0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Kızlar şimdi bu görümce bana etmediğini bırakmadı. Bunun 3 oğlu vardı. Kocası baba evine gönderdi bazı sebeplerden. Tahmin edersnz işte. Yazın kaynanamlardaydm. Kocamı bana doldurdu. Kocam resmen düşman oldu bana. Buna telefon yasaktı. Şimdi telefon vermişler eline. En son kocam onunla konşmuycam dedi gerçeği görünxce. Sabah baktm üzgün emojisi göndermiş. Bende kimsin dedm aradı. Efendm dedim. Konuşmadan suratıma kapattı. Eşime ablan aradı dedim. Hani nerde dedi. Konşmuycan herhalde dedm. Niye dedi. Bana yaptıkları yetmezmi dedim. Eğer sende hatırım varsa bana yaptıklarından konşmazsn dedm. Benm telime karşma mesajlarımı görüldü yapma falan dedi. Bende sen hep bana düşman olanlarla bir ol dedm. Konuşursan eğer bana söyleme evimizde neden huzur yok dedm.  Sustu. Ablasjyla ilk baba evine geldiğinde kimse konşmuyordu. Yazın da saldırgan hareketleri vardı bana karşı. Sizce konuşursa ne yapayım

9 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hiç bir şey yapma tabi ki.

Anladığım kadarıyla abla sorunlu birisi. Eğer konuşulmaz ve yüz çevirilirse daha da sorunlu olabilir. Ailesi yanında olup konuşmalı ki eşin de buna dahil.

Ne olursa olsun anne-baba, kardeş bunlar la iletişim kesilmesi istenilmemeli 

Eşin aklını kullanıp kimsenin doldurusuna gelmemeli ki zaten eşini seven tanıyan kimsenin lafına bakmaz....
tarafından
Kimseyi arama canım otur eşinle güzelce konuş akıllı davransın.
(1,151 puan) tarafından
Sağol canm akşam konuşurum sayende hakim oldm kendime
tarafından
Rica ederim canım.
Akşam bi çay kahve eşliğinde sakince konuşun ☺️
(1,151 puan) tarafından
Mutlaka yapıcam canm çok sağol allah evine huzur versn inşllh
tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
+1 oy
(1,408 puan) tarafından
Aysel nedense inanmadım bacım kusura bakma 

Sende az değilsin 
(1,151 puan) tarafından
Neden inanmadn canm. Yani inanman içinde demedim. Sadece bana fikir verin dedim. Neler olduğunu ne çektiğimi ben bilirim. Yüzüme karşı beni tehtit etti. Sen dur senin bir sırrın var memete söylersem seni boşar dedi. Ben de eşimin yanında dedm söylesin sırrımı. Bana iftira atmasn. Sırrım neymş söyle diye ısrar ettm. Ama o eşimin yanında sa sadece bana parmak salladı. Annemle konuşurken bana yaptıkLrı hakkında bana saldırdı. Neymş annene anlatamazsn. Ama kendisi annesine yalan yanlş herşeyi anlatıyordu.  Annesi de sen susacan ayfer nw derse desn. Ne olmş bunları demişse hemen öyle mi oldn falan. Daha bi çok şey. İnanmıyorsan da senin bileceğin iş canm. Ben sadece böyle bir durum var napayım dedm. Kafamdan atarak nedwn yazayım buraya. Doğruyu yazayım ki siz de dopruyu söyleyin diye. Alnım ak benm.
0 oy
(734 puan) tarafından
Agızna vuracaksın terlikle 
(1,151 puan) tarafından
Sen de ksksksks kz o da ağzıma etsn
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben tavır koyarım abla kardeş abi kardeş arasına girmem ne bokları varsa yesinler de banada zehirleri bulasirsa ne susarım nede dururum yapmışlığım var yani kendi de biliyor ne olduklarını ağzına bile almıyor 
(1,151 puan) tarafından
Benm eşim öyle böyle. Orda onu tuttu buraya geldim beni şimdi ise o aradı tavır yapıyo daha ben yapmadan niye ki konşmuycqn hwrhalde dediğim için. Bak normal konşsa banene naparsa yapsn deriöm. Ama ucu bana çok pis dokunuyor
(5,240 puan) tarafından
Dokununca konuscaksin
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Sanki görümcenden değil de dışarıdaki ottan bahseder gibi anlatmışsın hatrım varsa konuşma nedir. Sonuç olarak onun kanı canı yani sana karşı kötü olsa bile hatta eşine de kötülüğü dokunmuş da olsa insan kardeşini atabilir mi. Senin bu konuda emrivaki yapman hiç hoş olmamış benim eşim kardeşimle konuşmamı engellese asıl eşime düşman olurum 
(1,151 puan) tarafından
Ama ben biliyorm bana karşı dolduracak. Normal konşsa banane konşrsa konşsn. Bir de sırf parası için de konşyo zsten bütün yaptjkları para için. Beni mmetin gözünd2 kötüleywrek kendini ön plana çıkardı. Sonra 5 bin tl para aldı eşimden
0 oy
tarafından
Onlar kardeşler kol kırılır yen içinde kalır derler.. Sen konuşma evine gelmesin ama kocana bu konuda bişi deme bence sonra sen kötü olursun.. Kocana da bu yüzden tavır yapma ama sana yaptıklarını da bilsin. 
(1,151 puan) tarafından
Ama dolduracak eşimi bana karşı. Eminim onun için arıyoe. Bir de parası için. Normal konşsa ses etmem. Kayınbabam yeri gelince anlayşlı oluyo ona desem mi aramasın. Çünkü ona ve kaynanama karşı beni bi tek koruyan kayınbabamdı
0 oy
(2,107 puan) tarafından

Haklısın canım fakat ne dersen de o onun ablası ne kadar sorunlu ne kadar sana yapmadığı kalsa bile yani o kişiden herkes elini ayağını çekerse daha saldırgan olur önüne geçemez kimse bırak sen karışma istediği gibi görüşsün zaten elbet eşin kendisi istemeyecek

Denendi tecrübe ile sabit konusunu bile konuşma ben tam tersini yaptım kötü ben oldum tansiyon hastasıyım şuan yaşım 22 ama asla konularını açmam ki aynı apartmandayız gelmeye kalkınca evime eşim kovuyor tutmuyor bile evde ne kadar konusunu hiç yapmasaö bile suratım anlatıyor herşeyi ben evime gelince onlar direkt başka odaya geçerim 
(1,151 puan) tarafından
Ama benm eşim anlasa bile konuşur zaten anladığı halde konşyo
(2,107 puan) tarafından
Ablası canım ondan kardeşler sonuçta bazı erkekler böyle ailesine çok bağlı oluyor
0 oy
(3,906 puan) tarafından
Nasıl bir elti görümce var sende ya hu? Entrika iftira brezilya dizisi mübarek. Kaç kurtul oradan kaç 
(1,151 puan) tarafından
Böyle işte. İkiside aynı birbirinin
0 oy
tarafından

%50 haklısın %50 haksız 

Haklı tarafın sana bu kadar çektirmiş kötülük etmiş görümcenle eşinin hiç birşey olmamış gibi konuşması üzücü kırıcı 
Haksız tarafın ne kadar kötüde olsa işte kardeşi 
(1,151 puan) tarafından
Vallaha bilmiyorm. Düzgün konşsa konşsn canm. Ama eminim hem kocamı doldurqcak. Hemde sevdiğinden değil parası için arıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 570 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 2,087 göst.
20 Aralık 2019 Aile kategorisinde ✨ ⭐ Mudebaar ⭐ ✨ (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 597 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cero (4 puan) tarafından soruldu

382,993 soru

11,464,347 cevap

35,060 kullanıcı

...