0 oy
232 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
23 haftalık hamileyim bebeymin hareketi azaldı karnımın sağ tarafi sertleşdi sol tarafı boş korkuyum neden ola bilir

7 Cevaplar

0 oy
(5,038 puan) tarafından
Bazen bebek bir tarafa toplanabiliyor. Hareketi azaldıysa biraz çikolata ye. Baktın yine hareket yok o zaman doktora görün
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
O haftalarda öyle oluyor ama dikkat etmekte fayda var siz çikolata yiyin ve sol tarafınıza uzanın  stres yapmayın bişe olmaz inşallah bende de çok olurdu 
0 oy
(880 puan) tarafından
Erken dogum riskin olabilir canm bırde cocuk hareket edip bır tarafa toplanıyor hareket ediyor kendini bir yere topluyor eger artarsa sıddetlenırse doktora gorun ben gıttıgımde bana erkn dogum riskin var dedı ıgmelerle haplarla zor tutum cocugu dogurana kadr canm can gıttı  bnm de haftam bu kadardı korkutmak ıcın soylemyrm cnm bilgin olsn sıjlasırsw gıdersn doktora
tarafından
Katılıyorum aynı şeyleri yaşadım çok sık ust üste olur da mutlaka git harekete gelince bi gün eder bu gün etmez yorgun olunca etmeyebilir
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Büyüdükçe yeri dar geliyor o haftalarda hareketleri az şiddeti çogalmaya başlıyor bir tarafa toplanabilir gayet normal canım 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benimki de hep sağ tarafta katilasiyordu gebeliğim boyunca öyle oldu hep bir taraftaydi hareketi de yok kadar azdı bazen onu da hissetmiyordum ama 15 günde bir kontrolale gidince doktor hep iyi diyordu o yüzden anladim ki bu benim normalimmis
0 oy
(7,935 puan) tarafından
strese girdiysen üzüldüysen  bebek kasılmıştır canım .Çikolata ye bebek hareket etmezse doktora git .Tatlı bişey yediğinde tepki verir hareket eder
0 oy
tarafından
Sertleşmesinden korkma o genelde kafası oluyor bende çok farkediyordum kafasını şuraya buraya dayıyor diye 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 188 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
0 oy
7 cevap 62 göst.
0 oy
4 cevap 80 göst.
16 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mldnz (440 puan) tarafından soruldu

379,860 soru