0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar 20 hafdalık hamileyim bebeyim bazen tekme atiyo mesala şimdi veya sonra hareketli diyil korkoyum çok zayif hareket ediyo hiç birşey hiss etmiyom

7 Cevaplar

0 oy
(15,005 puan) tarafından
Daha bu haftalarda hareketleri pek hissedilmez zaten..nadiren hissedilir. Korkma gerek yok 
(23 puan) tarafından
Ben bazen tekmeleri hiss ediyorum ama bazen bir gün boyunca hiss etmiyom ilk gebeliyim tedirgin oluyum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuan normal canım 2-3 haftaya başlar daha sık hareket etmeye ☺️.

Sağlıcakla kucağına al inşallah 
(23 puan) tarafından
Inşallah kardeşim ilk gebeliyim o yüzden tedirgin oluyurum hareketlerini sabirsizlikla bekliyom RABBİM hamile kardeşlerimize yardimçi olsun salikla kucaklarimiza alalim bebişlerimizi inşallah
tarafından
Allah a sığın canım dua et
Rabbim yardımcın olsun ❤️
0 oy
(3,322 puan) tarafından
Kız 29 harfta  olacam ben bile bazen hareketini hissediyorum    harftan daha küçük 22 biraz daha netleşiyor  
0 oy
(154 puan) tarafından
Canım benimde ilk gebeliğimde bende aynısını yaşadım doğuma kadar bebeğim çok sakindi hareketleri nadir olurdu doğdu 2 yaşında şuan yerinde durmuyo karnında sakin olan doğunca tersi olur derler öyle oldu 
0 oy
(239 puan) tarafından
Kiz kac gram zaten arada hissedersn hafif hafif buyuudkce sertlesir harktleri
0 oy
(7,858 puan) tarafından
Kız dur daha yeni hissetmeye başladın ne kadar ki kuvvetli haraket etsin bende 20 haftalığım gün içerisinde sürekli gezindiğimiz için hissedemiyoruz daha çünkü minnacıklar korkma 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
21-22 olunca daha net hissedersin sıkıntı yapma bazen de haraketli olmuyor hep bazen çok oluyor değişiyor o

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
7 cevap 232 göst.
7 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
18 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...