0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (1,197 puan) tarafından
Kızlar bı kaç gün önce sizede sormuştum sarı saçtan sıkıldığım için renk sormuştum çoğunluk gene sarı demsti bı ablam türk kahvesi demişti bende normal kahve aldım saçım siyaha yakın bı ton oldu :)) 

Hoşuma gitti eşimin de haberi yoktu ne boyayı aldığından nede boyuyacagimdan 

Eşime dedim müsait olunca görüntülü ara diye aradı müsait olunca Alp oğlumuz kucağımda sadece saçım görünüyor yüz görünmüyor şekilde yani neyse diyom buna şakayla karışık saçımı boyadigimi söylemek için şu evlenmiş gerdegin sabahında adam karısını hırsız sanmış da polisi aramış ya evde hırsız var diye o geldi aklıma dedim eve gelince polisi arama hırsız var diye dedim  görüntüde de sadece sacm görünüyor ya diyor Alp kimin kucaginda bizde kim var :)) rahat 10 dakka gulmusumdur :D 

Anlatmak istedim anlattım linclemeyin bizene diye :D

4 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
ahahah yani normal öle solemesi yakistimi 
(1,197 puan) tarafından
Valla ben sevdim ama sadece gözüm alismadigi için biraz koyu geldi gözüme :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

:D ayyy allahım ya :D 

(1,197 puan) tarafından
İyi güldüm sabah sabah :D
0 oy
(237 puan) tarafından

Konunun dışında bi fikir vermek istiyorum.. daha önceden sarı sacliysan demekki sana sarı renk yakisiyor herkese yakısmaz çnkü.. keşke şöyle bakır kızılı rengine boyasaydin italyan garıları gibi olurdun :D.. kahve renk koydunmu genelde siyaha dönük renk cikiyor hep.. 

(1,197 puan) tarafından
Valla 10 yıldır hep sarı kullaniyordum sıkıldım artık millet sarıyı gerçek saçım sanıyordu :D kızılı eşim sevmiyor deniyecektimde isteme di :D
(237 puan) tarafından
Bildiğimiz kızıl değil ya şöyle bakır kızılı var cok güzel bi renk bakır rengine dönük.. sen yine bilirsinde tabi
(1,197 puan) tarafından
Şimdi baktım da o tonu da kullandım :D
0 oy
tarafından
Sarı saç bence daha büyük gosteriyor kahveye boyamakla iyi etmissin
tarafından
Öyle oluyor . Siyahda zaten siyah olmuyor simsiyah oluyor. Ama olsun. En azından rahat bir renk. Yüzünü canlı gosterir
(1,197 puan) tarafından
Aynen öyle  kendi saç rengime de ton olarak çok yakın zaten rahat 1 sene falan boyamam heralde :) öyle ümit ediyorum :))
tarafından
Beyazların yoksa boyamazsin
(1,197 puan) tarafından
Beyazlarım yok çok şükür de renkten sıkılıyorum ya :)
tarafından
Bende öyle. Sürekli renk değiştiriyorum. Bir ara turuncu yapmıştım. Sonra kahveye donudm. Sonra siyah yaptım şimdide patlıcan moru

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 733 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
12 saat önce Diğer kategorisinde Eskigizemli (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 575 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 214 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek32 (41 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...