o yüzden taraf tutma olmadı hiç 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Asla tartışmaya girmem kaynanamla ancak küçük düşerim. Ki bu tartışma ortamı olsa kocamı o duruma sokmak istemem. Niye bizim anlasmazligimiz yuzunden eşim ortada kalsın. Yazık bu adamlara
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Her zaman beni tutar çünkü annesinin huyunu bildiği için haksız olduğunu da biliyor. 
0 oy
(194 puan) tarafından

haklı olanı tutuyo ben genelde haklı olduğum için beni tutar :D:D

0 oy
(13,086 puan) tarafından
Hiç kavga etmedik ama ağız dalaşımıza dahil olmaz çünkü annesinin huyunu bilir 
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Kaynanamla çok laf dalaşımız oldu bizim. Kayınbabam kaynım eşim görümcem hep benim tarafımı tutarlar :D kaynanam da beni evin fetosü ilan etmişti bi aralar ama artık cübbeli hoca oldum heralde iyi anlaşıyo artık :D 
(100 puan) tarafından
Güldürdün
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Kaynanamla kavgam olmadı ama haksizda olsam haklıda olsam tamam anne uzatma der susturur 
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Abısıyle kavga ettım elını öp barıs dedı öpmem dedım sonra konusu bıle acılmadı barıs konuş demedı huzursuzluk ta olmadı ama ben ıvımdekı bütün hıssettıllerımj soyledım abisine içim rahatlası ohhhh mıs 
0 oy
(48,683 puan) tarafından
kim hakliysa onu tutar kavga etmedik gerçi 
0 oy
tarafından
Eşim goruyor ztn neyin ne olduğunu o yüzden arkamda durur 
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Beni tutar çünkü boş yere tartışmayacağımı bilir 
0 oy
(845 puan) tarafından
Tartışma olursa eşimde arada kaynar ahahhaha
0 oy
tarafından
Benden yanadır annesi bişi dedimi yav he de geç sen bildiğini yap ne takiyon diyo 

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,087 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 422 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 606 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Bilinmezzzz (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 301 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu

380,003 soru

11,374,999 cevap

34,858 kullanıcı

...